Septiņi Latvijas ekstrasensi kaunpilni izgāžas... - Forums - New Soleil
Lapas karte
Lappuse 1 no 11
Forums » DISKUSIJAS PAR DAŽĀDĀM TĒMĀM » Viss, kas interesē! » Septiņi Latvijas ekstrasensi kaunpilni izgāžas... (Vai arī - akmeņa lidojums kāda dārziņā...)
Septiņi Latvijas ekstrasensi kaunpilni izgāžas...
sofiDatums: Otrdiena, 22.11.2016, 16:05 | Ziņa # 1
Cenšos būt tur kur esmu vajadzīga!
Grupa: Vadība
Ziņas: 940
Statuss: Online
Septiņi Latvijas ekstrasensi kaunpilni izgāžas: Pazudušo nespēj atrast pat savā kabinetā...
Eksperiments labs...vienīgi , ja nezina ekstrasensu darba specifiku, tad nav izdomāts līdz galam. Ne visi visu spēj, ne visi apzinās ko spēj, ne visi var pateikt, ka redz tieši to ko redz. Un kur vēl paliek spēja iztulkot to ko redz.. viens no viņiem redzēja tuvu patiesībai, bet vai tad varēja iedomāties, ka tiek āzēts... un migla...ja skatās raidījumu, tad tā migla bija redzama.. Kurš var dot garantiju, ka dziednieki nerunāja par puiša nākotnes situācijām? Par cik jautājums bija aplams, tad atbildes teorētiski varēja būt nepareizas.
Un cik šādi eksperimenti ir atļauti no augstāko spēku puses, to laiks rādīs. Skatoties raidījumu spieda saules pinumā... akmeni centās sviest...
Raidījumu es skatos savādāk kā lielais vairums. Reakcijas no visu puses es arī redzu un varu saprast. Arī no dziednieku puses. Neviens nevar garantēt šo enerģētiski spēcīgo cilvēku reakciju, jo katrs mēs esam pirmām kārtām cilvēki. Un te jau kā dievs devis - dziednieki ir visādi, kas sēž katram iekšā - eņģelis vai velns - uz āru netiek izrādīts.Bet pienāk brīdis, kad cilvēki sevi parāda no visām pusēm.
Neaizstāvu raidījumā redzētos dziedniekus, ir jādomā ko runā un kā runā. It sevišķi, ja cilvēkam ir bēdas un problēmas. Nepietiek tikai redzēt un just, tas ir jāmāk arī pareizi pasniegt. Bet pa lielam viņiem pietrūkst spēja ielīst otra ādā. Es paspēju ielīst visu ādās.
Un palika tikai viens jautājums - pie kā tad griezties, ja ir slikti?
Psihoterapeita? Ir redzēti visādi.. Daktera? Jelgavā jau rindās jāstāv..) Zobārstu bērnam bez maksas nereāli sameklēt. Un citas profesijas?
Akmeņi lido...katrs grib pierādīt savu taisnību...principā laiks tāds ir pienācis. Astrologi pateiks pa savam, es pēc Taro. 2016 gads. Saskaitam ciparus - 9. Vientuļnieks. Visi runās gudri, bet būs svarīgs tikai savs viedoklis. Nākamo gadu būs vēl jautrāk - 10. Fortūnas rats - kurš plūks laurus un kurš būs apakšā?
Jā un vēl raidījumā izskanēja un rakstā uzsvērta samaksa. Jāsaka paldies dievam ka naudu samaksāja. Savādāk kur tas "velns", kas palaists dancotu? Enerģija jau tak bija iztērēta...nevar spēlēties ar šīm lietām...
Tāds ir mans uzskats... akmeņi jau lido...dārziem ceļ mūrus... vienkāršie cilvēki ceļ salmu būdas, jo nav jau citu iespēju.. laiks interesants... vai man viegli būs uz šo visu noraudzīties, nezinu. Dievs neuzliek spējas un pārbaudījumus vairāk kā spēj panest. Ir tikai jāmaina attieksme un viss nostāsies savās vietās!

Raksts ir šeit http://brivbridis.lv/septini....2955418

Forums » DISKUSIJAS PAR DAŽĀDĀM TĒMĀM » Viss, kas interesē! » Septiņi Latvijas ekstrasensi kaunpilni izgāžas... (Vai arī - akmeņa lidojums kāda dārziņā...)
Lappuse 1 no 11
Meklēšana:
Jauna atbilde
Vārds:
Ziņas teksts:
Ziņas opcijas:
Drošības kods: