New Soleil - Mežāzis
 • Sākums
 •   

  Mēness spēks Mežāža zīmē

  Mēness, "ciemojoties" pie Mežāža, liek cilvēkiem sakārtot savas garīgās un laicīgās lietas. Mežāzis ir zemes zīme, tāpēc visas ar materiālo dabu saistītās darbības šajā periodā būs veiksmīgākas. Ja cilvēkam vispār ir raksturīgs praktiskais ķēriens, tad šajās dienās viņa ambiciozums un patmīlība tikai palielināsies. Var rasties vēlme uz emocionālu vientulību. Mežāža zīmes lunārais periods ir labvēlīgs finansiālu jautājumu risināšanai, bet nepavisam nav piemērots garīga rakstura problēmu risināšanai un sirdslietu kārtošanai. Jūtu dzīvē iezīmējas tāds kā vēsums un vienaldzība pret visu. Atsaucīgi, līdzjūtīgi un iejūtīgi cilvēki šajā laikā bieži vien apmulst, jo lunārais periods "iemidzina" emocionālo dzīvi.
  Izmantojiet iespēju koncentrēties darbam un pabeigt vienu no tiem, kas neļauj jums mierīgi gulēt. Mēness ietekme izpaužas tādējādi, ka cilvēks nespēj risināt emocionāla rakstura jautājumus, tāpēc pagaidām labāk tos atlieciet.


  Ietekme uz cilvēku : emocionalitāte otrajā plānā, pirmajā – pienākuma apziņa un atbildība; vienaldzība un pat nežēlība.

  Ietekme uz veselību : jūtīga āda, kauli, žultspūslis, mugurkauls.

  Darbojas loģiskais prāts. Labāk nodoties profesionālai darbībai, kas nav saistīta ar mākslu un jaunradi, bet prasa precizitāti, noteiktību un stingru pienākuma izpildi. Ieteicams savest kartībā darba vietu, salikt visu pa plauktiņiem, savā vietā.

  Maģiskā prakse: var strādāt uz veiksmi. Darboties, lai pārvarētu grūtības un novērstu visus šķēršļus ceļā. Tāpat laiks piemērots praksēm ar gariem, nekromantijai, visu veidu malefistikas rituāliem, kā arī lai atgrieztu nozagto.


  Emocionalitāte aiziet otrajā plānā. Pirmajā vietā izvirzās pienākuma apziņa un atbildība. Šajās dienās rīcību diktē vienīgi lietderīguma apsvērumi, tiek noraidītas īslaicīgas vēlmes un kaprīzes. Piemēram, Mežāža dienās cilvēks nekad neļausies kārdinājumam nopirkt skaistu nieciņu vai lieku porciju saldumu. Tiks nopirkts tikai tas, kas šajā brīdī ir strikti nepieciešams.
   Šajās dienās cilvēki var būt vienaldzīgi un pat nežēlīgi cits pret citu, jo viņiem samazinās spēja just līdzi un pārdzīvot citu bēdas un problēmas. Tas pats attiecas ne tikai uz citu bēdām un problēmām, bet arī uz savējām. Mežāža dienās cilvēks nav tendēts žēlot ne sevi, ne arī citus.
   Šajā laikā lielā mērā klausām loģiskajam prātam. Tāpēc vislabāk ir nodoties profesionālajai darbībai, kas nav saistīta ar mākslu un jaunradi, bet prasa precizitāti, noteiktību un stingru pienākuma izpildi. Ieteicams savest kārtībā darba vietu, salikt visu pa plauktiņiem, savā vietā.

   


                                                            Mēness tranzīts pāri Mežāža zodiaka zīmei

       Mēness Mežāzī padara mazāku emocionālo tonusu, cilvēki paliek daudz ieturētāki un viņiem nav vēlēšanās parādīt savas emocijas. Šajā laikā saasinās goda sajūta, pienākums, atbildība, pašdisciplīna, viņu uzmanība ir pievērsta materiālām lietām, bet tomēr bankas operācijām šis laiks nav piemērots. Pastiprinās tieksme savu godu un prestižu padarīt stabilāku, saglabāt nevainojamu reputāciju. Jebkurai darbībai raksturīgs ir lakonisms un lietišķums, jaunais un neparastais tiek uztverts ar neuzticību, lielākā cieņā ir uzticamība un kārtība. Tas ir periods, kurā vismazāk tiek pārkāpti likumi, noteikumi un instrukcijas. Darbos iespējami dažādi šķēršļi un visupirms tie ir kā ierobežojumi un priekšraksti. Naudas jautājumos iespējama kavēšanās un zaudējumi, kaut arī šajās dienās cilvēki paši cenšas neriskēt. Ar lūgumiem pie priekšniecības vai augstākstāvošās instancēs ar problēmām labāk negriezties un lūgumus neizteikt, ja tikai jūsu lietas nav saistītas ar jautājumiem, kas atbilsts Saturnam. Bet arī šajā gadījumā jūs atbildi varat nesaņemt uzreiz, visdrīzāk, jums piedāvās atstāt dokumentus un atnākt citu dienu. Piedāvāt kaut ko jaunu ir bezcerīgi, jo visu jauno šajās dienās uztver ar lielu piesardzību. Bet tas ir labs laiks, lai apspriestu darījuma jautājumus un rīkotu ražošanas sapulces. Apspriede neievilksies garumā un visi runās īsi un konkrēti, protams, ja Mēnesim nebūs negatīvu aspektu.

       Bērni kļūst daudz mierīgāki un patiesāki, bet viņiem rodas vēlēšanās atrasties pieaugušo vidū, paklausīties viņu sarunās. Nevajag viņiem to liegt, jo tā nav vienkārši ziņkārība, bet zemapziņas vēlēšanās papildināt savu dzīves pieredzi. Ar disciplīnu skolā īpašu problēmu nav, mācību materiālu nostiprināt izdodas lēni un ar grūtībām, bet toties tas ir stabili. Viegli tiek apgūtas precīzās zinības un vēsture.

       Bojāts Mēness var radīt vientulības sajūtu, cilvēks patiesi jūtas vientuļš, visu atstāts, nelaimīgs (atkarībā no planētas, kurai ir aspekts ar Mēnesi). Attiecībās iestājas īslaicīgs atsalums, visādā gadījumā tad, kad Mēness atrodas Mežāzī, atsvešinātība ir izjūtama vienmēr. Šajā laikā ir iespējamas sīkas nepatikšanas darbā, biežāk notiek kavēšanās, darba ritma traucējumi. Priekšniecībai liekas, ka darbinieki ir lēni un neizpilda uzdoto, bet padotajiem, ka priekšniecība pārāk daudz piekasās. Pieaug saaukstēšanās slimību bīstamība. Mežāzis „baidās” no aukstuma, tāpēc šajās dienās ir jāģērbjas atbilstošo sezonai, lai nesaaukstētos, it īpaši tas attiecas uz bērniem.

  Labs laiks

  >   Lai sāktu jaunu un svarīgu zinātnisko, ilgtermiņa darbu, nopietniem un rūpīgi pārdomātiem darbiem, kas prasa pacietību, neatlaidību un koncentrēšanos.

  >   Darbiem, kas ir saistīti ar matemātiskiem aprēķiniem, lauksaimniecību, arhitektūru, celtniecību.

  >   Lai piedalītos ģeodēzijas pētnieciskajās ekspedīcijās.

  >   Grūtam ikdienas darbam, dzīvokļa remontam, tīrīšanai, kapitālā remonta vai celtniecības darbu sākumam.

  >   Dažādu organizatorisko jautājumu risināšanai, konsultācijām ar speciālistiem, plānošanai, līgumu slēgšanai un lieliem darījumiem.

   >  Lekciju apmeklējumam, zinātnisko referātu, priekšlasījumu un paziņojumu rakstīšanai, it īpaši, ja tie ir saistīti ar Saturna specifiku.

  >   Vecu pazīšanos atjaunošanai un kontaktiem ar sieviešu dzimuma vecākām sievietēm.

  >  Palīdzībai vecākiem un radiniekiem.

  >   Nekustamā īpašuma, zemes gabalu, fermeru saimniecības pirkšanai vai to rentei.

  >   Darbagaldu un citu ražošanas mehānismu pirkšanai.

  >   Parādu piedziņai.

  >   Kalnu tūrismam un atpūtai, alpīnismam (labāk 8., 11., 14., 16., 21., 25. Mēness diena), medībām un zvejai.

  >   Lai atbrīvotos no smēķēšanas un citiem kaitīgiem ieradumiem.

  >   Elpošanas nodarbībām, muguras masāžai, mugurkaula ievirzīšanai vietā, ārstnieciskai badošanās kūrei (ja rodas kuņģa problēmas vai no neēšanas veidojas spazmas un galvassāpes, tad badošanās jāpārtrauc).

  >   Zāles, sakņaugu un zaļumu, ko lieto pārtikā, sēšanai.  Krūmu un koku stādīšanai, nezāļu ravēšanai, cīņai ar kaitēkļiem.

  >   Dārza celiņu ieklāšanai, celmu raušanai un teritorijas attīrīšanai, nostiprinājumu un žogu celšanai.

  >   Konsultācijām ar ārstiem, kuņģa operācijām, gastrīta un kuņģa čūlas slimību ārstēšanai.

  >   Sakņaugu konservēšanai.

  Slikts laiks

  (it īpaši, ja tā ir 3., 5., 12., 13 vai 29. Mēness diena)

  >   Darbiem, kas prasa lielu enerģijas patēriņu un kas saistīti ar dokumentiem, vērtspapīriem, naudu.

  >   Pāriešanai jaunā darbā, jaunu darbinieku pieņemšanai, lai mainītu dienesta pienākumus, pārceltos uz jaunu dzīves vietu.

  >   Grieztos pie priekšniecības un valsts iestādēs.

  >   Tirdzniecībai, banku un finansu operācijām, kredītu saņemšanai.

  >   Dzīvokļa maiņai.

  >   Mīlestībai, iepazīšanās, intīmām lietām, paziņošanai par saderināšanos, laulībām un ģimenes svinībām.   

  >   Ārstēšanai, kas saistīta ar žultspūsli, vielu maiņu, ādu.

  >   Operācijām, kas saistītas ar kauliem, zobiem, gremošanas sistēmu, aizkuņģa dziedzeri, liesu, aknām, žultspūsli, asinsvadiem, ādu un urīnpūsli.

  Bīstamība

  >   Traumas, lūzumi, kritieni, saaukstēšanās un infekcijas slimības.


  Kosmozofijas Institūts SASKARSME