New Soleil - Lauva
 • Sākums
 •  

  Mēness spēks Lauvas zīmē


  Tiklīdz Mēness ieies Lauvas zīmē, jūs varēsit brīvi uzelpot. Šī ugunīgā zīme vieš cilvēkos lepnumu un siltumu un padara viņus dāsnus, šai zīmei raksturīgs majestātiskums un ekstravagance. Cilvēks, atrodoties šīs zīmes ietekmē, var izjust paaugstinātas uzbudinātības un mērķtiecības izpausmes, kā arī vēlmi, lai citi pastāvīgi ir sajūsmā par viņu, jo Lauva taču ir zvēru karalis.
  Mēness Lauvas zīmē palīdzēs kļūt vienkāršākiem saskarsmē ar cilvēkiem, atklāt draugiem savas jūtas. Jūsu valdzinājums piesaistīs uzmanību, jūs ar savu patīkamo, cēlo uzvedības manieri iekarosit apkārtējo ļaužu mīlestību. Tomēr esiet piesardzīgs - lepnība un vēlme dominēt pār citiem var viņu labās domas par jums sagraut un visu sabojāt.
  Šajā laikā intuīcija efektīvi darbosies, jums kontaktējoties ar citiem cilvēkiem, bet nepalīdzēs izprast emocijas. Izmantojiet savu pievilcību, lai sekmīgi veidotu kontaktus ar cilvēkiem, jo šajā periodā jūs intuitīvi nojautīsit, kas tieši viņiem vajadzīgs. Kamēr cilvēks šajā laikā atradīsies vispārējas uzmanības centrā, viņš būs dāsns un maigs. Centieties iemantot to cilvēku atzinību, kuri jums šķiet interesanti. Viņu aizgādnība cels jūsu pašnovērtējumu.


  Ietekme uz cilvēku : pacilātība, možums;

  Ietekme uz veselību : jūtīga sirds, mugura.

  Diena piemērota svētkiem, jautrībai. Veiksmīgas prezintācijas.

  Maģiskā prakse:
  labi strādās vārdojumi, kas saistīti ar uzvaru, ietekmi uz apkārtējiem.Laiks piemērots mīlestības, pievilcības rituāliem, lūgšanām, veiksmei, labklājībai, veselībai. Labs laiks, kad veikt pareģojumus, zīlēt. Piemērots laiks visu veidu pozitīviem rituāliem.


  Lauvas dienas rada pacilātu un možu garastāvokli. Cilvēkam šķiet, ka viņš visu var, ka jau pēc maza mirkļa visa pasaule būs pie viņa kājām. Rodas vēlme saņemt uzslavas, komplimentus. Neskopojieties teikt labus vārdus citiem, tad arī pretī saņemsiet to pašu.
   Šīs dienas ir piemērotas svētku svinēšanai, jautrībai. Veiksmīgi organizēt prezentācijas pasākumus. Ieteicams eleganti ģērbties, sakopt sevi un doties uz vietu, kur ir daudz cilvēku un valda svētku noskaņa: uz teātri, koncertu vai ciemos. Šajās dienās cilvēki pievērš lielu uzmanību ārienei, apģērbam. Tas kā izskatāties, noteikti tiks pamanīts. Tāpēc jābūt uzdevuma augstumos, lai atstātu par sevi labu iespaidu.

                                              Mēness tranzīts pāri Lauvas zodiaka zīmei

       Mēness tranzīts pa Lauvas zodiaka zīmi padara cilvēkus aktīvākus un  optimistiskākus, kas ir jūtīgāki pret uzmanības apliecinājumiem un komplimentiem. Cilvēkam rodas tieksmes vairāk izpušķot īstenību, redzēt sevi rozā gaismā un viņos parādās spēcīga vēlme pēc baudas. Cilvēks vēlas svētkus un izklaides un viņš vēlas savai personībai piesaistīt lielāku uzmanību, radīt iespaidu, iemīlēties, paflirtēt. Viesības šajā laikā izdodas jautras un vērienīgas. Nauda tiek tērēta greznuma priekšmetiem un visādiem sīkumiem. Tas ir labākais laiks izklaidēm un atpūtai.

       Darbi šajā laikā rit veiksmīgi, jo Mēness Lauvā palielina organizatora spējas un alkas darboties. Labi strādā galva. Cilvēki viegli tver idejas, piedāvājumus kaut ko darīt vai organizēt un ne reti viņos parādās azarts, cilvēks ir gatavs riskēt, ja sajūt, ka ir iespēja vinnēt. Darba devējs neatsakās cilvēkam palīdzēt kā personīgā, tā arī darba jautājumos, tikai jums ir jābūt sevišķi laipnam un iespaidīgam.

       Šis ir labs laiks, lai nodarbotos ar bērniem. Bērni skolā ir iniciatīvas pilni, azartiski izklaidējas. Uzslavas aktivizē darbu stundās, bet mājās bērni bieži stājas pretī vecāku despotismam.

       Mēness saspringti aspekti rada vēlēšanos parādīt sevi visā pilnībā, kas var izpausties kā lielīgums un ticība tikai sev. Tam seko maldīgi secinājumi un neapdomīgi gājieni. Cilvēki kļūst daudz jūtīgāki pret to, kā apkārtējie pret viņiem neizturas kā viņi vēlētos. Viņus var aizskart tas, ka viņus neievēro un to viņi uztver kā nevērīgu attieksmi pret sevi. Tieksme uz baudām, kas parādās šajā laikā, rada izšķērdību, tāpēc cilvēki vieglāk šķiras no naudas, piemēram, iegādājas lietas, kuras patiesībā viņiem nav vajadzīgas. Viegli uzķeras uz pārdevēju lišķīgajiem padomiem. Viegli palaiž naudu vējā azartspēlēs.

        Šajās dienās iespējams radikulīta saasinājums.

  Labs laiks

  > Pasākumiem, kas stiprina autoritāti tuvākajā apkārtnē, prezentācijām, izstādēm, izsolēm, prestižām vizītēm, banketiem, viesu uzņemšanai, demonstrēšanai, dāvanu pasniegšanai.

  > Kultūras pasākumiem, teātra, kino, stadionu un citu sabiedrisku vietu apmeklējumiem.

  > Lai iegādātos juvelierizstrādājumus, rotas lietas un dārglietas, dāvanas saviem mīļajiem un tuvajiem.

  > Artistiskai un sabiedriskai darbībai, juridiskām un oficiālām lietām.

  > Spekulatīviem darījumiem, loterijas biļešu iegādei.

  > Lai grieztos pie priekšniecības, varas iestādēs un organizācijās (7. Mēness diena), autoritātes un reputācijas paaugstināšanai un paplašināšanai.

  > Lai iestātos jaunā darba vietā, jauna darba tēmu izstrādei, celtniecības sākumam, it īpaši 10., 20., 27., 30. Mēness diena.

  > Jauniem sakariem, lai iedibinātu jaunu draudzību, derīgu kontaktu nostiprināšanai.

  > Medībām un sportam.

  > Matu griešanai, asinsvadu slimību, nervu sistēmas, acu ārstēšanai.

  Slikts laiks

  (it īpaši, ja tā ir 3., 5., 12., 13. vai 29. Mēness diena)

   > Komerciāliem pārvadājumiem un darījumiem, kas saistīti ar kopīgu darbu, līdzautora veikumu. Nevajadzētu uzstāties ar kritiku vērstu pret priekšniecību.

   > Lai pārceltos uz citu dzīves vietu, mainītu dzīvokli, pirktu nekustamo īpašumu. > Lai saderinātos vai svinētu kāzas.

  > Finanšu darījumiem, biržas operācijām, kapitālieguldījumiem, līgumu noslēgšanai, naudas dokumentu, vērtspapīru, testamenta noformēšanai.

  > Lai pirktu vienalga ko, izņemot rotaslietas, dārgakmeņus, zeltu, prestižas lietas.

  >Tirdzniecībai ar dzīvniekiem.

  > Operācijām muguras, krūšu rajonā, sirdij, mugurkaulam.

  > Augu stādīšanai un pārstādīšanai, kāpostu skābēšanai.

  Bīstamība

  > No Šantāžām, tenkām, intrigām.

  > No asiem priekšmetiem – iespējamas traumas.

  > No naudas zaudējumiem avantūru un izšķērdības dēļ, liela zaudējuma azartspēļu dēļ.

  > No sirds nepietiekamības, infarkta pie pārlieku lielas fiziskās slodzes, radikulīta saasināšanās, osteohondrozes (lumbago).  Kosmozofijas Institūts SASKARSME