New Soleil - Pakalpojumi
 • Sākums
 • P a k a l p o j u m i

     Ja esat nonācis dzīves strupceļā, ja rodas jautājumi - kādēļ ar Jums notiek tā, ko darīt, kādi ir Jūsu dzīves uzdevumi, kādēļ nenotiek tā kā vēlaties, kāda ir karmiskā misija un uzdevumi, ja nevarat pieņemt kādu lēmumu un vēlaties sākt atrisināt neskaidrības, iedziļinoties sevī un savā būtībā - tad tiekamies uz nopietnu sarunu. Pirms tikšanās ir jāveic dažādi aprēķini, jāsastāda Jūsu individuālās kartes pēc jūsu individuāliem datiem. (1,5 st.) (25 eur)

  Taro konsultācija (1st.) -  Jelgavā (20 eur), Skype (30 eur)

   Dziednieciskā konsultācija + enerģētiskais darbs (1.5 - 2 st.) -  Jelgavā (35 eur), Skype (40 eur)

   Taro atbildes e-pastā - 1 jautājums, tēma vai cilvēks-10 Eur. Atbilde e-pastā (1-2 dienās).

  Taro horoskops pa mēnešiem. Tiek sastādīts pa mēnešiem, gada garumā, sākot no nākošā mēneša (20 Eur). Atbilde - e pastā.

  Noskaidro savas ezotēriskās spējas. Izklāsts, kas ļauj ielūkoties Jūsu enerģētisko spēju lauciņā. Vai esat ekstrasens, dziednieks vai zīlnieks? Kādas iespējas saklausīt eņģeļus, vai pat tumšo šīs pasaules daļu? (20 Eur)  Atbilde - e pastā.

   

  P i e b i l d e:

  Savos jautājumos norādiet personām vārdu un vēlams dzimšanas datus vai vismaz cilvēka vecumu. Neatbildu neklātienē uz jautājumiem, kas aizskar otras personas privātumu. It sevišķi tas attiecas uz jautājumiem par sānsoļiem. Vienmēr atbildēs pieturos pie tā, ka galvenais ir pats jautājuma uzdevējs un tālāk jau notikumi un cilvēki, kas ir apkārt.  Dziednieciskiem seansiem nepieciešams ir sagatavoties, tāpēc par to ko ņemt līdzi, vajadzēs izrunāt e-pasta sarakstē. Arī savu telefona numuru iedodu pēc pieprasījuma vai gadījumos, kad norunāta tikšanās. E pasta adrese : new.soleil@inbox.lv Individuālie auras attīrošie seansi arī var notikt tikai ieplānojot konkrētu tā veikšanas laiku. Taro izklāstu izskatīšana aizņem vairāk laika, tāpēc atbilžu sagatavošanas laiks 2-3 dienas. Visiem neklātienes pakalpojumiem - apmaksa pirms pakalpojuma saņemšanas.