New Soleil - Jaunava
 • Sākums
 •  

  Mēness spēks Jaunavas zīmē

  Kad Mēness ieiet Jaunavas zīmē, cilvēkam rodas stabilitātes sajūta. Ja jūs jau tāpat esat paškritiski noskaņota personība, tad jūsu draugiem un kolēģiem šajā laikā jātur acis vaļā. Analītiskās īpašības, kas šajā periodā izpaužas, cilvēkā pastiprinās un var izraisīt citos neuzticēšanos. Līdztekus visam citam šajā lunārajā periodā cilvēki var atsvešināties.
  Kad Mēness atrodas Jaunavas zīmē, cilvēku pārņem mazam bērnam raksturīga zinātkāre, viņš nemitīgi sev un citiem uzdot jautājumu "kāpēc?".
  Šajā laikā var notikt pozitīvas pārmaiņas ikviena cilvēka dzīvē. Iedzimto slinkumu uzveiks spēcīga vēlme centīgi strādāt un pabeigt darbus, kas ilgu laiku atlikti.
  Iespējams, ka sadzīves apstākļiem vajadzēs pievērst lielāku uzmanību, bet Mēness palīdzēs jums būt pacietīgiem un izturīgiem, lai laikus tiktu skaidrībā par visām lietām.
  Jaunavas zīmes Mēness dāvā cilvēkiem īpašu jutīgumu, spēju koncentrēties uz objektiem. Tas jāizmanto, lai izjustu absolūtu iekšējo mieru un harmoniju.

  Ietekme uz cilvēku : praktiskums, racionalitāte, pedantiskums; atbildība, disciplīna; precazitāte, vērīgums, koncentrēšanās; rūpīgums

  Ietekme uz veselību : jūtīgs zarnu trakts, vēdera apvidus.

  Šajās dienās labāk neķerties klāt lieliem projektiem un riskantiem pasākumiem. Ieteicams veikt darbietilpīgu, apnicīgu un monotonu darbu. Tas padosies vieglāk nekā citās dienās.

  Maģiskā prakse: vārdojumi, kas vērsti uz zināšanām. Labs laiks rituāliem uz naudu, biznesu, materiālo labklājību, veiksmi, uzplaukumu. Laiks piemērots amuletu, talismanu un sargātāju veidošanai un sastādīšanai, nākotnes pareģošanai, tirdzniecībai.Tāpat laiks piemērots praksēm ar gariem, izsaukšanām, piesaukšanām.


  Jaunavas dienās cilvēki kļūst praktiski, racionāli un pedantiski. Viņi cits citam piesienas sīkumu dēļ, bet palaiž garām neievērotu galveno. Šajās dienās ļoti viegli saķildoties tādu nieku dēļ, kuri nav pelnījuši ne vismazāko uzmanību. Taču Jaunavas dienā šie sīkumi šķiet ļoti nozīmīgi. Laikā, kad Mēness ir Jaunavas zīmē, cilvēki kļūst disciplinētāki, viegli veicas darbi, kam nepieciešama liela precizitāte, vērīgums un koncentrēšanās. Jaunavas dienās visi darbi tiek darīti lēnām, bez steigas un rūpīgi. Taču, šajās dienās var veikt tikai mazsvarīgus ikdienas darbus, jo lieliem, globāliem darbiem var pietrūkt nojautas, intuīcijas un spējas paredzēt turpmākās sekas. Tāpēc Jaunavas dienās ir labāk neķerties klāt lieliem projektiem un riskantiem pasākumiem. Ieteicams veikt darbietilpīgu, apnicīgu un monotonu darbu. Tas padosies vieglāk nekā citās dienās.                                                Mēness tranzīts pāri Jaunavas zodiaka zīmei

        Kad Mēness tranzīta kustībā atrodas Jaunavas zodiaka zīmē, tas cilvēka uzvedībā izpaužas ar nervozāku un kašķīgāku dabu, cilvēki pret visu sāk izturēties kritiskāk. Acīs vairāk krīt neobjektīvi fakti. Kontrolieri un pārbaudītāji šajā laikā ir daudz prasīgāki un pedantiskāki. Cilvēkam pieaug vēlēšanās iejaukties citu darīšanās, bet arī cenšanās otram palīdzēt, tas tikai no vistīrākās sirds. Tas nav labākais laiks romantiskām attiecībām, jo partnera kļūdas spilgtāk krīt acīs un tas nozīmē, ka iespējami biežāki pārmetumi un pārpratumi. Vēlēšanās nodoties baudām, dod vietu lietišķumam. Sapņainības vietā nāk koncentrēšanās, vēlēšanās ievest kārtību, visu nolikt savās vietās, atrast jaunu pieeju informācijas uztveršanā, pārbaudīt faktus un izdarīt precīzākus secinājumus. Tracina vismazākā nekārtība, neprecizitāte.

       Kad Mēness atrodas Jaunavas zodiaka zīmē, cilvēkam jābūt uzmanīgākam ar pārtikā lietojamiem produktiem un diētas ievērošanu, jo šajā periodā cilvēkam paaugstinātas nervozitātes dēļ, ir iespējami gremošanas traucējumi. Ieteicams nedaudz pabadoties, bet tikai augoša Mēness dienās. Apmēram vienu reizi mēnesī katram cilvēkam individuāli nepieciešams izvēlēties vienu dienu un viņam atbilstošu Mēness fāzi lai badotos.

       Alkohols šajā periodā ir kā inde, kas spēcīgi ietekmē nervu sistēmu.

       Mēnesim atrodoties saspringtos aspektos, cilvēkam, griežoties dažāda veida iestādēs, ir jāatceras, ka Mēnesim atrodoties Jaunavā ierēdņi un atbildīgi cilvēki būs nerunīgāki, tos ne ar ko nebūs iespējas pārliecināt, jo viņos nebūs vēlmes „ņemt vērā attaisnojošus apstākļus”. Visdrīzāk pietrūks kāda izziņa vai paraksts, tāpēc šādus ieplānotos darbus labāk pārcelt uz citu dienu. Šajā periodā cilvēkos var parādīties skaudība.

       Bet, ja Mēnesim ir labvēlīgi aspekti, tad, lai grieztos, piemēram, pie notāra vai lai noformētu dažādus citus oficiālus dokumentus un savestu kārtībā grāmatvedības papīrus, jo labāks laiks nevar būt – visas kļūdas tiks pamanītas.

       Šajā periodā tiek noslēgts daudz vairāk tirdzniecības līgumu, bet tie ir pilni ar atrunām un noteikumiem.

       Skolas dzīvē skolotāji paliek prasīgi pret skolēnu atbildēm, bet skolēniem ir nosliece šaubīties par datu pareizību un precizitāti, ko viņiem sniedz skolotājs.

  Labs laiks

  > Lietišķai sarakstei, statistikas datu apstrādei (it īpaši dilstošā Mēness mēnesī),  plānu detalizētai apstrādei, apdrošināšanai, tekstu rediģēšanai, aprēķiniem, dokumentu  sakārtošanai.

  > Grāmatvedības darbībai, finanšu operācijām, darījumiem ar vērtspapīriem, testamenta noformēšanai.

  > Darbinieku atlasei vakantajām vietām, braucienu, komandējumu, ceļojumu (ar sauszemes transportu) sākumam.

  > Darījumiem, komercdarbībai, kopējam darbam, lietām, kas prasa rūpību un koncentrēšanos, precizitāti un lielu uzmanību.

  > Mācībām, kvalifikācijas paaugstināšanai, lekciju lasīšanai, pedagoga darbam.

  > Zinātniski pētnieciskam, radošam un intelektuālam darbam, nodarbībām ar okultām zinātnēm.

  > Faktu analīzes veikšanai, pārbaudēm, revīzijām.

  > Starpnieciskai darbībai, pakalpojumu sniegšanā citiem cilvēkiem.

  > Pirkumiem, izņemot zemes gabalus un nekustamo īpašumu.

  > Mājas ģenerālai tīrīšanai, iepirkumiem, konservēšanai.

  > Novājēšanas diētas sākšanai.

  > Frizētavas apmeklējumam (šajā periodā griežot matus, tie lēnāk ataug).

  > Ārstnieciskām procedūrām, ādas slimību ārstēšanai, kosmētiskām procedūrām.

  > Ceļojumiem (tikai ne pa ūdeni), labāk 8., 11., 14., 16., 21., 25. Mēness diena.

  > Darbiem piemājas dārzā, dārzu un parku veidošanai, dekoratīvo krūmu, nelielu koku un tādu augu, kuri nedod ne ogas, ne augļus, stādīšanai un pārstādīšanai.

  > Zālāju sēšanai, minerālmēslu izkaisīšanai.

  > Cīņai ar kaitēkļiem.

  Slikts laiks

  (īpaši, ja tā ir 3., 5., 12., 13. vai 29. Mēness diena)

  > Darbiem, kuriem nepieciešams emocionālais pacēlums un spējas redzēt perspektīvu.

  > Zemes gabalu un nekustamā īpašuma pirkšanai.

  > Lai iepazītos, mīlas un intīmām lietām, lai saderinātos, kāzām un citām ģimenes svinībām.

  > Operācijām vēdera dobumā, kuņģa vārtniekā, liesai un visam, kas saistīts ar aizkuņģa dziedzeri, aknām un žultspūsli, saules pinumam.

  > Braucieniem ar ūdens transportu.

  > Dzīvnieku kastrācijai un aitu cirpšanai.

  > Konservu gatavošanai.

  Bīstamība

  > Barības netiek sagremota un pastāv risks saindēties ar pārtiku.

  > „Iegrimt sīkumos”.  Kosmozofijas Institūts SASKARSME