Amuletu spēks! - 4 Aprīlī 2016 - Pieraksti - New Soleil
 • Sākums
 • Sākums

  19:24
  Amuletu spēks!
   

  Amuletu spēks

       Citāts no vēstules : Gribu pastāstīt kā man sanāca, pēc tā ko Jūs man atrakstījāt par to talismanu, ka man varētu viņš nepalīdzēt lielās negativitātes dēļ, kas man ir apkārt un kamēr es neizkļūšu no šīs vietas man nekas nevar palīdzēt. Man sirds sažņaudzās un uznāca depresija, man pat meitenes darbā ievēroja kā es pēkšņi esmu izmainījusies sejā, staigāju kā melns mākonis un kas mani patiesi pazina man neuzmācās izprašņāt, kas ir noticis.
  Es padomāju, bet kā lai izkļūstu ārā no šīs elles, ja man neviens nepados roku, varbūt paspīdinātu man uz kuru pusi iet, īsāk sakot biju palikusi depresijā un domāju ka pasaulei gals. Tad savā brīvdienā sēžot pie kompīša es uz galda ieraudzīju akmentiņu, atvesto no sāremas, kad braucām ekskursijā, tas ar caurumiņu. Mani viņš ļoti ieinteresēja nez kāpēc, paņēmu rokās, sāku grozīt domāju kas te trūkst un tad pēkšņi sapratu, man galvā parādījās Rūnas. Sameklēju savu kladi kur man pierakstītas bija Rūnu kombinācijas Talismaniem un es izvēlējos man uz doto brīdi piemērotāko. Tās bija trīs zīmes... To nozīme kopā ir - Piesaista labvēlīgas izmaiņas un nepieciešamos cilvēkus.
  Domāju mēģināts nav zaudēts, uzrakstīju uz tā akmentiņa trīs Rūnu zīmes, protams pirms tam nomierinājos, iededzu svecīti, fonā uzliku mierīgu mūziku. Un padomāju, ja tas ir Talismans, to vajag uzlādēt. Tad darīju kā to vajadzēja darīt ar Talismanu ko Jūs man atsūtījāt. ....., nomierinājos un domāju tikai par pozitīvām izmaiņām. Kā Jūs ieteicāt neliku nekādu slodzi virsū Talismanam, lai viss iet savu gaitu un te pēkšņi man tā sāka pulsēt plaukstas, arvien stiprāk un apmēram pēc minūtes norimās. Tad domāju kā lai to nēsā,ieraudzīju vienu Talismanu ko man uzdāvināja dēls atvestu no Igaunijas....... un apvienoju, tās trīs uz akmentiņa un šo rūnu. Tagad es nēsāju... Man uzlabojās garastāvoklis, sāka rasties cerības, mierinājums, sāka nākt visādas idejas, kā izkļūt no šīs elles. Ar mani sāka kontaktēties senie paziņas...
  Tāpēc es tagad esmu noskaņota tikai uz pozitīvu rezultātu. Paldies.(flower)

   

    Depresija bija emociju kopums, kas cilvēkam palīdzēja atbrīvoties no dzīves grūtību iekšējām bruņām. Citreiz ir nepieciešamas spēcīgas emocijas,lai sevī kaut ko atbrīvotu un ļautos iekšējai balsij. Pirms tam vēstules autorei Taro amulets nestrādāja. Es gan teiktu, ka iepriekšējais amulets strādāja klusībā, un pavēra iespēju turpmākiem notikumiem. Lai arī cilvēks neko nejuta, iekšējais harmonizācijas process jau  notika un depresija patiesībā bija negatīvā enerģija, kas beidzot atrada izeju no ķermeņa. Taro amulets padarīja melno darbu - attīrija. Tālāk rūnas un iekšējā ticība saviem spēkiem - turpina darbu.

  Ja arī jūs gadiem esat iestiguši vienā punktā un neredzat izeju savās problēmās - nāciet, risināsim! Vēstules  autorei novēlu izdošanos un ticību saviem spēkiem!

   

  Kategorija: Dziednieces pieraksti | Skatījumu skaits: 299 | Pievienoja: sofi | Atslēgvārdi: Amuletu spēks | Reitings: 5.0/2
  Komentāru kopskaits: 0
  Vārds *:
  Email *:
  Kods *: