Kādas ir Jūsu attiecības? - 8 Jūlijā 2016 - Pieraksti - New Soleil
 • Sākums
 • Sākums

  09:58
  Kādas ir Jūsu attiecības?
   

  Partnerattiecības   

  Cilvēkam vienmēr interesēs attiecību jautājums. Tāpēc nolēmu dot Jums iespēju pašiem izrēķināt un izvērtēt savas attiecības, ieskatoties tādā ezotēriskajā lauciņā kā Taro numeroloģija.

  Iespējas šim virzienam ir visdažādākās. Šis materiāls ir tikai viena neliela daļa no tā klāsta,ko esmu patstāvīgā ceļā apkopojusi. Liels pluss Jums ir, ja pazīstat jau Taro kāršu nozīmes. 

  Ja ne, ir iespēja iemācīties gan pašus zīlēšanas pamatus, gan arī Taro numeroloģiju.  (Sk. kursi)

   

  Ļoti vienkārša izskaitļošanas metode, lai noteiktu saderību starp diviem cilvēkiem un pat cilvēku grupas saderību. Šis materiāls der ne tikai mīlestības attiecību analizēšanai, bet arī dažādu citu partnerattiecību analizēšanai - draugu, darba biedru, ģimenes utt.  Izmanto Taro Lielos Arkānus 1 -22(0)

  X Pirmais partneris (12.01.1970) 1+2+0+1+1+9+7+0=21
  Y Otrais partneris (29.02.1968) 2+8+0+2+1+9+6+8=36-22=14
  A Kopējais attiecību raksturojums,ko nes šī savienība. Raksturo kopējo saderību starp partneriem. (Šajā pozīcijā vēlams,lai būtu "labās kārtis"). Te ir redzams, kā katrs dalībnieks sevi pasniedz, rīkojas grupā. X+Y=21+14=35-22=13
  B Ko pirmais partneris iegūs no šīm attiecībām. Kā viņš uztvers otru. Izaugsmes iespējas. X+A=21+13=34 - 22=12
  C Ko otrais partneris iegūs no šīm attiecībām. Kā viņš uztvers otru. Izaugsmes iespējas. Y+A=14+13=27-22=5
  D Gala rezultāts. Pie kā novedīs šī savienība. Svarīga kārts kopējā attiecību raksturojumā. Tā norāda šīs savienības iznākumu nākotnē.

  A+B+C=13+12+5=30-22=8

  * Skaitļi kas lielāki par 22 tiek pārveidoti - atņemot 22.

  Tālāk Jums būs nepieciešama Taro nozīmju zināšana, pieredze kāršu tulkošanā. Šeit  dots vispārīgs kāršu tulkojums. Bet arī Taro nezinātājs no tā varēs kaut ko priekš sevis noskaidrot!

  Tulkojums:

  1. Līderība. Brīvības gars. Cīņa par vadošo lomu. Atbildība. Mērķtiecība. Egoisms. Radošums. Jaunrade. Svarīga personīgā un sociālā realizācija.

  2. Jūtīga uztvere. Patīk miers. Bagāta iekšējā iztēle. Personība, kas daudz ko patur sevī un patiesi atklājas tikai retajam. Labestība. Ļoti ietekmējas no apkārtējiem. Jāmācās neuzņemt uz sevis citu cilvēku sāpes. Diplomātiskas prasmes. 

  3. Mīl dabu. Pirmajā vietā ģimene un bērni. Svarīga labklājība un stabilitāte. Spēj ziedoties. Aktīvs un enerģisks cilvēks, nemīl rutīnu un vienveidību. Novērtē komfortu. Izteikts saimnieciskums. Var būt tendēts uz naudu, uz materiālo. Autoritātes enerģija. 

  4.  Autoritāte. Atbildība. Disciplīna. Stratēģiskā domāšana.  Pārliecināts par saviem spēkiem. Mīl kārtību. Patīk komandēt. Dominēšana pār otru. Saimnieciskums un organizatoriskās prasmes.

  5. Autoritāte. Atbalsts. Audzinātājs. Būtības meklēšana. Cilvēks ievēro aizliegumus. Drosme. Skolotājs. Darbojas ar iedvesmu. Māk klausīties. Noturīgas vērtību sistēmas. Cenšas dzīvot pēc tradīcijām.

  6. Apmierinātība, miers un harmonija. Brīvība. Atvērts pret cilvēkiem. Dzīvē ir grūti izdarīt izvēli. Daiļrunība. Draudzīgi cilvēki. Gara brīvība. Mīlestība uz skaisto. Taisnīguma sajūta. Jūtīgs cilvēks. Kompāniju dvēsele. Uzticība. Sirds vēlmes. Seksualitāte. Pakļaujas vilinājumiem. Saasināti uztver situācijas. Svarīga ir mīlas dzīve - partnerattiecības. Grūtības izdarīt izvēli, ilgi šaubās.

  7. Analītiskums. Kustība - kā pamatprincips. Dzīvē var piedzīvot daudz izmaiņu. Drosme. Ceļošana. Disciplinētība. Entuziasms. Piemīt griba. Gara spēks. Spēj apvaldīt iekšējās pretrunas. Mērķtiecība. Neatkarība. Nevar nosēdēt mierā, rīkojas. Pārliecināti par sevi. Svarīga ir karjera. Prot rast zelta vidusceļu starp gribu un prāta pozīcijām. Izteikts radošums un paškontrole. Karotāja enerģija.

  8. Aukstasinība.  Atbildība par savu rīcību.  Atturīgi. Asredzīgs un neuzpērkams. Augstprātība. Cilvēka  vārdus, domas un darbus kāds nemitīgi liek kausos un sver - karmas likums. Jāsaglabā balanss starp materiālo un dvēselisko. Domu skaidrība. Godīgums. Pieņem lēmumus izsvērti, bez jūtelīguma. Cilvēkam jāizvairās no galējībām. Mīl pētīt nezināmo. Nopietnība. Objektivitāte. Svarīga patiesība un taisnīgums. Dzīvē var būt daudz pārbaudījumu.

  9. Atkarība pašam no sevis. Apskaidrība vai apgaismība. Atteikšanās no ārējas aktivitātes. Aiziešana no sabiedrības, no pūļa. Atrautība no reālās dzīves. Apzinīgums. Rāda ceļu citiem. Enerģijas pavēršana uz iekšu. Iekšēji mierīgi cilvēki. Sasniedz savus mērķus. Nopietna attieksme pret dzīvi. Palīdz citiem. Piesardzība. Uzmanīgs. Saprātīgs. Savaldīgs. Sevis ierobežošana. Spēja atrisināt jebkuru situāciju. Viedums. Vienmēr tiks izlemts vadoties pēc savas pieredzes, savas gudrības. Piemīt pašdisciplīna un griba un ir visas iespējas daudz ko sasniegt dzīvē.

  10. Atvērto iespēju saskatīšana un izmantošana bez vilcināšanās. Jāpieņem savs liktenis un jāapzinās sava nepastāvība kā laime. Bez krituma, nav augšupejas. Mainīgums. Neparedzamība. Nestabilitāte. Optimists. Veiksmīgs cilvēks, patīk riskēt. Piemīt neatkarība gan domās, gan lēmumos, gan rīcībā. Harmonija caur materiālās stabilitātes sajūtu. Vēlas darīt visu uzreiz. Avantūrista daba, patīk riskēt. Jo vairāk mērķus sev izvirza, jo vairāk paveic un sasniedz. Labprāt seko kādam, nemaz nezinot mērķi. Tiecas pēc materiālā komforta. Lielākais risks - iestrēgt dzīvē, padoties liktenim un neko nedarīt.

  11.  Alkas un seksuāla kaislība. Augstsirdība. Aizraušanās. Drošsirdība. Pārliecība. Radošums. Vēlme izturēt morāli sāpīgus pārbaudījumus. Uzņemas risku,turklāt nevajadzīgu. Enerģētisks piesātinājums. Izturība. Iekšējais spēks. Vēlme cīnīties. Līderis. Komunikabls cilvēks. Patīk skriet un darīt, bet tā kā pašam patīk. Izteikta sapratne - saprot – ko grib un galvenais, kā to panākt. Personības darbībā ir vērojams periodiskums, patīk savi rituāli un lietu kārtība. Vairāk novērtē gara dāvanas nekā materiālās. Cilvēki var būt agresīvi un strauji.

  12. Apzināta atteikšanās, lai iegūtu kāroto.  Apgriezta visu vērtību sistēma. Var būt daudz pārbaudījumu. Izjūt savu nespēju mainīt apstākļus.  Nepieciešama pašaizliedzība un upurēšanās, lai sasniegtu iecerēto mērķi. Nebrīves izjūta un nespēja atbrīvoties no atkarības. Pārāk liela apdomība. Pāridarījumus uztver ļoti sāpīgi. Cilvēks nereti jūtas bezpalīdzīgs, līdz spēj transformēties un uzņem neredzētus apgriezienus. Materiālā dzīve var būt nesvarīga, uzsvars tiek likts uz garīgumu. Personība tiecas pēc mājīguma un pēc ģimenes iekšējā klimata komforta. Bieži nododas saviem mērķiem ar pilnu pašatdevi. Taupīgi, lai kaut ko sakrātu.

  13. Atbrīvošanās no ierobežojošiem nosacījumiem. Transformācija. Var bieži bēdāties. Depresija. Destruktīva pieeja lietām. Dzīves jēga ir ietverta kustībā, tāpēc vajag mainīt novecojošos, sevi izdzīvojošos uzskatus. Cilvēki ir neparedzami pēc savas dabas. Ziedojoties citiem, var pazaudēt sevi. Iespējami daudzi pārbaudījumi dzīvē. Ievainojamība. Ierastā sagrāvējs. Mainīgums. Var ienest savā vai citu dzīvē neatgriezeniskas pārvērtības. Ir tendēti visu ņemt pie sirds. Īpaši jāpiedomā, lai drūmo transformētu pozitīvajā. Ir risks sākt neieredzēt cilvēkus vai pašu dzīvi. Jācenšas kultivēt pozitīvismu.

  14. Alķīmija. Savaldība, pacietība. Ievēro taupīgumu, ir piesardzīgi. Spēj atbrīvoties no liekām emocijām. Spēj pielāgoties. Klusi, atturīgi un radoši cilvēki.  Tieksme pēc dvēseles līdzsvara. Tālredzīgi. Spēj atjaunot dvēseles spēkus caur harmoniju un mīlestību. Godīgi cilvēki, kas spēj just citiem līdzi. Piemīt iekšējā gudrība. Spēj atrast kompromisu un pielāgoties apstākļiem. Mīlestība uz dzīvniekiem. Mīlestība pret sevi un citiem. Nesteidzīgs savos spriedumos. Uzņēmīgi pret visu skaisto.

  15. Atkarība no materiālās un fiziskās dzīves, no situācijām. Alkatība.  Apzināta citu sāpināšana. Apmātība. Var atrasties savu jūtu gūstā. Egoisms.  Izteikts savtīgums. Cilvēkam jāizvairās no avantūrām. Materiālas intereses.  Ļoti labi izjūt cilvēkus. Labs vadītājs, organizators. Lepnība. Cilvēkam bieži vien ir tumšā puse, kas dažādos veidos vienmēr spēkojas ar labo un gaišo.

  16.  Ass, neparedzams, ļoti aktīvs un enerģisks. Agresijas un dusmu uzplūdi.  Bieži maina darbības veidus. Dzīvē var rasties bīstamas situācijas. Ceļā uz atdzimšanu pārciešamas sāpes. Destruktīvums. Cilvēkam der ieklausīties savā sirdsapziņā. Izjūt dzīvē nestabilitāti.  Cilvēka darbībām piemīt pēkšņums. Ļoti jūtīgs, ātri apvainojas. Nepārliecinātība, briesmas, kas nāk no pārliekas iedomības. Emocionalitāte, kas var izsaukt arī agresiju. Cilvēkam jāatrod sevī veids kā pozitīvi raudzīties uz dzīvi.

  17. Apgarotība.  Brīvi domājošs un harismātisks cilvēks. Patīk daba un dabiskums. Garīgs, radošs, jutīgs cilvēks. Spēj ieraudzīt savu dzīves uzdevumu un misiju. Ideālisms. Cilvēkam svarīgs miers, mīlestība, brīvība un laime. Tiecas pēc popularitātes. Uzticīgi. Svarīgs skaistums it visā. Parasti ir daudz draugu.

  18. Aktieri. Attīstīta intuīcija. Apveltīts ar medija spējām. Bēgšana no realitātes. Emocionalitāte. Ilūzijas, bailes un satraukums. Intriganti. Nedrošība un kompleksi.  Noslēgtība. Nepastāvīgs raksturs. Paaugstināts jūtīgums. Piemīt zemapziņas spēks.  Var trūkt pārliecības par sevi. Izjūt nepieciešamību pieslieties kādai grupai, biedrībai vai kompānijai, lai justos aizsargāts. Var būt spēcīga sieviešu ietekme uz cilvēka dzīvi (māte, sieva..).

  19. Aktivitāte. Svarīga ir cieņa. Dzīve komfortā un greznībā. Dāsns. Darbs ar dzīvniekiem. Svarīga ir drošība. Enerģisks. Godīgums. Popularitāte un slava. Svarīga ir patiesība. Pašrealizācija. Pārliecība par sevi un saviem spēkiem. Radošums. Talantīgs. Vēlme pastāvīgi būt uzmanības centrā. Var būt panākumi jebkurā sfērā: garīgajā, materiālajā un fiziskajā. Optimistisks. Atvērtība un komunikabilitāte. Jāuzmanās no pārliekas vēlmes būt pārākam.

  20. Analītiķis un racionālists. Bieži par sevi nepārliecināti, šaubās par savu spēku, nospiestība. Centība. Garīgums, ļoti dziļi un gudri cilvēki. Izpratne. Sasniedz mērķi. Izvērtē pagātni un izdara secinājumus. Organizators. Tiekšanās pēc augstākās patiesības.  Veselais saprāts. Vērtību pārvērtēšana. Par visu savs viedoklis, neiespējami to apstrīdēt. Reālisti, rozā brilles neuzlikt.  Piemīt reāls pašnovērtējums un atbildība.

  21. Jāatrod sava vieta dzīvē. Apgaismība. Četru stihiju savienošana vienā veselumā. Apmierinātība ar visu. Atklāsme un garīga pārtapšana. Brīvība. Dzīve ir ļoti stabila, mērena, spēcīgs sargeņģelis.  Interesē ceļojumi, tālas zemes. Jūtas par sevi pārliecināts. Globāla domāšana. Ierobežojumu pārvarēšana. Nozīmīgi profesionālie sasniegumi. Neatlaidība un izturība. Plaša popularitāte. Cilvēks realizē visus iecerētos plānus, vēlmes un cerības. Grūti atrast vienādi domājošos.

  22. Atklājēji. Ir Augstāko spēku atbalsts. Atvērtība jaunām iespējām. Godīgums. Bezbailība. Brīvības alkas. Piemīt enerģija. Ideālisms.  Netradicionālas idejas. Oriģinalitāte vai domāšanas ekscentriskums. Patiesība un meli. Pētnieki. Radošums. Liels potenciāls. Uzdrīkstēšanās. Spontanitāte un neparedzamība. Klausa sirds aicinājumam. Avantūrists. Dzīvo savā radītā sistēmā, kur var izpausties.

   

   

  Kategorija: Dažādi apraksti | Skatījumu skaits: 210 | Pievienoja: sofi | Atslēgvārdi: attiecības, partnerattiecības | Reitings: 5.0/2
  Komentāru kopskaits: 0
  Vārds *:
  Email *:
  Kods *: