Jauna pieeja darbam - 10 Augustā 2016 - Pieraksti - New Soleil
 • Sākums
 • Sākums

  12:47
  Jauna pieeja darbam

  Jauna pieeja darbam un līdz ar to arī savai dzīvei. Šīs atziņas pašai patīk, un tās strādā, bet pasniegt citiem saprotamā valodā varēšu vien tiekoties klātienē. Tas nu ir šķiet sākums kaut kam jaunam, ienāk jauns posms manā dzīvē.Pēdējos gados man liels palīgs ir sapņi, kurus ne vienmēr laicīgi sapratu un izpratu. Tagad pie tās informācijas pieturos, jo tie uzved uz pareizā ceļa. Karmas virziena sapņi bija norāde, kuru ilgi nesapratu. Bet tad nāca nojausma, ka pietrūkst informācijas. Tā jāatrod. Gadus divus plauktā nogulēja astroloģes dotā grāmata par karmas diagnostiku. Nebiju lasījusi. Vai nu neatradu laiku vai arī vienkārši nebija tam pienācis laiks. Smaga grāmata. Bet es lasu informāciju savādāk - var teikt, ka starp rindiņām. Autoru varu nosaukt, bet lasīt to var cilvēks, kas ir tam sagatavots. Autors -  S. Lazarevs. Citātus neminēšu, jo visam vajag paskaidrojumu. Un katram cilvēkam tie jāsniedz individuāli, raugoties cik daudz no tā visa izprot.  Šīs dienas sapnis brīdināja, ka mani var nesaprast un ka pašai ir risks apmaldīties un neatrast pareizās durvis. Ka Visums nometa kaut ko, kas līdzinājās lielam pulksteņa zobratam. Tas ir mehānisms, kas līdzinās bumbas sprādzienam, bet blakus tai telpai bija bērnu dārzs. Kas tika sargāts ar sienu un atpakaļceļš arī bija. Es pabiju trijos posmos. Tajā laukā ( acīmredzot grāmatas lasīšanas sekas), vidus daļā - kur cilvēki ar atvērtu sirdi varētu iziet tai sienai cauri, kaut pa norādītām durvīm un trešā telpa- otrā pusē bērnu dārzam. Man palika neatrisināts jautājums - ko tas spožais mehānisms bija gatavs izdarīt. Un vai tas ir tas kur jātiecas? Bērnam un nesagatavotam prātam šī robežas pāreja ir visai bīstama. Man bija kliente,kas atnāca uz pieņemšanu ar meditācijas grāmatu - visai biezu. Gribu brīdināt - šī smalkās pasaules robeža nav nepieejama, bet ir jāmāk saglabāt veselais saprāts. Un tagad pastāstīšu par trešo telpu. Tur bija vairāki nodalījumi, istabas. Visās bija cilvēki. Tiesa, neredzēju sievietes. Tās bija kopā ar bērniem un arī tikai dažas. Varbūt tādēļ, ka sievietes vieglāk var nonākt uz šīs divu galējo telpu robežas..varbūt...Bet visi cilvēki trešajā daļā bija aizņemti ar sevi. Ko nu kurš tur darīja...bija istabas ar tumšākās drēbēs tērptiem... gāju pa garu koridoru...atceros vēru durvis, baidījos, ka tik neierauga. Gala istabā bija gaišās vienkāršās drēbēs ģērbti... ne visi gulšņāja...bija kas strādāja. Un tad sapratu, ka mani jau neviens neredz. Piegāju klāt kaut kam zaļam, bet atklājās ka tā kaut kāda putna maska. Zem tās esošais cilvēks mani redzēja. Saņēmu paskaidrojumu, ka maska ir tādēļ, lai tevi pamanītu pārējie. Tad pamodos.

     Pieņemu, ka daudzas lietas šajā sapnī bija tīri personiski priekš manis un tas ir tas, ar ko jātiek galā man pašai. Jo sev uzstādīju mērķi - tikt galā ar savu dzīvi,lai varētu to visu izmantot citu labā. Un palika neatbildēts jautājums - kā tā maska var izskatīties dzīvē un kas ir tas cilvēks, kas uz to norādīs. Un nebūs jau uz to ilgi jāgaida, jo atbildes atnāk pāris dienu laikā. Varbūt pati grāmata līdz galam jāizlasa.

    Bet atziņu es guvu. Dvēsele ir brīva. Bet tai nedrīkst ļaut iestrēgt notikumos, tai nedrīkst ļaut vaļu un blēņoties ar lietām, ko neizprot (jo visas šīs smalkās pasaules lietas nemaz nav tik nekaitīgas), un diez vai šo te es varēju rakstīt, jo ikdienā cilvēki ir nodarbināti ar savām lietām un ieraugot to, ka zinu un skatos uz lietām pavisam savādāk - man tik un tā būs jāuzliek šī krāsainā maska. Jo tevi nesapratīs, nosodīs un iespējams arī baidīsies. 

          Nobeigumā citāts no grāmatas S.Lazarevs "Karmas diagnostika" : "Ārstējot savu dvēseli, jūs labosiet apkārtējo cilvēku izturēšanos."

  Kategorija: Dziednieces pieraksti | Skatījumu skaits: 119 | Pievienoja: sofi | Atslēgvārdi: ezoterika | Reitings: 5.0/2
  Komentāru kopskaits: 0
  Vārds *:
  Email *:
  Kods *: