Taro numeroloģiskais kods - 30 Janvārī 2016 - Pieraksti - New Soleil
 • Sākums
 • Sākums

  13:40
  Taro numeroloģiskais kods
   

  TARO NUMEROLOĢISKAIS KODS

  (29.01. Bija iespēja pieteikties):

  Līvijai

  KĀ SEVI UZTVER

  Cilvēks sevi redz kā atbildīgu personu.Izvairās no galējībām.Visu redz un saskata ar skaidru prātu . Var sev likties augstprātīgs. Tiek augsti vērtēts godīgums. Mēdz būt vēsums attiecībās ar apkārtējiem. Nopietns cilvēks. Dzīves grūtības uztver kā pārbaudījumus. Ieturēts un stingrs cilvēks, kam raksturīgs taisnīgums un godīgums. Ciena disciplīnu.

  IZAUGSMES IESPĒJAS

  Jādzīvo saskaņā ar tradīcijām, jānovērtē ģimenes un garīgās vērtības. Jākļūst par piemēru citiem. Nedrīkst liekuļot.Cilvēkam piemīt mierīga enerģētika. Īpašības ko dod attīstība – iekšējā gudrība, cēlsirdība, drosme, viedums, sabiedriskums un sapratne. Savā dzīvē vienmēr gatavi uzklausīt, palīdzēt un dot padomus. Ātri kļūst pieauguši.

  TALANTI

  Viegli padodas dažādi radoši darbi jebkurā no jomām. Meditācijas. Cilvēkam piemīt radoša iztēle. Apkārtējos spēj radīt draudzīgu attieksmi. Ir uzticami draugi. Ir Augstāko Spēku aizbildniecība, kas atvieglo dzīvi.

  MAĢISKĀ BŪTĪBA

  Izpaužas caur pozitīvismu. Panākumi nāk caur ticību sev. Cilvēks spēj riskēt. Māk saskatīt savas iespējas dzīvē. Nespēj mierīgi nosēdēt uz vietas. Veiksme gan nekrīt no gaisa, tā ir jānopelna. Un ja tā ir pienākusi, tad jāmāk noturēt. Cilvēkam piemīt optimisms. Bet ja tas tiek zaudēts un cilvēks “iestrēgst dzīvē”, tad ir ļoti bīstami padoties liktenim un neko nedarīt.

  KARMA

  Iedziļināties un izprast sevi, tikt galā pašam ar savām emocijām un problēmām, nenogrūst savas problēmas uz citu pleciem. Jāizprot upurēšanās jēga. Vajag iedziļināties sevī. Sevis un savu emociju izprašana, nevis to uzlikšana uz citu pleciem. Nevajag sevi padarīt par upuri. Cilvēks it kā redz visu otrādi. Viņam ir grūti spriest par cilvēkiem un notikumiem. Ir grūti nošķirt, kur labs, un kur slikts. Tāpēc šādus cilvēkus pastāvīgi apmāna. Viņi ir pakļauti svešai ietekmei. Tādēļ, vienmēr jābūt uzmanīgiem, visu pārbaudīt, "nevienam neuzticēties "!

  MISIJA

  Cilvēkam jānodarbojas ar zinātnieciskiem pētījumiem. Vajag padziļināt savas zināšanas, iegūt labu izglītību. Pievērsties dzimtas tradīcijām. Nepieciešams veidot labas attiecības ar apkārtējiem un jāiemācās saprast cilvēkus. Nepieciešams veidot labas attiecības ar bērniem un ar tiem, par ko esat uzņēmušies atbildību. Nedrīkst kļūt par augstprātīgu gudrinieku. Cilvēka misija saistās arto, lai cilvēkiem parādītu viņu patieso dzīves ceļu,kļūtu par skolotāju dažādās dzīves jomās.

  IEKŠĒJAIS IENAIDNIEKS

  Ja šī ēnas puse ņem virsroku, tad cilvēkam var būt problēmas ar jūtām, baidās tās atklāti izrādīt, īpaši tās, kas tiek uzskatītas par sliktām (dusmas, niknums, naids utt.). Radošums tiek nobloķēts. Var būt, ciniska attieksme pret jūtām - mīlestību, draudzību, līdzjūtību. Cilvēks nespēj pilnībā izpausties.  Ir grūti paskaidrot, ko jūt vienā vai otrā situācijā, tāpēc pieņemtie lēmumi var ciest neveiksmes. Tas notiek tāpēc, ka lēmumi neatspoguļo patiesās prasības, tieši pretēji, rada depresiju, jo tie nav lēmumi, kas patiesībā vajadzīgi cilvēkam. Nespēj pilnā mērā izpaust savus talantus. Grūti tos parādīt publiski. Nepieciešams laiku veltīt meditācijām un sarunām ar sevi, lai pats spētu saprast, kas viņam patiesi ir nepieciešams – jāveido saikne ar savu ES!

  DZĪVES SPĒKI

  Cilvēks iekšēji jutīsies stabils un veiksmīgs,ja pats kontrolēs apkārtējo situāciju. Neļaus sevi vadīt un mācīt citiem. Mācīsies un uzkrās zināšanas. Sniegs padomus visiem, kam tas ir nepieciešams. Cilvēkam ir jābūt sabiedriskam, drosmīgam un atsaucīgam. Jāpievēršas iekšējai garīgai izaugsmei.

   

   

  Kategorija: Dažādi apraksti | Skatījumu skaits: 392 | Pievienoja: sofi | Atslēgvārdi: Taro numeroloģija, taro | Reitings: 5.0/1
  Komentāru kopskaits: 2
  0
  1  
  Labdien,kārtējo reizi pārliecinos, ka Solvita ir unikāls cilvēks, savādāk nevar pateikt. Jo kad es lūdzu padomu vai kādu citu palīdzību Solvitai, vienmēr, kā naglai uz galvas.
  Esmu ļoti pateicīga Solvitai par kārtējo palīdzību, tas vis ļaus izprast manu būtību un sakārtot manu iekšējo pasauli. Es varēšu dzīvē virzīties droši uz priekšu.
  No sirds pateicos Solvitai. 3

  0
  2  
  4 Paldies! 3

  Vārds *:
  Email *:
  Kods *: