Naudas jautājums - 11 Maijā 2015 - Pieraksti - New Soleil
 • Sākums
 • Sākums

  08:08
  Naudas jautājums
   

  Maksāt vai nemaksāt.....internetā par to ir daudz viedokļu...

      Nolēmu uzrakstīt par vienu gadījumu... Biju ciemos pie draudzenes, arī dziednieces. Sagadījās tā, ka viņai tajā dienā bija ieplānotas savas mācības, bet es laiku kavēju viņas radinieces darba vietā. Draudzenei telefons izslēgts, bet tieši tad viņu steidzami meklēja klienti. Par cik es arī viņiem biju pazīstama, bet draudzene nebija sazvanāma, man nācās pastrādāt. Piekritu,pa draugam, neko pretī neprasot. Darbiņš nebija no vienkāršiem, cilvēkiem steidzami bija jākārto biznesa lietas, svarīga tikšanās no kuras bija atkarīga tālākā darbība. Vizualizēju situāciju un paveicu prasīto. Rezultātā uz tikšanos pasauca pat pusstundu agrāk par norunāto laiku. Viss pārējais nav būtisks šajā stāstā, tā ir viņu lieta, bet šie cilvēki mēdza draudzenei bieži pa draugam palūgt sakārtot viņu biznesa lietas, enerģētiskā plānā protams. Pusstundu pēc tikšanās, cilvēkiem salūza mašīna. Man bija skaidrs kādēļ, viņiem tā bija šoka terapija,jo bija jānogādā pasūtījums. Ja viņi būtu gribējuši kaut eiro atdot par darbu, nekas tāds nebūtu noticis. Nācās šķirties no summas ar divām nullēm. No tās dienas par darbu draudzenei viņi vienmēr samaksā.
  Kāpēc to visu rakstu? Ir lietas, ko mēra enerģijās. Nauda šādās reizēs pilda starpnieka lomu, kas paņem uz sevis triecienu. Tā nav tikai samaksa dziedniekam par darbu. Tā ir arī iespējamo neparedzamo seku novirzīšana no sevis, vai lietām kas ir svarīgas. Pie tam samaksas veidam ne vienmēr ir jābūt naudai, bet tas ir vienkāršākais un ērtākais veids par citiem.

  Kategorija: Dziednieces pieraksti | Skatījumu skaits: 343 | Pievienoja: sofi | Atslēgvārdi: Nauda, naudas jautājums, dziednieki | Reitings: 5.0/2
  Komentāru kopskaits: 3
  0
  3  
  Vai tad konkrētas summas pieminēšana šajā stāstā ir nepieciešama? Kas vienam šķiet liela summa, citam tā ir nenozīmīga un izpaužot šeit ciparus, uzsvars tiktu likts uz naudu..bet ne par to gluži bija stāsts... es saprotu par ko Indra jautāja...bet tā ir cita tēma. Par to strīdēties var bezgalīgi, tā paša iemesla dēļ - kas vienam šķiet liels, citam mazs...gan vienā, gan otrā spēles lauciņā..un ne tikai šajā - dziedniecības jomā. Piemērus var atrast visur.

  0
  2  
  Labdien.
  Tad kādai ,lielai ir jābūt samaksa..?
  Tā miglā tīts...
  Ar cieņu Indra.

  0
  1  
  Pilnīgi piekrītu,ja nesamaksāsi,pēctam maksasi dubultā. 6

  Vārds *:
  Email *:
  Kods *: