Spēks Tevī - 21 Augustā 2015 - Pieraksti - New Soleil
 • Sākums
 • Sākums

  15:09
  Spēks Tevī
   

         Manā praksē pierādījies, ka cilvēkā mīt vismaz četri spēki. Mēdz būt tā, ka kāds no spēkiem pastiprina savu ietekmi, esot nevis viens, bet divi vai pat trīs. Un neatstāj vietu cita spēka izpausmei. Mēdz būt, kāda spēka vieta paliek tukša, lai gan tas ir tīri nosacīti, jo tukšums nemēdz būt. Cilvēkam šis tukšums jāpiepilda pašam, brīžiem tas līdzinās lēcienam tukšumā ar tukšām rokām. Pārējie spēki šajā gadījumā noteiks lēciena virzienu.

         Mēs varam dzīvot arī par tiem neko nezinot. Bet tie vada mūsu dzīvi, ietekmē mērķus, veido raksturu, nosaka attieksmi pret apkārtējiem. Divi no spēkiem paliek nemainīgi visu mūžu, sākot no dzimšanas brīža. Tās ir rakstura vibrācijas un iepriekšējās dzīves karmas vibrācijas. Ar vārda izvēli un uzvārda maiņu radam jaunus spēkus, kas ietekmē mērķus un attieksmi pret apkārtējo pasauli.

         Visu spēku saskaņa veido cilvēkā iekšējo harmoniju. Bet tie nereti mēdz pavērsties pret cilvēku pašu, nepareizas rīcības vai apkārtējo ietekmes dēļ. Acīm neredzamo spēku izjūtam ik mirkli. Šo spēku vibrāciju saskaņa un pareizais virziens rada veiksmi, mieru un harmoniju.

                               Nepareizību ir iespējams mainīt.

                                    Bet tas ir Darbs ar Sevi!

  Kategorija: Dziednieces pieraksti | Skatījumu skaits: 289 | Pievienoja: sofi | Reitings: 1.0/1
  Komentāru kopskaits: 0
  Vārds *:
  Email *:
  Kods *: