New Soleil - Strēlnieks
 • Sākums


 • Mēness spēks Strēlnieka zīmē

  Mēness Strēlnieka zīmē ir uguns zīmes Mēness. Tās ietekmē Skorpiona zīmē nokaitētā seksuālā enerģija pārvēršas par maigām, romantiskām jūtam. Tas ir ideāls laiks, lai veidotu draudzīgas saites, it sevišķi ar tiem, kuri jums jau sen patīk.
  Mēness iedarbība, tam atrodoties devītajā zodiaka zīmē, vērsta uz optimisma un dzīvesprieka saglabāšanu. Strēlnieka ugunīgā enerģija palīdz cilvēkam aktīvi darboties. Šo impulsu ieteicams izmantot, lai īstenotu tādus projektus, kuri prasa daudz spēka, piemēram, izglītības jomā.
  Parasti Strēlnieka zīmes lunārajās dienās daudzi saglabā mieru un nesatraucas. Cilvēku attieksme pret darbu un ikdienas dzīves steigu kļūst nosvērtāka: šīs problēmas tad šķiet nenozīmīgākas, prioritāti iegūst garīga rakstura centieni. Vairums kaislību un patiesu aizraušanos sākas tieši šajā lunārajā periodā.
  Strēlnieka zīmes lunārais periods - tas ir jauneklīga ideālisma un savu loloto un ambiciozo mērķu īstenošanas laiks.


  Ietekme uz cilvēku : miers; tieksme pēc kārtības, stabilitātes; vēlme saņemt padomu, ieteikumus, pildīt noteikumus, ievērot režīmu; interese par sabiedrisko dzīvi; vēlme ieņemt noteiktu stāvokli sabiedrībā, nostiprināt dzīves pamatu, sakārtot dzīvi.

  Ietekme uz veselību : jūtīga asinsrites sistēma, gurni, aknas.

  Šajās dienās ir labi mācīties pašam un mācīt citus. Labvēlīgas dienas jaunu zināšanu un jaunu iemaņu apguvei, kā arī zināšanu izplatīšanai. Var dot, prasīt padomus, meklēt atbildes.

  Maģiskā prakse:
  labi darbojas vārdojumi uz veiksmi, materiālām lietām. Laiks piemērots mīlestības,bagātības, draudzības, veselības, pievilcības rituāliem, lūgšanām.


   Pēc drūmajām Skorpiona dienām iestājas miers. Cilvēki tiecas pēc kārtības un stabilitātes, viņi kļūst likumpaklausīgi un mierīgi. Šajās dienās rodas vēlme saņemt padomus, ieteikumus, pildīt noteikumus, ievērot režīmu. Šajā brīdī ir vajadzīgi skolotāji un aizbildņi. Taču dažiem gribas mācīt citus un pašiem dot padomus.
   Strēlnieka dienās palielinās interese par sabiedrisko dzīvi, rodas vēlēšanās ieņemt noteiktu stāvokli sabiedrībā, nostiprināt dzīves pamatu, sakārtot savu dzīvi.
   Šis ir labākais laiks sekmīgam pedagoģiskajam darbam, labprāt mācamies paši un mācām citus. Šis ir labvēlīgas dienas jaunu zināšanu un jaunu iemaņu apguvei, kā arī zināšanu izplatīšanai. Ja jums šajās dienās kaut ko jautā vai prasa padomu, - atbildiet, dodiet padomu, palīdziet atrast atbildi, tas spīdoši padosies. Taču, ja neprasa, ar saviem padomiem nevajag uzbāzties. Labāk pats kādam paprasiet padomu.
                                           Mēness tranzīts pāri Strēlnieka zodiaka zīmei

       Mēness Strēlnieka optimismu padara spēcīgāku, saasinās jūtīgums uz veiksmi, kas bieži vien dod to, ka cilvēks pārvērtē savas iespējas un spēkus. Parādās nosliece uz risku, sava personīgā spēka demonstrāciju, cilvēkos var radīt aizraušanos ar kaut ko, saindēt ar entuziasmu, bet šis entuziasms nav ilglaicīgs un ir virspusējs. Šajā laikā uzlabojas pašsajūta, kas labi ir redzams fiziskajā formā. Pieaug nepieciešamība kustēties, nodarboties ar sportu, fizisko darbu. Grūti ir pārciest dažāda veida ierobežojumus, it īpaši bērniem.

       Tā kā šajā periodā ir paaugstināta intuīcija, tad cilvēkiem ar labilu nervu sistēmu parādās pareģa spējas. Saasinās taisnīguma sajūta, kura rada vēlēšanos aizstāvēt draugus. Šajā periodā cilvēkiem raksturīga ir trauksme un neapdomīgi gājieni, bet viņu izteicieni dažreiz mēdz būt pārāk taisnprātīgi. Visas lietas, ko uzsāk, izdodas (pie noteikuma, ka Mēness ir augošs). Mēdz teikt, ka Mēness šajā laikā paņem visu jūsu enerģiju, tāpēc vajadzētu atturēties no saspringta prāta darba.

       Ietiecams pamācīt un dot padomus, lai uz ielas viņi uzvedas mierīgi. Skolā ieteicami sporta pasākumi. Pieaugušajiem īpaša uzmanība jāievēro kalnos.

       Pie saspringtiem aspektiem cilvēki parasti kļūst pārāk naivi, kā bērni un daudziem ir nosliece visam noticēt. Perspektīvas, kuras, kā viņiem liekas, priekš viņiem atveras, uzbudina viņu iztēli un viņi steidzas tajā padalīties ar citiem un arī tos iesaistīt. Uz priekšu viņus dzen nevaldāms optimisms. Bet viss ir atkarīgs no tā, ar kuru planētu Mēnesim ir aspekts, jo šis Mēness stāvoklis var arī būt kā pārmērīgi liels satraukums, izmisuma lēkmes, ka lietas nevirzās tā kā vajadzētu un tieksme aizbēgt no problēmām. Bērni no mājām aizbēg visbiežāk šajā laikā, bet vīrs var aiziet pēc sērkociņiem un atgriezties pēc pāris gadiem (bet, lai būtu šie notikumi, ir jābūt attiecīgam nosacījumam natālajā kartē).

  Labs laiks

  >   Lai uzsāktu jaunus darbus, plānotu darbus, iestātos jaunā darbā vai pārietu uz citu, iegūtu jaunu amatu, atlasītu personālu.

  >   Darbiem, kas ir saistīti ar lūgšanu un izdevniecības darbību, okultām nodarbībām.

  >   Zinātniskam, radošam un intelektuālam darbam, pasniedzēja un lekciju darbam, sabiedriskai darbībai.

  >   Mācību sākumam, eksāmenu kārtošanai, diplomdarba un disertācijas aizstāvēšanai.

  >   Tiesu procesiem, juridisko lietu noformēšanai, likuma jautājumu risināšanai.

  >   Lai grieztos valsts un sabiedriskās instancēs.

  >   Dokumentu, paziņojumu un lūgumu sastādīšanai un to iesniegšanai attiecīgās organizācijās un instancēs.

  >   Personīgās autoritātes un reputācijas pastiprināšanai un paplašināšanai.

  >   Jaunu vajadzīgu pazīšanos iedibināšanai un veco sakaru nostiprināšanai, autoritātes, prestiža un reputācijas paaugstināšanai un paplašināšanai.

  >   Jaunas partijas, organizācijas veidošanai, iekļaušanās partneru sadarbībā, dažādu jaunu sabiedrisko organizāciju, apvienību un asociāciju noformēšanai.

  >   Sadarbībai ar ārzemju firmām, kapitālieguldījumiem ārzemju bankās, uzņēmumos un firmās.

  >   Tāliem braucieniem, komandējumiem un ilgiem ceļojumiem (8., 11., 14., 16., 21., 25. Mēness diena), jūras kruīziem, ārzemju apmeklējumiem, sakaru radīšanai un nostiprināšanai ar ārzemniekiem.

  >   Sporta sacensībām, zirgu sportam, jāšanai.

  >   Aktiera darbībai un citām nodarbībām, kas saistītas ar mākslu.

  >   Mīlestības lietām, kāzu svinībām, banketu rīkošanai, svētku vakariem ar balvu pasniegšanu, viesu uzņemšanai.

  >   Svarīgu sūtījumu nosūtīšanai pa pastu.

  >   Naudas aizņēmumiem vai aizdošanai uz parāda.

       Sporta piederumu pirkšanai un pārdošanai.

  >   Importa preču, zirgu un citu lielu dzīvnieku, nopietnas un retas antikvariāta literatūras pirkšanai.

  >   Tikšanās reizēm ar mediķiem, dziedniekiem, garīdzniekiem.

  >   Augļu koku un krūmu, kuriem jāaug uz augšu un plašumā, stādīšanai un mēslošanai.

  >   Cīņai ar kaitēkļiem.

  Slikts laiks

  Īpaši, ja tā ir 3., 5., 12., 13. vai 29. Mēness diena)

  >   Darbiem, kas ir saistīti ar zemi, celtniecību, akmens lauztuvēm, zemes darbiem.

  >   Koku un krūmu apstrādei ar asiem instrumentiem.

  >   Operācijām gūžas rajonā, gūžas locītavām, orgāniem, kas atbild par asins slimībām un venozo sistēmu, aizkuņģa dziedzerim, liesai.

  >   Astmas un išiasa ārstēšanai, dažādām luksācijām un distorzijām.

  Bīstamība

  >   Apsolīt vairāk nekā spēj izdarīt.

  >   Savainoties ar asiem, durošiem un griezošiem priekšmetiem.

  >   Alpīnistiem, klinšu kāpējiem un visiem, kas ceļo pa kalnainām vietām.

  >   Pārmērīgas ēšanas dēļ, bīstamība aknām, nierēm, kuņģim.


  Kosmozofijas Institūts SASKARSME