Taro amulets - 28 Martā 2016 - Pieraksti - New Soleil
 • Sākums
 • Sākums

  17:58
  Taro amulets

  Taro amulets.

  Iespēja pasūtīt Taro amuletu tika dota visiem. Paldies tiem kas to izmantoja. Pieredze tikai tā tiek iegūta. Priekš manis tā ir vērtīga lieta. Bija, kas teica tā:

  Pirmo kad gatavoju un paturēju rokās, sajūta nebija no patīkamākām, rokas sila ,bet pa muguru ,taisni pa mugurkaulu no lāpstiņām uz leju lēnām gāja tāds aukstums, kas apstājās kaut kur jostas vietā un pēc tam sāpēja ļoti nieru rajonā, tā ka bija jaņem tablete un pusdienu bija auksti. Bet tas viss pārgāja un sajūtas bija labas, tāds miers iestājās.

  Varam izdarīt secinājumus, ka Taro amulets ņēma kontroli pār cilvēka veselību. Šajā gadījumā iekšējā harmonija iestāsies tikai sakārtojot veselību. 

  Otrs variants:

  Dobrij ve4er! Vi prosili napisatj svoi oshushenija . tak vot ...4to interesno , sna4alo kogda derzhala v ruke amulet on na4al nagrevatjsa j... potom stali proishoditj strannie veshi...misti4eskie... Ja za odin denj vstretila ljudej ,teh kotorih vooshe ne dumala vstretitj.

  Un ir arī trešais variants: 

  Labdien Solvita! Es sakarā par maga zvaigzni, nezinu kāpēc, bet pilnīgi nekādas pārmaiņas. Ne manā organismā, ne apkārtējā vidē, pilnīgi nekur diemžēl. Es visu pilnīgi darīju pēc Jūsu ieteikumiem un no sirds. Jau divas reizes pārzīmēju un iepriekšējo sadedzināju,kā Jūs ieteicāt, bet nekā. Ko tas varētu nozīmēt? Varbūt arī kaut kas notiek, tikai es pati to nepamanu?:(

   Pārējie savus novērojumus nav atsūtījuši. Bet tas nebija obligāti. Taro amulets ir reāli darbojoša lieta. Katram enerģētiskam priekšmetam ir jābūt brīvam ceļam, lai realizētos. Ja ir dažādi iekšējie vai ārējie bloki, tad šāda veida amulets nespēs tikt ar savu darbu galā. Šeit ir cita veida, attīrošie amuleti nepieciešami. Nedrīkst arī ar domām tik ļoti pieķerties amuletam, tādā veidā ierobežojot tā brīvu enerģētisko izpausmi. Ne vienmēr to ko ļoti vēlamies, tas ir iegūstams. Parasti vēlmes atnāk pa saviem ceļiem, nevis tiem,kurus nospraužam. Bet kādēļ konkrētajā gadījumā nav panākts nekāds efekts - ir izpētes vērta situācija. Amuleta enerģija netiek cauri sienai. Gandrīz vienmēr šīs sienas cilvēks izveido pats, apkārtējo apstākļu vadīts vai spiests. Nav neatrisināmu lietu, tikai citreiz tam jāveltī ilgstošs laiks. Un šeit noteikti ir jābūt gribai savu dzīvi sakārtot. Tas jāveic pa posmiem. Nesanāks viss uz reiz. Pati šiem posmiem esmu izgājusi cauri. Darbs turpinās. Situācijas atrisinājuma gadījumā padalīšos ar secinājumiem.

   

  Kategorija: Dziednieces pieraksti | Skatījumu skaits: 249 | Pievienoja: sofi | Atslēgvārdi: amulets, taro | Reitings: 5.0/1
  Komentāru kopskaits: 0
  Vārds *:
  Email *:
  Kods *: