Divu vai vairāku cilvēku saderība! Taro numeroloģiskais skatījums! - 19 Janvārī 2015 - Pieraksti - New Soleil
 • Sākums
 • Sākums

  23:23
  Divu vai vairāku cilvēku saderība! Taro numeroloģiskais skatījums!
   

  Šoreiz uzrakstīšu par to, ka numeroloģijas pasaulē ir vēl viena interesanta tēma - tā ir Taro numeroloģija. Rēķināšana kā jau pie numeroloģijas, bet iznākums ir jāskatās Taro simbolos. Un pie tam, var aprēķināt ne tikai pāra saderību, nosakot attiecību perspektivitāti, bet arī piem. saderību vecākiem ar bērniem un bērnu saderību savā starpā. Nekas sarežģīts, bet Taro kārtis ir nedaudz jāpazīst. Tas ir arī jaunums manis vadītajos Taro kursos. Ja kādam no iepriekšējo kursu beidzējiem rodas interese par šo metodi - tad rakstiet e-pastā un varēsiet piebiedroties grupām, kas pietuvosies šai mācību vielai.

    Apskatīsim piemēru. Meitenes (1999, 2001, 1987)

  Kopējais attiecību raksturojums. Kā bērni savā starpā satiek. - 6 arkāns. Arkāns norāda arī to kāda saderība ir bijusi pašā sākumā. Var teikt, ka harmonija, mīlestība, viss noritējis mierīgi. Bet bērniem bija arī izvēle. Vai būt visiem kopā vai arī tomēr vairāk draudzēties ar citiem. Viņiem bija uzdevums aktīvi darboties un daudz ko iemācīties vienam no otra, neradīt kompleksus. Katram bērnam ir arī savs arkāns, kas nosaka - ko tieši iegūs no šīs kopā būšanas, kā uztver pārējos, arī izaugsmes iespējas. Tātad trīs bērni- trīs arkāni- 22, 5,19

  Sanāk visai interesanta sadarbība. Jaunākajai attiecības dod stiprumu, mierīgumu, vēlmi palīdzēt citiem. Bet kā jau minēju, ka 6 arkāns dod izvēles iespēju un dzīvē tas izpaužas, ka viņai ir daudz draugi ārpus ģimenes, bet ar māsu brīžiem nesatiek. Grib arī valdīt, bet par cik pārējās māsas arī ir stipras personības, tad izvēlas vieglāko ceļu draugu pulkā.

  22 arkāns- rada spriedzi attiecībās, jo liek izpausties daudziem talantiem un meitene grib būt pārāka pār māsām. Ir vēlme palīdzēt citiem. Attiecības palielina jau tā lielo jūtīgumu. Un dzīvē tas izpaužas tā, ka emocijas iet pa gaisu. Jo jaunākā arī neies tak padoties.

  19 arkāns- grūtās situācijās iemācās būt stiprai, Kopā esot parāda savu sirds siltumu. Būtībā tā arī bija, ka vecākajai gūlās uz pleciem arī "aukles" pienākumi un viņa ar to tika galā labi. 

  Bet galarezultāts, pie kā viss novedīs ir 8 arkāns.  Karmiska kārts. Visticamāk pieaugot nekāda kopā būšana ( katru dienu) nesanāks. Kad būs ieguvušas visu, ko šīs māsu attiecības var sniegt- katra aizies savā dzīvē, savās problēmās. Bet vienmēr paliks izvēle - pazvanīt, satikties, izrunāties. Viņas būtībā nedrīkst sanaidoties. Un karmiskā kārts nozīmē arī to, ka viņas ir māsas, lai sevī ieaudzinātu kādu rakstura īpašību, kas nav bijis iepriekšējos iemiesojumos. Vienvārdsakot- tā tam bija jābūt!

    Ja arī Jūs ieinteresēja šī attiecību analīze, tad  varat pieteikties pakalpojumu sadaļā! Tā atklāj ļoti interesantas nianses. Sliktākajā gadījumā - pasaka, ka attiecības jau pašā sākumā bija nolemtas neveiksmei. Labākajā- cilvēkiem šajā savienībā ir dotas izaugsmes iespējas!

  Vēl ir iespēja šīs pašas attiecības izpētīt konkrētajos gados, gan pagātnē, gan arī nākotnē, veidojot tādu kā prognozi noteiktam laika periodam.

   

  Kategorija: Dažādi apraksti | Skatījumu skaits: 805 | Pievienoja: sofi | Reitings: 5.0/2
  Komentāru kopskaits: 0
  Vārds *:
  Email *:
  Kods *: