New Soleil - Auns
 • Sākums
 • Mēness spēks auna zīmē

  Laikā, kad Mēness iet caur Auna zīmi, cilvēki saņem Šīs zīmes enerģiju. Katram cilvēkam piemīt spēja regulēt tādas enerģijas pieplūdumu, kas var būt gan pozitīva, gan negatīva.
  Tēlaini izsakoties, Auna zīmes Mēness "lej eļļu ugunī". Mierīgas un līdzsvarotas attiecības šajā laikā var uzliesmot ar jaunu spēku. Situācija, pār kuru, kā pirmajā acu uzmetienā šķiet, jūs zaudējat kontroli, pēkšņi var pavērsties jums par labu.
  Kad Mēness atrodas Auna zīmē, neieplānojiet no rītiem ilgi gulēt vai gluži vienkārši pavāļāties gultā. Tas ir laiks lielu darbu, veikšanai, tāpēc centieties no tā gūt maksimālu labumu un neparasto enerģijas pieplūdumu izmantojiet, piemēram, uzsākot tādu darbu, kuru esat ilgu laiku atlikuši.
  Laikā, kad Mēness atrodas Auna zīmē, saņemtā enerģija ļoti saasina emocijas. Mūsu jūtas šajā periodā ir viegli ievainojamas. Zemapziņā to jūtot, cilvēks cenšas aizsargāties. Viņam šķiet, ka visi, ar kuriem viņš saskaras, grib viņam nodarīt pāri. Centieties pats neteikt aizskarošus vārdus, jo šajā laikā sagrautās attiecības ir grūti atjaunot. It īpaši tas attiecas uz telefonsarunām.

  Ietekme uz cilvēku : nosliece uz konfliktiem; emocionāla spriedze; ātras dusmas un impulsivitāte; bezbailība;

  Ietekme uz veselību :
  jūtīga ir galva, galvas smadzenes. Vismazāk jūtīgas ir nieres.

  Maģiskā prakse: vārdojumi uz brīvību un piedzīvojumiem. Personīgās enerģijas laiks. Laiks piemērots mīlestības, pievilcības rituāliem, lūgšanām, agresīviem malefistikas rituāliem, izsaukšanām, piesaukšanām. Tāpat šajā dienā darboties var, lai sasniegtu jebkura veida uzvaru, sodīt ienaidniekus.

    Mēness Auna zīmē cilvēkos rada agresivitāti, impulsivitāti, tieksmi riskēt. Parādās pārdrošas idejas un plāni. Šajā laikā cilvēkiem ir lielāka nosliece uz konfliktiem nekā citās dienās. Emocionāla spriedze palielinās. Tieši Auna dienās ļoti daudzi parāda bezbailību un gatavību uz krasu rīcību. Vismaigākais cilvēks šajās dienās var kļūt ass un rupjš. Iespējams, ka šajā dienā domātās domas materializēsies, tāpēc ir jādomā gaišas, labas domas.

   Auna dienās jāatbrīvo sevi no svarīgiem darbiem, no sarežģītām vai ar sasprindzinājumu saistītām rūpēm, no fiziskas slodzes, nemēģiniet "ar pieri caursist sienu", tāpat tas neizdosies. Vislabāk ir šīs dienas veltīt mierīgai atpūtai. Ieteicams nelietot alkoholu un būt uzmanīgam uz ceļa.

  Mēness tranzīts pāri Auna zodiaka zīmei

        Šajās dienās parasti palielinās cilvēka fiziskā un psihiskā aktivitāte. Cilvēki paliek daudz impulsīvāki, uzņemas atbildību un iniciatīvu, viņos parādās tieksme būt līderiem, pieaug azarts. Tas ir spontānās darbības periods, kuram ir raksturīga tieksme nekavējoties realizēt visas cilvēka prātā ienākošās idejas un nodomus. Pirmajā vietā dominē personīgās intereses. Pieaug tieksme uzspiest citiem savu gribu, kas noved pie strīdiem un neapdomīgas uzvedības. Mēness Aunā bieži pastiprina vecāku jūtas, bet bērni paliek daudz kustīgāki, nepaklausīgāki un viņiem ir tieksme ignorēt jebkuras pavēles un aizliegumus. Viņos rodas interese par visu jauno un piesardzība paliek vājāka.

  Labs laiks

  > Darbiem, kurus ir jāpabeidz īsā laikā un, kas ir saistīti ar jaunu ideju ieviešanu dzīvē un tiem darbiem, kuriem ir nepieciešama iedvesma, uztveres ātrums un lēmumu pieņemšana.

  > Darbiem, kuri ir saistīti ar uguni, dzelzi, smago industriju, mašīnbūvi, tehniku, medicīnu (īpaši ķirurģiju), kā arī darbiem, kas saistīti ar dažādām ierīcēm un instrumentiem, aparatūru, mājas ierīcēm - labošanu, remontu.

  > Valsts iestāžu apmeklējumam, kontaktiem ar priekšniecību un augstiem ierēdņiem, it īpaši, ja ir 7 Mēness diena.

  > Ieplānotiem braucieniem un komercdarbībai.

  > Autoritātes paaugstināšanai un paplašināšanai, prestižam, reputācijai.

  > Sporta nodarbībām, tomēr jābūt uzmanīgiem, jo steiga var paaugstināties traumu iespējamību.

  > Savu fizisko spēju pierādīšanai - treniņiem un demonstrācijai.

  > Atpūtai, tūrismam, braucieniem (izņemot pa upi vai jūru), vislabākā ir 8., 11., 14., 16., 21. un 25. Mēness diena.

  > Automašīnas un citas tehnikas, ieroču, durošu un griezošu priekšmetu, galdnieku un amatnieku instrumentu, sporta inventāra, tekstilizstrādājumu, dārgakmeņu, saimniecības priekšmetu iegādei.

  > Lai atdotu aizlienētas lietas, naudas un parāda atgūšanai.

  > Koku stādīšanai, kuri ātri aug un uzreiz pāriet stumbrā.

  > Augļu koku un krūmu apgriešanai (dilstošā Mēnesī).

  > Graudaugu ievākšanai.

  Slikts laiks

   (it īpaši 3., 5., 12. 13. un 29. Mēness diena)

  > Darbiem, kas ieplānoti ilgam periodam, nopietniem pārskatiem, atskaitēm.

  > Līgumu, kontraktu noslēgšanai, noformējumam un testamenta parakstīšanai.

  > Finanšu problēmu risināšanai, kapitālieguldījumiem.

  > Politiskām akcijām.

  > Uguns un sprādziena bīstamiem darbiem.

  > Lai saderinātos, svinētu kāzas un jubilejas, mīlas lietām.

  > Attiecību noskaidrošanai.

  > Dāvanu, parfimērijas, moderna apģērba, dārgakmeņu iegādei.

  > Nav ieteicamas jebkuras operācijas galvā, uz sejas, smadzenēs, galvas nervu sistēmā, acīs, ausīs, nierēs.

  Bīstamība

  - Iespējams iegūt traumas no asiem, durošiem un griezošiem priekšmetiem.

  - Bīstamība iegūt traumas no priekšmetiem un mehānismiem, kas kustas.

  - No ugunsgrēkiem, apdegumiem un transporta avārijām neuzmanības dēļ.  Kosmozofijas Institūts SASKARSME