ATSAUKSMES

- Labdien! Es esmu cilvēks bez priekšlaicīgiem aizspriedumiem,taču arī bez nepamatotām cerībām,ar lielu skepsi skatos uz neordinārām lietām,kamēr kaut nedaudz nepierādās pretējais.Kā jau visi,arī es,dzīvē saskaramies ar problēmām...darbs,bizness,ģimene,attiecības u.t.t. un griežamies pie savas nozares speciālistiem, ja ir problēmas,kuri ne vienmēr var dot atrisinājumu samilzušai problēmai.Es ar saviem mietpilsoniskajiem uzskatiem biju pārliecināts,ka manas problēmas arī tiks atrisinātas ar vispārpieņemtajiem veidiem. Bet gāja laiks un viņas nemazinājās un palika vēl skaudrākas...un tad ieslēdzas ''pēdējā salmiņa cerība'',kad tu sāc meklēt visus iespējamos līdzekļus,lai mazinātu ilgus gadus samilzušas lietas...tā es uzgāju Solvitu,lasot viņas mājas lapu,no tās staroja labsirdīgums, pozitīvisms...Rezultātā,bija vizīte un man ir atkāpušās muguras un citas sāpes,mazinājusies spriedze dzīvē,esmu guvis saskaņu ar tuviniekiem...un tas vēl nav viss.Paldies Solvitai./Ainis/

- Apbrīnojami un neticami,kā cilvēks no tālienes var paredzēt situāciju un noraksturot cilvēku neredzot,to var izdarīt cilvēks, ar īpašām spējām un dotībām!Liels paldies Solvitai, par sniegtajām atbildēm ,kuras mani ir poziţīvi ietekmējušas un palīdzējušas!Lai veicās turpmāk!/Sarmīte/

 
- Paldies par atbalstu lai sakārtotu savas domas un rastu šī brīža labākos risinājumus!Informācija, kas sākotnēji likās pilnīgi neiespējama savu būtību atspoguļoja dzīvē vēlāk. /Astra/

- Labrīt! Atskaitīšos par konsultāciju- pēc konsultācijas bija liels miers, visu vakaru smagi nopūtos un nožāvājossmiley. Laba kombinācija. Drīz vien jutu,ka tas jautājums man galvā vairs negriežas un es par viņu pat nedomāju, bet visu laiku ir iekšējs nemiers ,kā trīceklis, bet citādi viss okei. Paldies ,Jums.
PS.Es pat varēju mierīgi runāt ar ...................... un tagad ir klusums un manā galvā miers.
Jauku Jums dienu,ar cieņu....

- Paldies! Vēl precīzāk laikam jau vairs nevar uzrakstīt. Viss ir tieši tā kā rakstāt. Pilnīgi precīzi....,bet liels paldies par izklāstu - tiešām tik precīzi viss ir...

-  Paldies, ka dod spēku jauniem dzīves periodiem, dažkārt ir vajadzīgs tuvumā kāds stiprs cilvēks, kas palīdz paskatīties uz dzīvi savādākā skatījumā!                                                                        

- Sveika! (sun) Tas kā mēs otru cilvēku novērtējam visbiežāk atspoguļojas darbībā nevis vārdos! Cik gadus jau es pie tevis vēršos ar visdažādākajiem jautājumiem. Pārlasot vakar vecās vēstules ar visiem saviem jautājumiem mūsu sarakstē, ir fantastiski. Tik lasi, un atceries kā tas notikums izpaudās dzīvē. Laikam jau nevajag tik daudz tos vārdus cilvēkam, ja prot ieraudzīt, tad var novērtēt tie, kas paliek tavi ilggadēji klienti, arī ir tie kas tevi visvairāk novērtē un uzskata par spēcīgu! (hug) Tā kā liels paldies tev, tu spēj saredzēt cilvēka dzīvi un vienmēr pie tādiem grūtiem dzīves notikumiem vērs uz pozitīvo, nevis ka būs traģēdija. :)

-  Paldies no manas meitas par talismanu,teica ,ka neko neesot jutusi, kad paņēmusi rokās,bet otra rītā atrakstīja ,ka pirmo nakti gulējusi bez murgiem, tā ka darbojoties un nēsāšot.

                                       

- Liels paldies Jums(sun)Manas sajūtas paņemot rokās talismanu- ja nezinātu ,nesaprastu, kas notiek. Vispirms likās ,ka no sprandas galvā ieplūst karstums,tad arī tāda pati sajūta krūtis,it kā siltums ielīst ķermenī,sajūta laba, pēc tam palika vēsāk. Paldies vēlreiz.                                                 

- Labdien. Pirmkārt, esmu pilnīgi parsteigta par to, cik pareizi pateicāt par manu situāciju…. pilnīgi ABSOLŪTI viss tā arī notikās!!!!
Ļoti iespaidīgi!                                                             

  -  Paldies , es vnk smaidu un tāds miers iestājās, ka pat nesaprotu kā tas ir iespējams . Liels paldies par sarunu (skype) un to vieglumu!