Saderības koeficients - 1 Februārī 2016 - Pieraksti - New Soleil
 • Sākums
 • Sākums

  23:34
  Saderības koeficients
   

      Jūsu ieskatam tiek dots kopējais attiecību raksturojums. Aprēķiniet, ko jūsu savienība nesīs. Partneru kopējā saderība. Kā katrs no dalībniekiem sevi pasniedz konkrētā savienībā.

  Saskaita abu partneru dzimšanas datu summu un no iegūtās summas atskaita 22, līdz iegūst skaitli, kas mazāks vai vienāds ar 22. 

   Piemēram.  Viens dzimis 11.08.1987, bet otrs - 08.12.1982. 1+1+8+1+9+8+7+8+1+2+1+9+8+2=66

  Atņem 22, iegūst 44, vēlreiz atņem 22 un iegūst 22

   

  1 - Šajās attiecībās vienmēr būs aktuāls līdera jautājums. Kāds, parasti vīrietis, centīsies attiecībās uzņemties vadošo lomu, uzspiest savu gribu un savus likumus. Pacentieties šajā jautājumā nekonfliktēt, jo tas ne pie kā laba nenovedīs. Attiecības ir radošas, interesantas, lielā mērā atkarīgas no partneru noskaņojuma, daudz ko var izmainīt. Labi būtu nodarboties ar kopīgu jaunradi.

  2 — Maigas, harmoniskas attiecības. Dvēseļu saderība. Jūs saprotat viens otru pat no pusvārda. Katram no partneriem ir bagāta iekšējā pasaule, spēcīga iztēle. Ļoti labvēlīgas attiecības.

  3 - Labas attiecības, kas visbiežāk noved pie laulības. Attiecības, kura nes naudu un stabilitāti. Taču neļaujiet citiem jaukties jūsu dzīvē, īpaši mātēm. Šajā savienībā galveno lomu spēlē sieviete.

  4 - Attiecības, kurās galveno lomu spēlē vīrietis. Daudz kaisles un emociju. Neļaujiet greizsirdībai visu sabojāt. Jūs vēlēsities pilnībā valdīt pār savu mīļoto, bet tas jau ir egoisms. Neļaujiet baumām izbojāt jūsu savienību.

  5 - Jūsu dzīvē svarīga savienība. Šim cilvēkam ir nozīmīga loma. Var traucāt sociālā nesaderība. Vai arī interešu un uzskatu dažādība par dzīvi. Jūsu partneris kļūs par Jūsu skolotāju un padomdevēju. Vai arī jūs kļūsiet par viņa ceļa zvaigzni.

  6 - Visharmoniskākā no visām savienībām. Tās ir pašas stiprākās laulības. Savstarpēja mīlestība, harmonija un miers. Taču, pirmajā laikā var būt sarežģīti vienam otru līdz galam izprast. Nepārdzīvojiet, viss nāk ar laiku.

  7 – Ļoti kustīgas attiecības, daudz pārmaiņu, braucienu, sabiedrības. Daudz nepastāvības. Var būt izmaiņas. Parasti tādas attiecības ātri beidzas. Nesteidzieties ar svarīgu lēmumu pieņemšanu attiecībā uz mīļoto, jo iespējams arī kļūdīties.

  8 - Šī drīzāk ir lietišķa, nevis mīlestības savienība. Vai arī - karmiskas attiecības. Iepriekšējā dzīvē jūs viens otra priekšā nogrēkojāties. Šajā dzīvē jums jāatstrādā savas kļūdas. Šādas attiecības pārraut ir sarežģīti. Vajag strādāt ar sevi. Nevajag censties savu partneri pārtaisīt.

  9 - Sarežģītas attiecības - katrs pats par sevi. Sajās attiecībās jūs varat justies ļoti vientuļi. Trūkst glāstu, uzmanības, siltuma. Tāda savienība galu galā sairst. Tā var būt arī dalīta mīlestība - jūs mīlat, bet nav pretmīlestības. Vai arī otrādi.

  10 - Ļoti laimīga savienība. Tā nes panākumus un veiksmi. Cilvēks jūsu dzīvē atsūtīts kā glābšanas riņķis. Viņš spēcīgi paplašina jūsu iespēju horizontu. Tās var būt arī aprēķina attiecības. Jebkurā gadījuma viss beigsies labi!

  11 - Sarežģītas attiecības. Abiem partneriem ļoti spēcīgs raksturs. Katrs cenšas dominēt. No tejienes arī konflikti. Var iejaukties trešās personas. Neuzticība. Vajag viens otram piemēroties, rast kompromisu, citādi attiecības sabruks. Ļoti laba saderība seksā.

  12 – Dēļ šīm attiecībām jūs būsiet ai mieru darīt daudz, ko. To sauc par upura nešanu. Jūs spējat daudz ciest šīs mīlestības labā. Tās ir sarežģītas, karmiskas attiecības, dalītas jūtas, aizvainojumi, nesaprašanās. Šīs attiecības jūsu dvēselē atstās dziļas pēdas.

  13 - Slikta savienība. Agri vai vēlu tā sabruks kā kāršu namiņš - starp partneriem ir enerģētiska nesaderība. Bīstamas attiecības.

  14 - Mierīgas, līdzenas attiecības. Šis ir viens no labākajiem saderības variantiem. Jūs viens otru saprotat, ir kopīgi mērķi kopīgas intereses. Ilgas un stabilas attiecības.

  15 - Bīstami! Tāda savienība uzbūvēta ar manipulāciju un šantāžas palīdzību. Viens no partneriem piesaistījis otru. Spēcīga seksuālā atkarība. Izvirtība. Melnā maģija. Pacentieties ar šo cilvēku savu dzīvi nesaistīt.

  16 – Ļoti nestabilas attiecības. Nemitīga lamāšanās, strīdi. Rezultātā – šķiršanās. Jūs viens ar otru nesaderat. Attiecības bīstamas abiem partneriem. Spēcīgu ietekmi var atstāt tuvi cilvēki. Enerģētiskais vampīrisms.   

  17 – Lieliska savienība. Jūs viens otru labi papildināt. Šo cilvēku jums atsūtījis sargeņģelis. Liela nākotne.  Kopīga jaunrade.

  18 – Attiecībās daudz maldu un ilūziju. Jūs neesat līdz galam sapratuši, kas jums ir līdzās. Mānīšana, neuzticība. Nolaidieties uz zemes. Pastāv bīstamība izdarīt nepareizu izvēli. Attiecību harmonizēšanai nedrīkst pielietot melno maģiju.

  19 - Teicami. Siltas un harmoniskas attiecības. Veselīgu un laimīgu bērnu dzimšana. Īsta mīlestība. Sapratne. Savstarpējs atbalsts.

  20 – Pirmajā posmā šādas attiecības var būt samērā sarežģītas. Jūs viens otram piemērosieties. Taču problēmas ļoti ātri aizies otrajā plānā. Parādīsies spēcīgas jūtas. Kopumā tās ir labas attiecības. Galvenais, dot laiku, lai viens pie otra pierastu. Tā ir uzticīga draudzība.

  21 - Saticība, miers, harmonija. Stipra laulība. Nopietni nolūki. Rūpes vienam par otru. Brīnišķīga enerģētiska saderība.

  22 - Ļoti neprognozējamas attiecības. Alkas pēc brīvības. Jūsu partneris var būt nestandarta cilvēks. Tas ir vulkāns, kas jebkurā brīdi var sākt savu izvirdumu. Jāpieliek daudz spēku, lai šīs attiecības būtu gludas un mierīgas.

   

  Pašas labvēlīgākās attiecības – 2,3,5,6,10,14,17,19,21
  Pašas nelabvēlīgākas attiecības - 9, 12, 13,15,16,18,22

   

    Vēl iespējams noteikt ko katrs partneris iegūs no attiecībām, kā otru uztver. Izaugsmes iespējas. Un attiecību gala rezultātu. Tas nosaka attiecību iznākumu nākotnē. Ja pieņemam, ka katras attiecības ir kā izaugsmes iespēja, tad sākuma saderības koeficients nav galvenais spriedums.

  Saderības koeficientu var piemērot arī jebkurām citām attiecībām (kolēģi, radi, draugi), vienīgi šeit dotais izskaidrojums ir pāra attiecībām, bet tekstu var piemērot arī citiem variantiem. Un kopējo saderību var rēķināt arī cilvēku grupai.

  Aprēķini un izskaidrojums ir par maksu - pielīdzināms Taro atbildei e-pastā. Sk. Saules veikalā.

  Kategorija: Dažādi apraksti | Skatījumu skaits: 402 | Pievienoja: sofi | Atslēgvārdi: saderības koeficients, Taro numeroloģija | Reitings: 0.0/0
  Komentāru kopskaits: 15
  0
  15  
  Paldies, man sanāca 17! Lieliski, lai neteiktu vairāk! Pateicība Dievam!

  0
  13  
  paldies

  0
  8  
  15 Konkurss noslēdzies! Paldies par dalību. Saderības raksturojuma turpinājumu saņemsiet tuvāko dienu laikā. 3

  1
  7  
  4. viss it kā atbilst, tik par to vīrieti negribās pieņemt, bet emocijas tiešam iet pa gaisu :) (13.03.1988 un 17.03.1988)

  0
  10  
  Aprēķini - pēc šādas formulas:

  A- Attiecības sākumā
  B- 13.03.88
  C- 17.03.88
  D- Galarezultāts

  -----------------------------------
  A-4
  Aprakstā minēts, ka galveno lomu attiecībās spēlēs vīrietis. Es teiktu savādāk - attiecībās valdīs vīrišķās enerģijas. Un tas nozīmē, ka dominēs prāts, atstājot jūtas otrajā plānā. Pāra starpā var iezagties lietišķo darījumu vēsums, it sevišķi tad ,kad kaut kas būs jāizlemj.

  B-15 Cilvēks var tikt pakļaut dažādiem kārdinājumiem. Iespējama seksuālā atkarība. Var būt tendence arī manipulēt ar otra jūtām.

  C-19 Cilvēks labi jutīsies, ja būs tas ko vēlas. Šī savienība var piepildīt cilvēka vēlmes. Iemācīs draudzīgumu, just otram līdzi. Var kļūt pārliecinātāks par sevi.

  D-16 Risks attiecībām sabrukt kā kāršu namiņš. Divi dažādi cilvēki, ar dažādiem mērķiem un dzīves uzdevumiem. Bet iespējams tieši šajā dažādībā ir atrisinājums. 16- liecina par nestabilitāti. Attiecību stabilitātes garants - laikus pamanīt briesmas un rīkoties citādi.

  Papildus šī gada iespējas:

  A-gada pirmā puse- 13
  Ir jāuzmanās, vai tieši otrādi - sevi izsmēlušās situācijas jāatlaiž, lai to vietā ienāktu citi notikumi.

  B-2
  Cilvēkam jāmācās ieklausīties savā intuīcijā. Sievišķās enerģijas- jūtas dominēs. Tas nozīmē, ka varat kļūt arī emocionāli ievainojami.

  C-6
  Izvēles gads. Ir jāsaprot ko grib mainīt, un kas jāmaina. Kuru ceļu izvēlēties - vieglāko,grūtāko. Iespējams, nāksies risināt nesakārtotās lietas abu attiecībās.

  D - gada otrā puse-21
  Gala rezultātā divas iespējamības - attiecībās iestāsies haoss, jeb viss sakārtosies pa vietām un jūsu attiecību pasaulē ienāks harmonija.

  1
  6  
  12-atbilst,ir smagi (1.12.1964.-8.05.1972)

  0
  11  
  Aprēķini - pēc šādas formulas:

  A- Attiecības sākumā
  B- 01.12.64
  C- 08.05.72
  D- Galarezultāts

  -----------------------------------
  A-12
  Attiecību sākumā bija risks "iestrēgt" kādā situācijā. Attiecības, kas neļāva apkārtējo pasauli ieraudzīt pareizā gaismā. Taro arkāns liecina par karmiskām saitēm. Cilvēki satikušies, lai izmainītu sevi uz labāko pusi.

  B-14
  Uzdevums ir daudz mācīties, meklēt un rast atbildes. Neiestigt rutīnā. Būt atturīgam. Jāiemācās mierīgums.

  C-22
  Uz šī cilvēka pleciem iespējams gulstas lielāks karmas slogs. To ness līdzi, bet nedrīkst aizmirst, ka šo attiecību uzdevums ir šo slogu nomest. Jāiemācās nebaidīties no jauniem iesākumiem, jaunām iespējām.

  D-4
  Ja pāris paļausies vairāk uz mentālo plānu - prātu, domām, loģisko domāšanu - attiecības būs stabilas. Jūtu pasaulei gan ir risks palikt otrajā plānā. Bet ņemot vērā, ka attiecības ir karmiskas, rīkojoties prāta vadīti - pastāv iespēja uzdevumu atrisināt.

  Papildus šī gada iespējas:

  A-gada pirmā puse- 21
  Jātiek galā ar iepriekšējā gada haosu,ja tāds bija un šogad jānonāk pie harmoniskām attiecībām. Svarīga ir attiecību iekšējā pasaule.

  B-1
  Gribēs būt noteicošais pāra attiecībās. Augs gribasspēks. Var parādīties kādas radošas, nozīmīgas idejas un to risinājumi.

  C-9
  Nedaudz vientuļš. Iespējams tādēļ, ka partneris dominēs it visā. Ieteikums piedalīties ar savu iekšējo gudrību. Un pastāvēt arī pie sava viedokļa. Bet jābūt uzmanīgam, jo savs viedoklis ne vienmēr nozīmē tas pareizākais.

  D - gada otrā puse-9
  Neaizraujieties abi katrs ar savām idejām un darbiem - varat sajusties vientuļi. Padomājiet par otru cilvēku, par viņa vēlmēm.

  0
  5  
  man laikam sanāk 4 ( 13.03.1988 un 17.03.1988)
  Atbilde: Ir jāieraksta komentārs, lai piedalītos konkursā un apraksta saņemšanā.

  1
  4  
  11.-viss atbilst,nespējam rast kompromisu
  (14.08.1963 un 13.12.1960).

  0
  12  
  Aprēķini - pēc šādas formulas:

  A- Attiecības sākumā
  B- 14.08.63
  C- 13.12.60
  D- Galarezultāts

  -----------------------------------
  A-11
  Sarežģītas attiecības. Dominēšana vienam pār otru. Vairāk gan psiholoģiski. Abiem jābūt spēcīgiem, lai to izturētu.

  B-21
  Mazāk izturīgs. Var iestāties iekšējais haoss. Lai iegūtu harmoniju,iespējams, lielākais problēmu risināšanas slogs gulstas uz šo cilvēku.

  C-12
  Var daudzas lietas vienkārši ne tā saskatīt..pārprast redzēto vai teikto. Ieteikums - nepieķerties pie lietām, bet mēģināt paskatīties uz visu arī no citas puses. Iespējams cilvēkam ir karmisks uzdevums - mainīt savus uzskatus.

  D-22
  Var parādīties tendence,ka gribēsies mukt vienam no otra. Pagātnes slogs var spiest plecus. Bet jāpadomā vai labāk nav grūtībās būt vienotiem. Jo neatrisinātas lietas tik un tā vilksies līdzi.

  Papildus šī gada iespējas:

  A-gada pirmā puse- 22
  Iespējams iesāksies jauns posms attīstībā. Pagātnes pieredze uz pleciem. Problēmas aiz muguras- labākais scenārijs. Ja tomēr šajā gadā esat iesoļojuši ar problēmām uz pleciem, tad ar tām būs jārēķinās.

  B-20
  Lūgšana pēc palīdzības otram partnerim. Vai jāmācās izteikt vārdos savas vēlmes - tā lai otrs sadzirdētu. Vienalga. Šoreiz teiciens - klusēšana- zelts, nederēs.

  C-21
  Tas, ka otrs cilvēks atklāti vērsīsies pie jums , savukārt var radīt haosu šim partnerim. Iespējams šajā gadā būsiet mainītās lomās.

  D - gada otrā puse-5
  Mainīto lomu iespējamība dos iekšējo sapratni. Nevis psiholoģiska pārākuma pierādīšana, bet skolotāja viedums. Jāraugās tikai lai tas nepāraugtu pavēlēs vienam pret otru.

  0
  3  
  mans 17.03.1988 , viņam 13.03.1988
  Atbilde: Ir jāieraksta komentārs, lai piedalītos konkursā un apraksta saņemšanā.

  1
  2  
  13. - pilnībā atbilst :( (17.02.1981 un 02.07.1981), vienīgi nav fiziskas vardarbības
  Atbilde: Teksts tulkots no interneta,savā darbā 13 kārti es arī neasociēju ar vardarbību un šo teikumu ņemšu ārā. 10

  Atbildi par attiecībām sniegšu, kad sagaidīsim vēl četrus,kas pieteiksies.

  0
  9  
  Tā kā es nezinu,kas ir kas, tad aprēķini būs pēc šādas formulas:
  A- Attiecības sākumā
  B- 17.02.81
  C-02.07.81
  D- Galarezultāts

  -----------------------------------
  A-13
  Teksts būs šoreiz manējais, par cik es kārtis uztveru pa savam un sava artava ir arī pieredzei.
  13 arkāns norāda uz pārmaiņām. Ja runā par attiecībām, tad tās ir pakļautas dažādām pārmaiņām. Pie tam briesmas slēpjas tajā faktorā - kad
  jūsu abu starpā ir kaut kas nokalpojis, kaut kas iet uz beigām, brūkošās situācijas - lai kā centīsieties to visu saglābt, izmaiņas tik un tā notiks. Principā arkāns atņem nežēlojot. Tāpēc labākais variants ir atmest ar roku tam kas neizdodas un rīkoties savādāk un pilnīgi pa jaunam. Jums abiem ir jābūt gataviem pārmaiņām.

  B-20 Šajā savienībā cilvēks iemācās lūgt palīdzību, ne tikai visu darīt pats. Atbildību neuzkrauj tikai sev. Spēs tikt ārā no ierobežojošiem apstākļiem. Var kļūt vienaldzīgs uz daudzām lietām.

  C-19 Cilvēks labi jutīsies ja būs tas ko vēlas. Šī savienība var piepildīt cilvēka vēlmes. Iemācīs draudzīgumu, just otram līdzi. Var kļūt pārliecinātāks par sevi.

  D-8 Šis arkāns liecina par pārbaudījumiem. Tāpēc savas kopdzīves laikā abiem vajadzēs daudz izsvērt - vai rīcība ir pareiza un vai tas nekaitē otram. B un C skaidrojums jau norāda uz dažādību, uz dažādiem uzdevumiem, rīcību, savstarpējo izturēšanos. Un tikai izsverot mazsvarīgo un atrodot līdzsvaru vai kompromisu, noturēsiet savu savienību.

  Papildus šī gada iespējas:
  A-gada pirmā puse- 22
  Iespējami jauni iesākumi, bet nepadarītais stiepsies līdzi. Cik nu tā pauniņa ir liela, to nesīsiet un risināsiet nepadarīto. Nedrošība. Iezagsies bailes par turpmāko.

  B-7
  Vairāk spēka būs jāieliek, lai saturētu to, kas grib izjukt. Būs tas, kas turēs attiecību grožus savās rokās. Cilvēkam ir jābūt modram, jākontrolē notiekošais.

  C-6
  Pastāvēs izvēles iespējas. Būs grūti pieņemt lēmumus. Jāraugās, lai izvēlētais virziens būtu labs abiem, nevis iet pa vieglāko ceļu.

  D - gada otrā puse-13
  Tas ir tas par ko minēju pašā sākumā- pārmaiņu iespējamība. B- uz šo personu gulsies lielākā daļa atbildības, par cik C- bieži vien svārstīsies.

  3

  0
  14  
  Paldies liels :)

  0
  1  
  Aprēķiniet un izdariet secinājumus par savām attiecībām! Uzrakstiet par to komentāros atsauksmi!
  Pirmajiem pieciem ierakstiem - vairāk iespējas!
  Jāpievieno ierakstam savs un otrās pusītes dzimšanas dati. Vārds nav obligāts šajā gadījumā.
  3

  Konkurss tiks slēgts pl.24.00 03.02.16 vai tiklīdz būs pieci pieņemti komentāri!

  Komentāra novērtējums (1) - ir konkursa dalībnieka uzvara un varat gaidīt atbildi!
  Atbilde: Piebilde: Ja esat ienācis kā viesis, tad komentārs tiks apstiprināts vēlāk.

  Vārds *:
  Email *:
  Kods *: