*** - 17 Jūnijā 2015 - Pieraksti - New Soleil
 • Sākums
 • Sākums

  10:56
  ***
   

  Pamodos šorīt no nelāga sapņa.. ilgi nebija jāgaida atšifrējums.. varbūt es kļūdos un dienas gaitā būs vēl pārsteigumi arī no sapnī redzēto personāžu puses. Bet, lai vai kā, viela pārdomām radās. 

      Pēdējā laikā esmu aizdomājusies, kas man vēl tāds ir jāizdara, lai cilvēki ieraudzītu to ko es daru. Jā, ar vienu tekstu nošāvu greizi un bez atļaujas ievietoju. Ļoti atvainojos tam cilvēkam vēlreiz! Bet ne par to būs stāsts. 

     Kādēļ cilvēki baidās risināt savas problēmas netradicionālā veidā atklāti? Nevienam tak nav noslēpums, ka cilvēkam ir arī enerģētiskais ķermenis un tas mēdz piesārņoties gan savas, gan arī citu cilvēku vainas dēļ.

      Ir uzskats, ka tas nav nopietni? Man ir piemērs, ka vairāk kā gada laikā cilvēks ir tik tālu, ka neveicas jau vairs nekur. Pats vainīgs? Es tā neteiktu! Bet sīkumos neiedziļināšos, jau tā paša iemesla dēļ, par ko minēju sākumā. Ar šo cilvēku nākas strādāt par ziedojumu. Kāpēc ziedojums, jautāsiet - krievu valodā ir teiciens: bezplatna - bess ploķit. Man negribās, lai tāda samaksa būtu man, vai arī cilvēkam kam palīdzu. Par šo tēmu jau rakstīju, kas notiek tad, ja dzīvē lietas grib par velti. 

    Labi, faktu konstatējāt - neveicas! Kur griezīsieties? Runāsiet ar visgudrāko cilvēku - savu otro Es? Lai veicas! Man ar viņš dažreiz runā muļķības! :)

     Ar ārstu...nu labi piekrītu...ar receptīti uz rokas iziesiet no kabineta...tablete ārstēs enerģētisko ķermeni? Diezin vai... tā jau ir seku lāpīšana, nevis cēloņa meklēšana. Bet vieglākais ceļš. Tikai cēlonis tāpat vien nepazudīs un receptītei būs jāiet pakaļ atkārtoti. Labākais variants ir kopīga sadarbība, ārsts enerģētisko lauku neredzēs. Un neiet runa tikai par medicīniskiem jautājumiem.

    Bail no netradicionālās medicīnas? Piekrītu, vieglāk ir dzīvot nezinot patiesību par sevi un apstākļiem apkārt. Un vēl jau ir jautājums, kurš tad īsti palīdzēs? Akli uzticēties katram? Neiesaku.  Cilvēks mainās tikai tad, kad spēj iedziļināties notiekošajā, saprast sevi un apkārtējos, kad viņam rodas vēlme mainīt savu dzīvi un droši vien vēl neskaitāmi kritēriji... un atrast savu cilvēku, kas palīdzēs nemaz nav tik viegli un vienkārši. 

     Bail no apkārtējo nosodījuma? Bet kuram tad patīk, ja kāds sāk izmainīties un līdz ar to tiek zaudētas pierastās pozīcijas? Tāpēc nosodījums un novēršanās no atsevišķu personu puses ir neizbēgams process pārmaiņu rezultātā. Bet vai esat pārliecināti, ka tieši tas cilvēks jums palīdz? Varbūt tieši otrādi - bremzē un liek šķēršļus tam ko vēlaties? 

    Kauns, ka ir jāvēršas pie dziednieka pēc palīdzības? Šajā gadījumā tas ir jau mazvērtības komplekss. Sasniegt kaut ko dzīvē ar mazvērtības kompleksu būs visai grūti. Un laikam jau arī šī kauna sajūta neļauj uzrakstīt arī atsauksmes.. bet lai nu tas paliek..acīmredzot mans uzdevums nav spodrināt spalvas, bet palīdzēt tiem, kas ir nostājušies uz pārmaiņu ceļa un vēlas tās un ir gatavi šai nebūt ne vieglai cīņai. Jo spēka būs nepieciešams daudz. Tas nav vienas dienas jautājums. Bet viss sākas ar vēlmi un sapratni! Un cilvēki ir teikuši, ka atraduši mani pavisam nejauši.

    Esat sev uzdevuši jautājumu - kas esat patiesībā un vai tas ko darāt ir jūsu uzdevums un dzīves ceļš?  Un vai radušās slimības un problēmas nav tikai tāpēc - ka laužaties lauciņā, kas nav jūsu? 

   No savas personiskās un arī darba pieredzes zinu, ka dzīve nav paradīze, bet viens vienīgs mācību laiks..Ārējā čaula ir dažāda, bet iekšējais spēks un tā kombinācija cilvēku virza pēc noteikta scenārija. No sevis neaizbēgsiet. Cīņa pret šo spēku ir bezcerīga. Un ar gadiem pieļautās kļūdas pastiprina ietekmi uz dzīves kvalitāti. Visas sakrālās mācības ir ieviestas jau ļoti tālā senatnē, kā katrs tās interpretē - ir atkarīgs no personas spējām rīkoties ar šo informāciju. Man patīk šis izzināšanas process un salīdzināšana ar realitāti. Jūsos mīt vismaz četri enerģētiskie spēki. Citreiz mazāk, bet tas nozīmē ka kāds spēks dubultojas vai pat trīškāršojas. Un kopumā tie veido spēku, kas virza jūs pa noteiktu dzīves taciņu.  Gribat uzzināt kādi tie ir? Nākiet ciemos! :) 

  Kategorija: Dziednieces pieraksti | Skatījumu skaits: 361 | Pievienoja: sofi | Reitings: 0.0/0
  Komentāru kopskaits: 2
  0
  1  
  Cilvēki, kas ir īpaši ar vecajām dogmām un stereotipiem, nepieņems jauno, bieži vien jau cilvēkiem ir grūti kaut ko palaist vaļā. Tā ir cilvēka izvēle, rīkoties un vēlēties to ko viņš vēlās. Tev jāzina kad pietiek palīdzēt, un kad tas no tevis paņem pārāk daudz un aiziet jau mīnusā. Cilvēku neizmaina cilvēks, bet gan situācija. Galvenais jau ir pašam nepaturēt aizvainojumu un skaidri zināt savus mērķus un nostājas! Domāju atsauksmes par tevi ir pietiekoši lielas un tie kas novērtēs tie sapratīs. Bet vienmēr jau atradīsies melnā avs.

  0
  2  
  Paldies. Tā nebija melnā avs. Tā pat nebija atsauksme. Bet pat pārāk labi notikumi, kas sekoja gandrīz uzreiz pēc amuleta izveides.

  Bet ne jau par manu darbu iet runa, spēka man pietiks.

  Ja cilvēkam būs bailes no apkārtējiem, izmaiņām utt..tad pārmaiņas savā dzīvē neieraudzīs.

  Vārds *:
  Email *:
  Kods *: