Nodoma spēks - 23 Augustā 2015 - Pieraksti - New Soleil
 • Sākums
 • Sākums

  19:23
  Nodoma spēks
   

  Ir dažādi sapņi. Te neies runa par nakts sapņiem.  Domās aizceļojot atpakaļ bērnībā, secinu, ka dažas nianses ir piepildījušās. Vai tie bija parasti sapņi vai iedomu teātris tagad nav svarīgi. Toreiz palīdzēja tikt galā grūtos brīžos. Jutos apkārtējo nesaprasta un īpaši necentos panākt šo sapratni. Tā bija pasaule kurā noslēpos.

       Bet tā bija mana PASAULE. Man tur patika un tajā dzīvoju. Jau krietni vēlākos gados secināju, ka dažas detaļas no tā visa ienāca arī reālajā dzīvē.
  Tas šķiet bija nodoma spēks, kas lika šiem sapņiem realizēties. Ja varētu tagad, ar šo bērnības ticību, piepildīt šodienas sapņus! Bet kaut kas pietrūkst. Ir zaudēta šī iekšējā ticība, ka pilnīgi viss ir iespējams. Ikdienas rūpes šo ticību nemitīgi nomāc.

      Varbūt liksies smieklīgi, bet bērnībā es sevi bieži redzēju burves lomā. Tātad mistiskā pasaule mani saistīja. Ar tās palīdzību es centos palīdzēt grūtībās nonākušajiem. Daudz jau no tā visa vairs neatceros. Bet aizvien vairāk saprotu, ka tagad tas viss uzpeld realitātē ar vien vairāk. Šodien pat pēc darba caur internetu cilvēkam bija tāda sajūtu gamma, ka sāku aizdomāties par to, ko pati biju sadomājusi bērnībā, un ko es vēl par sevi nezinu...?

      Nodoma spēks...nevis es gribu un man vajag...bet tieši ko grib un ko vajag dvēselei. Tās ir divas dažādas lietas. Ja prāts nav vienots ar dvēseli, tad tā ir vienkārši doma. Bet, ja tā nāk no dvēseles dziļumiem un prāts nestāv ceļā - vajadzīgais agri vai vēlu ienāks dzīvē pa saviem ceļiem.
  Nav vienkāršs process, bet arī neiespējami tas nav!

                               Lai  Tev izdodas piepildīt savus sapņus!

   

  Kategorija: Dziednieces pieraksti | Skatījumu skaits: 269 | Pievienoja: sofi | Atslēgvārdi: nodoma spēks | Reitings: 0.0/0
  Komentāru kopskaits: 0
  Vārds *:
  Email *:
  Kods *: