Taro karte - 26 Maijā 2016 - Pieraksti - New Soleil
 • Sākums
 • Sākums

  10:51
  Taro karte
   

       Lai zinātu savas iespējas, ir jāzin savs iekšējais potenciāls. Taro karte ir viens no veidiem kā ielūkoties savā dvēselē un spēt saprast savas kļūdas un savas iespējas. Zināt nozīmē spert soli pretī veiksmei. Pateicoties šai informācijai esmu atklājusi priekš sevis svarīgu informāciju gan savai turpmākai virzībai, gan bērnu ievirzei uz pareizā ceļa. Taro karte paliek nemainīga visu dzīves laiku, bet katru notikumu var izanalizēt caur šīs kartes datiem.

         Kādēļ ir dzīvē jādabon puns pierē un tad jādomā kā no tā tikt vaļā, ja var iepriekš paredzēt šos iespējamos kritienus un laikus mēģināt novērst? Jeb ja jau ir šis "puns" un nav zināms, kā no tā atbrīvoties, varbūt labāk ir nekult tukšus salmus, bet paskatīties savu iekšējo potenciālu un rīkoties jau mērķtiecīgāk?

         Dzimšanas datums slēpj sevī ļoti daudz informācijas. To atklājuši gan astrologi, gan numerologi un arī mazāk pazīstama virziena speciālisti - taro numerologi.

   

  Taro kartes tagad izskatu tikai klātienes konsultācijās.

   

  Piemēri:

  Pievienotie faili: Bilde 1 · Bilde 2 · Bilde 3 · Bilde 4 · Bilde 5 · Bilde 6
  Kategorija: Dziednieces pieraksti | Skatījumu skaits: 1054 | Pievienoja: sofi | Atslēgvārdi: taro, karte | Reitings: 4.0/4
  Komentāru kopskaits: 4
  0
  4  
  Loti interesants un noderiigs materials kas liek it ka redzeet sevi no malas un saprast sevi labaak . Liels paldies Solvita!!!

  0
  2  
  kāpēc jūsu bildē pie taro piedalās rūnas???
  pardzēt var visu, bet tikai stipram būt vajadzēs pašam
  bet ja esi noguris no dzīves tad pat kartes ne ar taro ne rūnām nelīdzēs. sapņot taču tās neprot , jo ir pārlieku tiešas un precīzas

  0
  3  
  Dzīves nogurums nav iemesls lai padotos. Un neviens cits jau Jūsu vietā dzīvi nemainīs. Zināt - ir solis pretī panākumiem, lai gan sapņot arī nevienam nav aizliegts...tikai cik ilgi?

  Par rūnām tekstā ir teikts - papildus Taro kartei - rūnu raksturojums - jūsu iekšējo spēku raksturojums!

  1
  1  
  Kaut kas interesants un nebijis, liek aizdomāties un pārlasīt vairākas reizes. Noteikti nenoželoju savu lēmumu,pieteikties šim piedāvājumam. Paldies, Jums Solvita par šo iespēju izzināt sevi un operatīvo darbu ;)

  Vārds *:
  Email *:
  Kods *: