Alvā lietā laimīte - 25 Janvārī 2016 - Pieraksti - New Soleil
 • Sākums
 • Sākums

  10:52
  Alvā lietā laimīte
   

   Sestdienas pasākums. Jau pirms tā zināju,ka nekas labs nebūs. Bet brauca draugi..un ne viss ir tik melns kā sākumā liekas. Arī pieredze ir nepieciešama un nav jābaidās no iespējamām negācijām. Ir tikai laicīgi jāpamana un jātiek galā izmantojot prātu. Bet esmu tikai cilvēks, emocijas ir dzīvas un laiks noteikti paies kamēr viss nostāsies savās vietās. Atmetot detaļas,kopaina ļoti pamācoša un noderēs darbā un dzīvē. Ir gūtas šādas un tādas atziņas, psihologs esmu no dzimšanas..spēja saskatīt cilvēka dvēseli -arī ir dabas dota spēja - un jauna pieredze nemaisīs dzīvot tālāk. Viss ir ierakstīts gan cilvēka dzimšanas skaitļos, gan vārdā. Lai cik tas dīvaini neliktos - bet šie pamata principi ir noteicošie un tie ir jāņem vērā un pēc tiem ir jāvadās. Un tas katru padara atšķirīgu jebkādās dzīves situācijās.

     Bet stāsts ir par ko citu - par laimītes liešanu. Diemžēl tas bija vienīgais ko tajā vakarā saņēmu puslīdz normālā veidā, no visa plašā pasākuma piedāvājuma. Tiesa laimītes tulkojums arī bija nepilnīgs, bet varbūt es tajā brīdī vienkārši nesapratu teiktā domu. 

  Izlējumu nefotografēšu, jo tā tomēr ir personīga lieta. Kādam liksies ka tā ir spēle. Bet cik nav lietas šādas laimītes- visās ir sanākusi patiesa un diezgan dziļa doma. Un iespējams,ka nostrādā faktors,kas ir aktuāls visās jomās - ar savu attieksmi un domām blokus var salikt jebkur.

   Šorīt pamodos ar domu, ka laimītē izlietais gulbītis un uz tievā garā kāta,kas stiepjas augšup, esošā ligzda - ir  pamudinājums - lidot. Ne realitātē, bet dvēseliski augt. Un tikai tagad pētot laimīti kārtīgāk, ieraudzīju, ka, pa vidu garajam kātam, ir pīlēnam līdzīgs veidojums.  Jāpasmaida. Atkal viena pasaka. Neglītais pīlēns, ja rāpjas pa stabu..vai  gulbis - ja lido...starp citu gulbim spārni izplesti - gatavs lidojumam. Tātad divas izvēles. Bet ligzda augšā ir skaista- ir vērts šogad censties un izlīst no tās čaulas,kas patiesībā nav mana...

     Pieminēju,ka vēl viena pasaka. Neilgi pēc jaunā gada svinībām es izlēju laimītes ģimenes lokā. Tur bija ledus laikmeta filmas tēls- vāvere ar zīli rokā. :) Taisni jāpabrīnās, kā augstākiem spēkiem strādā fantāzija :D  Bet bija jautri. Uzzināju,ka man mājā ir viena karaliene ar kroni..un viena kam jāizdara šogad izvēle - grūtākais diemžēl būs tas pareizākais. Ja manu stāstīto būs izpratušas, izaugsme turpināsies.

        Mums dzīvē visiem ir jāsaprot un jāņem vērā viena lieta - ka visiem notikumiem ir dziļāka jēga un augstākie spēki visādiem līdzekļiem cenšas panākt to izaugsmi pēc kā patiesībā šeit esam ieradušies. Tas ir tas liktens scenārijs. Kā to panāksim un vai panāksim vēlamo - šis ceļš ir atstāts brīvs. Liktenis nav pats notikums, liktenis ir sākotnējā ideja, ar kādu esam ieradušies uz zemes. Ne katrs to izpratīs no tāda skatu punkta, tāpēc ir vienkāršotais variants - apkārtējie notikumi un cilvēki.

    Tātad -laimīšu liešana jaunā gada pasākumos - arī ir noderīga lieta! :)

  Lai Jums izdodas! Un nebaidieties laimītes izliet arī kādā no ģimenes pasākumiem, kaut vai gada vidū. Jēga ir procesā ieliktajai domai un kopīgajam noskaņojumam, ne datumam gada kalendārā.

   

   

  Pievienotie faili: Bilde 1
  Kategorija: Dziednieces pieraksti | Skatījumu skaits: 226 | Pievienoja: sofi | Reitings: 0.0/0
  Komentāru kopskaits: 0
  Vārds *:
  Email *:
  Kods *: