Liktens korekcija ar rūnām - 14 Maijā 2015 - Pieraksti - New Soleil
 • Sākums
 • Sākums

  22:34
  Liktens korekcija ar rūnām
   

         Rūnas ir sensena piktogrammu sistēma, kurā ietverti priekšstati par Dabā, un Visumā valdošiem spēkiem.  Senos rūnu rakstus, fantastisku simbolisku priekšstatu, mistisku domu un zināšanu krājumu mēs esam saņēmuši mantojumā no senajām ziemeļu civilizācijām. Darbs ar Rūnām ir slēptu spēku atbrīvošanas veids, kas ļauj ielūkoties pagātnē, īstenot vēlmes, brīdināt par iespējamajiem sarežģījumiem. Rūnas ir sākotnējās aktivitātes glabātuve dabā un mūsos pašos. Kad tās atver un aktivizē, sākas kustība. (Teksts ņemts no http://www.amulets.lv). Tas nelielam ieskatam- kas tad ir Rūnas.

         Es diemžēl skeptiski raugos uz veikalā nopirktiem amuletiem un talismaniem. Neesmu izjutusi to darbību. Tie ir vienkārši skaisti, varbūt pat dārgi priekšmeti, bet klusējoši. Internetā atradu arī skaidrojumu, kas ir amulets un kas ir talismans.    

          Daudzi domā, ka rotas ar kādu laimes nesēja simbolu, amuleti un talismani ir sinonīmi vienam un tam pašam jēdzienam. Patiesībā katrs šo rotu veids reiz radīts ar savu misiju. Tātad laimes nesēji tiek nēsāti ar mērķi pievilkt veiksmi – tie kalpo kā laimīga gadījuma magnēti. Amuleti atvaira visu negatīvo – tie nodrošina aizsardzību pret ļaunu aci, slimībām un citām briesmām. Talismanus speciāli izgatavo un nēsā, lai piesaistītu to īpašniekam kādu sevišķu labumu vai atbalstu. (http://www.kasjauns.lv/lv/zinas).

         Šī raksta un savas darbības nosaukumā ietvēru vārdus- liktens korekcija. Kopš sāku strādāt ar rūnām, sapratu, ka varu vairāk, nekā tikai ieskatīties nākotnē. Varu arī palīdzēt sakārtot cilvēku dzīves, veselību..Pagaidām sanāk darbs pie amuletiem. Jo lai pievilktu veiksmi, nākas nolobīt pa kārtiņai lielu daudzumu "netīrumu" dažādās to izpausmēs. Un interesanti, ka veids, ka šie "netīrumi" jeb negatīvā enerģija cilvēka aurā nāk nost ir stipri individuāla lieta. Un arī tas, ka negatīvs atrod atpakaļceļu pie sava radītāja- diemžēl ir patiesība. Un šeit neiet runa tikai par maģijas radītām sekām. Mums apkārt ir pietiekami daudz cilvēku, kas var ar vārdiem, skatienu vai skaudīgām domām, nojaukt, atņemt otram veiksmi, sabojāt veselību, izjaukt lietas..

        Kur šī negatīvā enerģija sakrājas? Teikšu tā- neviens mēs neesam ideāli veseli..katram kaut kas organismā ir tāds, kas neiztur negatīva spiedienu. Un nostrādā princips - negatīvs pievelk negatīvu..organismā esošai problēmai tiek "uzkabināts" papildus slogs, kas , protams, izveseļošanos neveicina. Un gadiem ritot sakrājas tik daudz, ka cilvēks jau sāk just. Bet runājot par rūnu amuletiem - tā darbība mēdz būt visai strauja. Un arī uz sevis esmu izmēģinājusi dažādas versijas, secinājums ir viens - tas ko daru -strādā perfekti!

              Rūna nav tikai vienkārša zīme...tai ir milzīgs spēks. Neviena rūna nevar būt tikai laba vai slikta. Svarīgi kā tā tiek izmantota. Rūnas dod iespēju ieskatīties pagātnē un nākotnē, kā arī risināt problēmas.

       Es vēl pie šī citāta piebildīšu - svarīgi ir pareizi izveidot un pareizi pielietot, arī iedzīvināt ir jāmāk. Rūnu individuālais kods parāda, vai cilvēks to var izdarīt vai nevar. Koda tapšanas procesā tagad neiedziļināšos, vien pateikšu - ka tas arī daudz ko par cilvēku pasaka un nosaka viņa dzīves gaitu un ir galvenā sastāvdaļa visās  rūnu rindās. Tā būtībā ir vesela zinātne, kuru es pamazām apgūstu! Te ir daudz ko vēl izzināt!

       Aizsākās  šis darbs ar rūnām ar to, ka vajadzēja kaut ko aizsardzībai.Un parasti jau ir tā, kas meklē, tas arī atrod. Un spilgtie piemēri no amuletu īpašnieku puses un savas izjūtas un redzējumi norāda, ka esmu uz pareizā ceļa.

     Amuleti kā tādi nav mūžīga lieta. Nav pārliecības par to, ka amuletus vai talismanus var nēsāt gadiem un tie būs aktīvi. Vizuāli redzu, ka pat diennakts laikā tas var nobloķēties zem negatīva sloga. Tāpēc ir jāpadomā, noteikti, kā talismanu var attīrīt. Bet par cik amulets veic vairāk negatīvās enerģijas noņemšanas darbus - tad vislabāk ir tikt no tā vaļā un samainīt pret citu. Papīrs kā materiāls ir pateicīgāks - to var sadedzināt. Un šādas lietas nav domātas skaistumam, bet darbam. Tie nav nevienam jārāda, tā nav rotas lieta.

  Nobeigumā neliels ieskats kādas sievietes vēstulēs, kas dzīvo ārzemēs un kas vēlējās sakārtot veselību! Ar viņas atļauju publicēju tās.

  Paldies,izdarīju,kā teicāt,bet nu nebija sajūtas patīkamas,paņemot rokās sala, sāpīgi spieda pie ausīm, pēc tam pierē un it kā jutos noreibusi,tad nosvīdu un pēc tam viss atgāja. Tā ka amulets darbojas,paldies.

  Ups! Ja vakar tie bija tikai ziediņi, tad nakts bija koks ar visām saknēm :D kaut ko tādu negaidīju. Laikam visa dzīve paskrēja garām,šorīt esmu ka izvārīta.

   

  Labrīt! Paldies Jums, šorīt es jutos tik labi ,kā sen nav bijis....Vakar uzliekot amuletu, uz brīdi uzmetās zosāda, bet tas uz mazu īsu brīdi. Nakts pagāja bez sapņiem, no rīta piecēlos ar skaidru galvu, gandrīz vai ar tādu kā eiforiju, tikai no jostas vietas uz leju ir kā no vates, un iekšā ir tāds viegls trīceklis. Bet sajūta ir laba. Paldies!

  ..galva smaga un nieres sāp, bet tā, ka teicāt, ka sāpes nāks visur ārā ,tad nav tik traki.

  ... runājot par talismanu, esmu gatava turpināt, sāpes vakar vairs nebija, tikai galva spieda, kā iepriekšējās dienas, Jūs teicat ,ka rūnas vajag paretināt, varbūt tiešām, jo man ir ka bērniem, vajag mazu devu, tas man ir bijis vienmēr, arī pie medicīniskas ārstēšanas...

    Paldies! Bet tas vainītes ,kas iesāpas, visas ir vecas...Es zinu ,ka uzņemu citu problēmas,bet tur neko nevar darīt, vismaz pašlaik.....man Jums jāpasaka paldies par to novārdoto sāli un cukuru , ko vārdojāt rokām, man pirmo gadu nav alerģija, kas vienmēr sākas šinī laikā, jo ārā zied viens koks un tagad tas ir man aiz loga un es varu ieelpot tā smaržu un nekas nav :D Klātienē pie Jums netieku, tā ka atliek vien neklātienē un to ko gribēju , lai Jūs noņemat ar amuletu, ir pazudis. Un es jau gribētu sakārtot visu savu iekšējo pasaulīti,bet tas ir cits jautājums un tas nav tagad....

   

   Ps. Ar rūnām var sakārtot daudzas lietas, var koriģēt likteni, uzlikt aizsardzību... Bet ir jābūt gatavam uz darbu - gan iekšējam, gan ārējam, un gatavam uz sadarbību. Koriģēt var vienīgi tos procesus, par kuriem cilvēks runā, raksta, jautā un stāsta. Augšminētajās vēstulēs ir spilgtākais piemērs. Ne visiem tā būs, tas ir individuāls process, koriģējams un rūnas tiek piemeklētas katram individuāli...

  Interesēties: new.soleil@inbox.lv

                                                                                                     Solvita 15.05.2015

   

   

   

  Kategorija: Dziednieces pieraksti | Skatījumu skaits: 1386 | Pievienoja: sofi | Atslēgvārdi: talismani, rūnu zīmes, rūnas, amuleti | Reitings: 5.0/2
  Komentāru kopskaits: 5
  0
  5  
  Mana pieredze ar amuletu ir diezgan interesanta. Vēlējos sakārtot savas attiecības. Vairākkārt, ar Solvitu kontaktējoties un pielāgojot rūnas, dzīves situācija mainījās. Solvita palīdzēja arī sapņos rādīto informāciju izprast, un pamainīt vai attīrīt to, kas nepieciešams. Patiesībā tikko uzliekot amuletu, vai arī pat vēl nezinot, ka amulets ir aktivizēts, es jau jūtu iedarbību. Paliek vieglāk, pacilāta sajūta un domas mainās, tās kļūst pozitīvākās un reālākas. Tas notiek momentā. Kā jau minēju ne tikai iekšējā sajūta ir savādāka, bet arī apkārtējā situācija mainās. Turklāt, pēc manas pieredzes, es saskāros ar iekšējo cīņu sevī. Amulets liek atvērt acis un ieraudzīt patiesību. Pašam ar sevi arī šajā procesā jāstrādā.

  0
  4  
  Materiālam protams ir nozīme, bet ne tik liela. Ja cilvēkam ir pārāk liels negatīvs virsū, amulets jāmaina bieži.. Koku grūti attīrīt. Bet jebkurš materiāls sadārdzina pašu amuletu. Ja reiz ir darbs ar problēmu - skaistuma lietas ir jānoliek malā sākuma procesā. Akmeņu enerģētika arī ir ļoti spēcīga.

  0
  3  
  Domāju ja arī rūnas būtu pagatavotas no Sibīrijas ciedras,efekts būtufantastisks.

  0
  2  
  Šādu ciedras ripiņu nēsā kaklā,spēcīgs amulets. 6

  0
  1  
  Piekrītu tev Solvita,amuleti un rūnas darbojas speciāli pagatavoti,nevis veikalā pirkti.Esmu dzirdējusi ka spēcīgs aizsardzības amulets darīnāts ir arī no Sibīrija ciedras vai skanošās ciedras.Nozāģētu ripiņu iesietu siksniņā ar gaišām domām starp pirkstiem berzē un ieliek tajā savu enerģiju.Ar laiku šādi berzēta ripiņa iegūst gludu spīdīgu virsmu,kā ar laku pārklāta. 2 6

  Vārds *:
  Email *:
  Kods *: