14:16
Bioenerģētiskā lauka sakārtošana un negatīva attīrīšana

 

  Bioenerģētiskā lauka bojājums izraisa dažādas veselības problēmas. Bet šo bojājumu lielā mērā izraisa mūsu emocionālais stāvoklis, neveselīgais dzīves veids, smagie darba apstākļi, nesakārtotā vide ap mums utt. Var teikt, ka apburtais loks - aura, apkārtne, veselība...Jo lauks sakārtotāks un aizsargātāks, jo vieglāk tikt ar dzīves uzdevumiem galā.

Ne katrs spēj pats atbrīvoties no uzkrātā negatīva. Un ne vienmēr šis negatīvs ir paša radīts.  Ir jāņem vērā reālie apstākļi un vide kurā cilvēks dzīvo, viņa nelabvēļi utt.
Sarežģītās situācijas, stress un grūtības - tas viss atstāj pēdas aurā.

Auras attīrīšanas procesu cilvēks izjūt dažādi.

   Raksturīgākās izjūtas: galvenā no tām ir miers, gribas gulēt. Un tas ir ļoti labi, jo ir rādītājs, ka ar veselību viss ir kārtībā. Otrā izjūta - varat sajust savas problemātiskās vietas organismā, kur nepieciešama ārstēšana, izmeklējumi. Bloku noņemšana liek organismam aktīvi darboties, strādāt - bet, ja slimais orgāns vai vieta ķermenī to nespēj - tas auras attīrīšanas brīdī dos par sevi ziņu.

   Var tīrīt arī konkrēta orgāna auru - ja zināt, ka tur ir veselības problēma. Jebkura slimība rada ap orgānu negatīvu enerģētiku - to notīrot, tiek atvieglota ārstēšana.

Bioenerģētiskā lauka sakārtošanas darbs notiek caur fotogrāfiju, attālināti vai klātienē. Fotogrāfija vēlama nesen uzņemta. Persona attēlā - viena, visā augumā, taisnā pozīcijā.

  Laiks seansam jāizvēlas mierīgs, jāatrodas mājās ( ja seans notiek attālināti), jūtīgākiem cilvēkiem - labāk, ja ir kāds cilvēks blakus. Nedrīkst būt pie auto stūres vai darbā. Nevēlams ir arī alkohola reibums. Pirms un pēc seansa - kontaktēšanās, situācijas noskaidrošana, papildus simptomu noņemšana.

 

Auras attīrīšanas viens seanss -  20 Eur ( ieteicami 3 )

Pieteikšanās: new.soleil@inbox.lv

Kategorija: Aura | Skatījumu skaits: 37 | Pievienoja: sofi | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]