Parunāsim par negatīvo enerģiju - 8 Jūlijā 2016 - Pieraksti - New Soleil
 • Sākums
 • Sākums

  15:11
  Parunāsim par negatīvo enerģiju
   

  Parunāsim par negatīvo enerģiju... Nē, ne jau tādēļ, lai tā vairotos, par to rūpējas masu mēdiji. Pat laika ziņu dienesti neatpaliek, varētu padomāt, ka agrāk nebija ne pērkona negaisi, ne karsts laiks...

  Patreiz jau jādomā, kā no tās turēties pa gabalu. Jūs cerat uz aizsardzību? Par cik esmu daudzām lietām izgājusi cauri pati un ir zināma personīgā pieredze, tad teikšu tā - tā darbojas tikai uz laiku. Un cilvēks pats ar savām domām ir spējīgs šo aizsardzību nojaukt.

  Ir teiciens - ja sargāsi sevi pats, Dievs tevi sargās. Un tas nozīmē - attīstiet sevī to daļu, ko sauc par intuīciju. Negatīvajā enerģijā mēs varam ieķēpāties katrs, galvenais kā to dabūt nost un nenēsāt kā koferi cauri visai dzīvei.

  Cilvēki ir dažādi, ļoti dažādi. Kur vienam tante uz ielas ne tā paskatās un jau pēc mirkļa ir problēmās līdz kaklam, tur cits aiziet svilpodams, jo tante ar savu enerģiju nevar tikt klāt. Cilvēkam labs aizsarglauks? Sargeņģelis? Saucam kā gribam, bet enerģētiski spēcīgam neko nepadarīsi. Bet ja tante nav uz ielas, bet mīļā labā kaimiņiene, piemēram. Nu nepatika, ka kaimiņam sētā ieripo godīgi nopelnītais limuzīns jāņu nakts krāsā vai nesen uzlika jaunu jumtu mājai. Ta re kur tā mana nauda aiztek...prāto skauģe. Tātad buras... Es viņam parādīšu... tālākais jau skaidrs....metodes - atradīsies.  Kaut kas pabērts...kaut kas paskaitīts... pār sētu pabļauts... Kaimiņš neko ļaunu nedomādams, dzīvo tālāk. Paiet gadi, piemetas kaites...domā, kam negadās.. bet, dakteri plāta rokas un jau izmeklējuši simts un vienu kaiti un nekā. Vai arī kaimiņš sen darbu zaudējis,mājai jumtu vējš aiznesis vai mašīna vairāk remontā kā mājās...variantu var būt visādi...

    Tas nav konkrēts gadījums, es stāstu improvizēju... viena vai otra puse var būt jebkas, arī notikumi savā izdomā var būt raibu raibie. Bet ne par to ir stāsts. Kad kaimiņš beidzot meklēs palīdzību pie speciālistiem, kas saprot pasaules neredzamo daļu, tad kaimiņu tantei maz neliksies.

           Negatīvā enerģija nekur nepazūd. Viņai ir pilnīgi vienalga kur un pie kā dzīvot. Jā, tieši tā - dzīvot. Jo ieņem arī reālu dzīvas būtnes formu. Saku to, tādēļ,ka ir daudz kas redzēts. Gan nedzīvā veidā, gan dzīvā. Domforma var iegūt arī patstāvīgu dzīvotspēju, sabojāt veselību, izjaukt naudas un darījumu enerģētisko lauku utt. Bet par aizsardzību labāk rūpēties pašam. Kad jau  vilks aitās, tad maz ko tā līdzēs. Bet kamēr viss mierīgi - tad pirmais noteikums ir fiziskā veselība un spēks. Un atrasties tajās vietās, kur jūtat enerģijas pieplūdumu. Ja vilks jau ir aitās, tad jācenšas tikt no tā vaļā pašu spēkiem ( ja enerģija pietiek) vai meklējot palīdzību.

   Nobeigumā piebildīšu, ka klasificēt negatīvo enerģiju īsti nevar.  To var tikai saprast pēc tā ko ierauga, pēc situācijām, kādas dzīvē norisinās un arī pēc tā kā tas viss iet nost. Un pilnīgi noteikti pašam ir jādarbojas līdzi, jo cilvēki no malas var tikai piepalīdzēt.

  Varu daudz ko stāstīt, bet reālās situācijas šeit neiztirzāšu. Vienīgi varu vēl piebilst, ka tuvo radu "labie darbi un mutiskie vēlējumi" strādā uz reiz. Tam praktiski nav barjeru, jo enerģētika ir vienāda.

                                               Teiksim savējiem tikai labus vārdus!

     

   

   

  Kategorija: Dziednieces pieraksti | Skatījumu skaits: 169 | Pievienoja: sofi | Atslēgvārdi: negatīvā enerģija | Reitings: 5.0/1
  Komentāru kopskaits: 0
  Vārds *:
  Email *:
  Kods *: