Ko iegūstat klātienes konsultācijās - 1 Novembrī 2014 - Pieraksti - New Soleil
 • Sākums
 • Sākums

  22:38
  Ko iegūstat klātienes konsultācijās
   

   Vieniem ērtāk un izdevīgāk šķiet neklātienē e-pastā saņemt atbildes. Citiem bezmaksas variants ir patīkamāks. Tomēr gribu vērst Jūsu uzmanību uz to, ka sen vairs nelieku tikai Taro kārtis. Klātienē konsultācijas laikā Jūs saņemat arī papildus auras attīrīšanu, kas notiek jau vienkārši atrodoties telpā. Saņemat arī psiholoģiskas dabas palīdzību. Situācijas var izskatīt no dažādiem aspektiem. Pēdējā laikā daudz pievēršu uzmanību tam, ko cilvēks redz sapņos, esmu iemācījusies tos iztulkot un sasaistīt ar cilvēka reālo pasauli. Arī veselību un čakru stāvokli varu noteikt klātienes konsultācijā. Konsultācijas laikā un arī pirms vēl cilvēks ir ieradies, ieskatos viņa aurā.

   Tiek meklēts problēmām risinājums, ko var izdarīt tikai tiekoties, apskatot situāciju un visu izrunājot. Ja cilvēks ir gatavs ne tikai atrast atbildes, bet arī rīkoties lai sakārtotu savu dzīvi- tad ņemu palīgā vizualizācijas tehniku un mainām situācijas. Arī vārdoju veiksmei priekšmetus, palīdzībai konkrētām situācijām. Katrs cilvēks ir individuāls, nav vienādu problēmu. Katram ir savi dzīves uzdevumi, savi dzīves samezglojumi. Iemesli nepildīšanai arī ir visdažādākie un nekad nebūs vienas receptes visiem gadījumiem. Izeja tiek meklēta.

     Novērojumi savā personīgajā dzīvē un darbā liecina par to, nevar ignorēt neredzamās enerģētiskās saites, kas pastāv starp notikumiem, starp cilvēkiem, pat starp iepriekšējām dzīvēm.

           

                                           Veiksmi vēlot,
                                               Solvita

   

  Man var rakstīt un jautāt pēc telefona kontaktu sadaļā.

      Pieņemu Rīgā un Jelgavā.

   

  Kategorija: Dziednieces pieraksti | Skatījumu skaits: 466 | Pievienoja: sofi | Atslēgvārdi: taro, Taro atbildes, Taro konsultācijas | Reitings: 5.0/3
  Komentāru kopskaits: 1
  0
  1  
  2 6

  Vārds *:
  Email *:
  Kods *: