New Soleil - 25. mēness diena
 • Sākums
 •  

      25.MĒNESS DIENA

  Gudrības, miera, attīrīšanas diena. Laba diena. Iespējama personības pārveidošanās, dzīves uztveres pamatprincipu pārskatīšana.
   
  Simboli:
  bruņurupucis, gliemežvāks.
   
    Atpūtas diena. Aktivitāte  nav vēlama. Labi sapņot, pastaigāties, klausīties  savā iekšējā balsī, "ieiet" sevī ,līdzīgi bruņurupucim, kas slēpjas zem bruņām. Pāreja no aktivitātes uz pasivitāti. Labvēlīgs periods, kas ļaus paplašināt darbības perspektīvas.

  Draugu un radinieku padomi un starpniecība būs ļoti efektīvi. Radošas idejas un vecu problēmu jauni risinājumi. Var ļauties iztēles spēlēm, iedomu valdzinājumam.

  Jāieklausās savā iekšējā balsī, jāizvērtē tās padomi. Ieteicams saglabāt garīgo līdzsvaru, iekšējo mieru un nepakļauties pēkšņai garastāvokļa maiņai. Noslēpumu atklāšanas un mērķu izvēles diena. Ieteicams atpūsties, netraucēt vienam otru, pabūt vienatnē.


    Jūs varat attīrīt ķermeni no toksīniem, un dvēseli no nepatīkamām emocijām. Šādas "attīrīšanas" dienas mums ir nepieciešamas, lai atbrīvotos no negatīvo emocionālo problēmu sloga. Dilstošā Mēness enerģija  palīdz  mums tajā.

        
  Meditācija:
  Lūkojoties pasaulē, attīrot prātu no domām, jūs varat sasniegt dvēseles gudrību.
   
  Sapņi
  : var nobiedēt, padzeniet tos ar vārdiem: " Kur  nakts - tur sapnis"