New Soleil - Skorpions
 • Sākums
 •  

  Mēness spēks Skorpiona zīmē

  Mēness, atrodoties Skorpiona zīmē, cilvēku dzīvi padara maksimāli daudzveidīgu un bagātu. Sevišķi spilgti tas izpaužas attiecībās ar citiem cilvēkiem. Jaunas tikšanās un interesantas iepazīšanās noteikti iekritīs Skorpiona zīmes dienās.
  Mēness Skorpiona zīmē ir ūdens zīmes Mēness, lūk, kāpēc emocionālās reakcijas būs ļoti spēcīgas, turklāt ievērojami pieaugs emocionālās vajadzības. Centieties neizrādīt negatīvās emocijas, esiet savaldīgs. Neesiet pārāk aktīvs saskarsmē.
  Skorpiona zīmes lunārajā periodā saasinās seksuālais jutekliskums. Šim laikam raksturīga arī domāšanas procesa aktivizēšanās sakarā ar intuitīvo spēju palielināšanos. Ikviena darba veikšana un jebkuras sadzīves problēmas risināšana notiks instinktīvi. Vērīgums, kas cilvēkiem piemīt Skorpiona dienās, palīdzēs bez lielām grūtībām rast atbildes uz daudziem svarīgiem jautājumiem. Mērķtiecība un pārliecība par saviem spēkiem, ja vien ir iekšējā ieinteresētība, ļauj sasniegt jebkurus izvirzītos mērķus.

  Ietekme uz cilvēku : pastiprinās emocionāls uzbudinājums; pieaug histēriskums un sasprindzinājums; ļaušanās kaislībām; nepamierinātība; tieksme uz krasām pārmaiņām; krasas noskaņojuma svārstības; nervozitāte, drūmums; pastiprinās jūtīgums.

  Ietekme uz veselību : jūtīgi dzimumorgāni, taisnā zarna.

  Šajās dienās lēmumus labāk nepieņemt, navajag spert kategoriskus soļus, vēlams nodoties klusai, mierīgai pašanalīzei un savu trūkumu novēršanai.

  Maģiskā prakse: kaisles un mīlestības vārdojumu laiks. Labi strādās vārdojumi, kas vērsti uz uzplaukumu un uzvarai tiesā. Tāpat šajā laikā var sēt naidu, strīdu, nesaskaņas, iznīcību, veikt izsaukšanas, piesaukšanas.Tāpat šajā dienā darboties var, lai sasniegtu jebkura veida uzvaru, sodīt ienaidniekus.

   Emocionālais uzbudinājums pastiprinās. Pieaug histēriskums un sasprindzinājums. Viegli ļaujamies sīkām un lielām kaislībām. Šajās dienās parasti cilvēki ir neapmierināti gan ar sevi, gan ar apkārtējiem. Visu un visus redz melnā krāsā. Rodas vēlēšanās savā dzīvē kaut ko krasi mainīt.  Šai vēlmei nevajag ļauties, jo to rada pieaugusī atkarība no krasajām noskaņojuma svārstībām.
   Skorpiona dienās cilvēki kļūst nervozi, drūmi, vieglāk aizkaitināmi. Vienlaikus palielinās jūtīgums. Šajās dienās dzīvi redz no sliktās puses. Taču dažkārt tas nāk par labu: pamanījuši savā dzīvē kaut ko sliktu, var laikus to labot.
   Šajās dienās lēmumus labāk nepieņemt, nevajag spert arī kategoriskus soļus. Ir vēlams nodoties klusai, mierīgai pašanalīzei un savu trūkumu novēršanai. Kad būsim kaut nedaudz sevi pilnīgojuši, arī pasaule nešķitīs tik drūma.


                                             Mēness tranzīts pāri Skorpiona zodiaka zīmei

       Mēness tranzīts zodiaka zīmē Skorpions apkārtējai izpausmei uzliek kaisles zīmogu, pastiprina šaubas, izraisa neuzticību un aizdomīgumu, saasinātu reakciju uz vārdiem, kad otras personas darbību nav iespējams paredzēt, tāpēc ir bezjēdzīgi noskaidrot attiecības, jo vēl vairāk var saasināt situāciju. Cilvēki šajās dienās ir daudz aktīvāki, nekā citos periodos un viņu rīcībā parādās agresivitāte, biežāka otra kritizēšana un neiecietība, kaprīzes, paaugstināts jūtīgums pret aizvainojumiem, it īpaši, ja cilvēks ir alkohola ietekmē. Šajā periodā saasinās seksuālā pievilkšanās, bet tad, kad Mēness tranzītā atrodas Skorpiona zodiaka zīmē, labāk būtu ierobežot seksuālos kontaktus, jo šo dienu enerģētika ir nelabvēlīga mīlestībai un intīmām tikšanās reizēm. Apstākļi šajā laikā parasti ir novesti, kā tautā saka, līdz baltkvēlei, un vajag tikai nelielu iemeslu, lai iekšējā spriedze, neizturot spiedienu, izlaistu „džinu no pudeles” un skandāls uzsprāgtu kā granāta. Tādu pašu reakciju var radīt rūpīgi bremzēta seksuālā vēlme gadījumā, kad tā nevar atrast sev adekvātu izeju.

       Tomēr šis laiks ir arī saistīts ar to periodu, kad cilvēkos parādās arī interese par visu noslēpumaino, mistisko un aizliegto.

  Labs laiks

  > Pazudušu lietu meklēšanai, remonta sākumam.

  > Sporta sacensībām, medībām, zvejai.

  > Kosmētiskām procedūrām, masāžām, matu griešanai ar mērķi, lai mati labāk augtu (it īpaši augošā mēnesī).

  > Treniņiem un neparastu spēju pielietošanai (vislabāk 1., 4., 6., 14. Mēness diena).

  > Mācībām un zināšanu papildināšanai, treniņiem un fenomenālu spēju pielietošanai, okultām nodarbībām.

  > Zinātniskam, radošam vai intelektuālam darbam, pasniedzēja un lekciju darbam, eksperimentu un slepenu pētījumu veikšanai, jaunas tehnikas izmēģināšanai.

  > Svarīgu lēmumu pieņemšanai, personīgās autoritātes nostiprināšanai, konfidenciālo darījumu samudžinātās situācijas atrisināšanai, lai tiktos ar autoritatīviem cilvēkiem.

  > Jaunu iekārtu automašīnu, darbgaldu pirkšanai un pārdošanai, antikvariāta un gleznu iegādei.

  > Visu kultūraugu sējai, izņemot kartupeļus, ārstniecības augu kultivēšanai un to augu, kuriem ir dzeloņi, ērkšķi, asas lapas un augļi.

  > Augu laistīšanai un barošanai.

  > Cīņai ar kaitēkļiem.

  Slikts laiks

  (īpaši, ja tā ir 3., 5., 12., 13. vai 29. Mēness diena)

  > Aizņemties vai aizdot naudu.

  > Tiesu darbiem, kas saistīti ar apdrošināšanu un sociālo nodrošinājumu (uz sociālo nodaļu labāk neiet).

  > Dzīvokļa maiņai, pārbraukšanai uz citu vietu, citiem darbiem, kas ir saistīti ar dzīvokli vai māju (pārdošana, dāvinājums u.c.).

  > Svarīgiem pasākumiem, jauniem darbiem, jauniem pienākumiem, jaunam amatam, kalpotāju pieņemšanai darbā.

  > Mīlas lietām, seksam, paziņojumam par saderināšanos, laulību reģistrācijai un ģimenes viesībām, saviesīgiem vakariem.

  > Braucieniem, ceļojumiem, tūrismam.

  > Jebkuriem pirkumiem (noteikti atklāsiet brāķi), tāpat nedrīkst pirmo reizi vilkt mugurā kaut ko jaunu, jo tādas lietas ātrāk smērējas, novalkājas un bojājas.

  > Ginekoloģiskām, žultspūšļa un izvadošo orgānu ķirurģiskām operācijām.    

  > Augļu koku un krūmu apgriešanai, koku izciršanai.

  Bīstamība

  > No konfliktiem pārāk liela tiešuma, sarkastiskuma un aizvainojuma dēļ.

  > No konfliktiem alkohola lietošanas dēļ, kas var novest pie bēdīgiem rezultātiem.

  > No saindēšanās.  Kosmozofijas Institūts SASKARSME