Raganu medības - Forums - New Soleil
Lapas karte
Lappuse 1 no 11
Forums » DISKUSIJAS PAR DAŽĀDĀM TĒMĀM » Viss, kas interesē! » Raganu medības (Bez tabu turpina tēmu...)
Raganu medības
sofiDatums: Sestdiena, 26.11.2016, 01:14 | Ziņa # 1
Cenšos būt tur kur esmu vajadzīga!
Grupa: Vadība
Ziņas: 940
Statuss: Offline
Ceturtdien Bez tabu raidījumā ieraudzīju gan savu mājas lapu, gan dziednieku pie kura mācījos... ko gribēja ar to pateikt žurnālisti, tas lai paliek viņu ziņā... bet man laikam tā bija reklāma 3
Raganu skolas pasniedzēja man nav personīgi pazīstama, bet dziednieku skolā pie Vasilija es mācījos. Un man šķiet, ka man tas deva ļoti daudz. Vai tiešām pieauguši cilvēki nevar apvienoties kādās interešu grupās un mācīties kaut ko tādu, ko valsts neapstiprina ar savu zīmogu? Saprotams, ka gribās uzlikt ķepu un kontroli... bet dziednieku spējas neviens nevar ielikt konkrētos rāmjos.. tās vai nu ir vai nav.. Un apliecība cilvēkam ir kā piemiņa par to ka ieguvis zināšanas sev! Jo tā ir skaistāka, jo cilvēkam par to lielāks prieks. Man arī dziednieku apliecība vien neko nedeva. Tāpat ir jāreģistrējas kā pašnodarbinātajam...ir biedrība, kur tavas spējas novērtē un izsniedz sertifikātus. Kur tad ir problēma? Un vai pajautāja vai šī skola vēl pastāv? Galvenais parādīt un ievilkt ķeksīti.
Bet nu labi...sabiedrība šūmējas... bet šķiet, ka tā sabiedrības daļa jau sen pa internetu ņemas un nevar pieņemt cilvēkus ar spējām. Tagad viņiem ir pasniegta medusmaize!

Forums » DISKUSIJAS PAR DAŽĀDĀM TĒMĀM » Viss, kas interesē! » Raganu medības (Bez tabu turpina tēmu...)
Lappuse 1 no 11
Meklēšana:
Jauna atbilde
Vārds:
Ziņas teksts:
Ziņas opcijas:
Drošības kods: