09:08
Taro prognoze mēnesim

Taro horoskops vienam mēnesim (jebkuram jūs interesējošam mēnesim - no Taro horoskopa lielā izklāsta). 

 

 

Gadā ir divpadsmit mēneši un jūs varat iegūt vienam gada mēnesim prognozi! Tas palīdzēs pieņemt pareizos lēmumus. Visā Taro Horoskopā atspoguļojas iespējamie galvenie notikumi vai to kopējā enerģētika, apkārtējo cilvēku attieksme un rīcība. Horoskops neparāda mazsvarīgus notikumus, kas it kā cilvēka dzīvē ir otrajā plānā un neatbild uz konkrētiem jautājumiem, bet norāda uz tā brīža emocijām, iespējamiem notikumiem vai dod padomu kā būtu jārīkojas, ja konkrētajā mēnesī briest kādas nepatikšanas vai problēmas. Jebkurš brīdinājums palīdz izvairīties no problēmām. Horoskops ir kā palīgs, lai nenovirzītos no saviem mērķiem!

 

Horoskopa teksts mēneša prognozei ir neliels, tomēr pasaka daudz par iespējamām tā mēneša tendencēm. Piedāvājumā ietilpst arī papildus izklāsts (papildus izliktas kārtis un to interpretējums) nepieciešamības gadījumā, par to situāciju, kas būs redzama mēneša horoskopā. Arī kopējā gada tendences tiks ņemtas vērā un atspoguļotas atbildē. 

Taro horoskops mēnesim tiek izlikts ar Taro kārtīm. Un to var izlikt par jebkuru mēnesi. Apraksts tiek sastādīts un nosūtīts uz Jūsu e-pastu. 

Piebilde:  * Pasūtot mēneša horoskopu par jau esošo mēnesi var būt ļoti maz informācijas. Piemēram: patreiz ir maijs un horoskopu pasūtat par maiju. To var darīt, ja mēnesis ir tikko iesācies. Ja ir tuvu pusei vai jau beigu datumi - ieteicams ir skatīties nākamo mēnesi.

                *  Mēnesis : janvāris, februāris, marts, aprīlis, maijs, jūnijs, jūlijs, augusts, septembris, oktobris, novembris, decembris.  


Pieteikšanās: new.soleil@inbox.lv
Pakalpojuma cena: 5 Eur

Pieteikumā miniet vecumu un zodiaka zīmi un mēnesi par kuru ir jāizliek prognoze.
Prognozi saņemsiet 1-2 dienu laikā. 

Kategorija: Taro | Skatījumu skaits: 485 | Pievienoja: sofi | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]