Atskats uz 2015. gadu! - 25 Decembrī 2015 - Pieraksti - New Soleil
 • Sākums
 • Sākums

  23:05
  Atskats uz 2015. gadu!
   

       Tāds neliels atskats uz padarīto šajā gadā. Nav jau nekas daudz, bet tas dod spēku un iedvesmu turpināt. Jo iespējams kādam vēl būšu vajadzīga.

       Žēl, ka kursu organizēšana vairs tik ļoti neizdodas. Laiki mainās un iespējams vairs nav nepieciešama mana pieredze šajā jomā. Bet katrā gadījumā viss ko zinu nekur nav pazudis un esmu gatava to visu nodot tālāk.

       Šis gads bija tas, kad sāku izmēģināt spēkus vārdošanā. Daudzas lietas - tieši uz sevis, lai saprastu kā tas darbojas. Lai gan nav vienādas receptes visiem un nebūs arī vienāda iedarbība, pārliecību pār saviem spēkiem ieguvu. Izpratne par notiekošo mazināja arī bailes. Dzīves skola ir izieta un pieredze ir uzkrāta..Nākamais gads jau būs iesāktā turpinājums.

   

     Vēl gan nezinu vai tas ir mans aicinājums. Nav viegli izjust katra cilvēka,ar kuru strādāju, enerģētiku uz sevis. Pat tik tālu,ka tīrot vai uzlādējot amuletu,sajūtu kur tā spēks ir visvairāk nepieciešams. Un bieži vien pat Taro izklāsta izlikšana beidzas ar tādu enerģētisku spiedienu līdz pat sliktai dūšai. Bet atbildes uzrakstīšana vai darbs ar cilvēku klātienē līdzinās vairāku stundu smagam fiziskam darbam. Tāpēc atļaušos nepiekrist daudzu izteiktajam viedoklim internetā - ka dziednieks var strādāt darbā, bet vakaros iedziļināties cilvēku problēmās. Dziednieki nav vienādi, varbūt kādam spēka pietiek. Es no sevis atdodu daudz.

   

    Un jau ir zināmi rezultāti. Noņemtas bailes mazam bērnam, novārdojot mantu. Samazināta tieksme pēc smēķēšanas ar personīgā amuleta palīdzību. Pusaudzis mainījis attieksmi un izturēšanos. Cilvēkiem nokrīt negatīva slogs un situācijas atrisinās,izmainās pašu attieksme pret notiekošo, sāk risināties negaidīti notikumi. Bet viss ir stipri individuāla lieta. Viena recepte nav priekš visiem.

   

     Arī Taro horoskopu atkārtots pieprasījums liecina par tā efektivitāti un noderīgumu. Es gan nevaru apgalvot, ka tajā būs skaisti solījumi. Parasti nesolu to, ko nevaru ieraudzīt. Ja reiz ir jāsakārto dzīve, tad tā arī pašam būs jāsakārto. Visiem pārējiem esat izdevīgi tādi kādi esat un negaidiet, ka atnāks kāds, kas izdarīs jūsu vietā. Arī es jūsu dzīvi nedzīvošu. Bet,ja esat gatavi pārmaiņām - tad meklējiet mani Jelgavā vai arī internetā. Attālums nav šķērslis.

   

     Šajā gadā ieguvu sapratni, ka pie rezultāta var nonākt pa dažādiem ceļiem, arī caur maldiem rodot atziņas. Nekas dzīvē nenotiek tā pat vien. Visam ir savs izskaidrojums. Ja spējat ieklausīties zīmēs un izdarīt secinājumus - atbildes atradīsiet bez citu palīdzības. Es šajā gadā iemācījos grūtības uztvert kā mācību stundu nevis traģēdiju un caur savu grūtību prizmu labāk izprast citu situācijas. Saku paldies nelabvēļiem - jūs iedevāt jaunu pieredzi un tā noteikti kādam noderēs.

   

                Šaubas, bailes un neticība nogalina veiksmi! Novēlu 2016.gadā nebaidīties, esiet par sevi pārliecināti un rīkojieties, lai veiksme nepaiet garām.

                                                                                                             Solvita

   

  Kategorija: Dziednieces pieraksti | Skatījumu skaits: 258 | Pievienoja: sofi | Reitings: 0.0/0
  Komentāru kopskaits: 1
  1
  1  
  Paldies par labajiem vardiem ,lai Jums pietiek speka un izturibas visa gada garuma un vel daudzus uz prieksu , jo cilvekiem busiet vajadziga vienmer! Paldies ari par gada horoskopu. Ar cienu Mara. 9

  Vārds *:
  Email *:
  Kods *: