New Soleil - Svari
 • Sākums


 • Mēness spēks Svaru zīmē

  Mēness, atrodoties Svaru zīmē, sagādā pārsteigumus. Tā ietekme izpaužas kā cilvēka centieni saglabāt emocionālo līdzsvaru.
  Svari ir gaisa zīme, kas izraisa neizlēmīgumu. Cilvēki zaudē spēju koncentrēt uzmanību uz atsevišķām lietām un problēmām. Cilvēki ir izklaidīgi. Viņi var iziet no dzīvokļa, nepaņēmuši atslēgas, un aizcirst durvis, aizmirst izslēgt televizoru, atstāt istabās degam gaismu utt. Šādi atgadījumi biedē un izraisa nepieciešamību līdzsvarot emocionālo stāvokli. Mēness, atrodoties Svaru zīmē, provocē arī dusmas, sašutumu.
  Šajās lunārajās dienās cilvēks var tā īsti izvērtēt savas attiecības ar tuviniekiem un mīļiem cilvēkiem. Mēness saasina partnerības izjūtu, kā mīlestībā, tā arī biznesā. Centieties uzmanīgi ieklausīties vārdos, ko diktē sirds.
  Šis lunārais periods labvēlīgi ietekmē mīlas pārdzīvojumus, viegli izdodas veidot attiecības ar citiem cilvēkiem. Centieties izvairīties no situācijām, kurās nepieciešams nekavējoties pieņemt lēmumus.

  Ietekme uz cilvēku : miers, harmonija; samazinās konflikti ; pievērš uzmanību etiķetei, kļūst delikāti; negribas strīdēties, darīt pāri; noskaņojums stabils.

  Ietekme uz veselību : jūtīgas nieres, gurnu apvidus, urīnpūslis, aizkunģa dziedzeris.

  Šajās dienās grūti pieņemt svarīgus lēmumus, grūti izdarīt izvēli. Tāpēc svarīgu lēmumu pieņemšanu vajadzētu atlikt uz citu laiku. Šīs dienas var veltī attiecību nokārtošanai, kopīgu risinājumu meklēšanai, pārrunām, saskarsmei, kam nepieciešama diplomātija.

  Maģiskā prakse:
  romantisku vārdojumu laiks. Laiks piemērots mīlestības, draudzības, prieka un citu pozitīvu emociju burvestībām.

  Mēness Svaru zīmē noskaņo uz mieru un harmoniju. Samazinās konfliktu iespējamība, cilvēks viegli ļaujas kompromisiem un atrod kopēju valodu ar citiem cilvēkiem. Tāpēc Svaru dienās ieteicams izlīgt ar tiem, ar kuriem bijāt saķildojušies. Tagad to varēs izdarīt vienkāršāk - būs viegli piedot un saprast citam citu.
   Šajās dienās cilvēki piešķir lielāku vērību ārējiem pieklājības noteikumiem un etiķetes normām, tāpēc ir patīkami kontaktēties vienam ar otru. Ir zudusi interese iesaistīties strīdos vai darīt kādam pāri. Noskaņojums ir stabils.
   Vienlaikus Mēness Svaru zīmē piešķir zināmu neizlēmību un noslieci uz šaubīšanos. Šajās dienās ir grūti pieņemt svarīgus lēmumus, ir grūti izdarīt izvēli. Tāpēc svarīgu lēmumu pieņemšanu jāatliek līdz labākam laikam. Bet Svaru dienu jāveltī attiecību nokārtošanai, kopīgu risinājumu meklēšanai, pārrunām, saskarsmei, kam nepieciešama diplomātija.


                                                     Mēness tranzīts pāri Svaru zodiaka zīmei

       Kad Mēness tranzīta kustībā atrodas Svaru zodiaka zīmē, tas cilvēka uzvedībā dod labu garastāvokli un viņam ir vēlēšanās satikties ar paziņām, patiks izklaides un viesības, aiziet uz labu teātra izstādi un ir vēlēšanās laiku pavadīt labā kompānijā, nodarboties ar radošo darbu. Cilvēks vēlēsies dzirdēt glaimus un darīt tikai patīkamas lietas, jo šajā laikā saasinās vēlme pēc skaistā. Krasāk izpaužas interese par pretējo dzimumu. Uzlabojas attiecības ar radiniekiem, tuviem cilvēkiem un draugiem. Mēness atrašanās Svaros ir labvēlīgs jaunu kontaktu dibināšanai, rodas vēlme pieņemt partneri, ir veiksmīgas mierīgas sarunas. Garastāvokli rada ziedi, romantiska un klusa mūzika, viegls vīns, saldumi. Tās ir skaistuma, harmonijas un veselības dienas. Lielisks laiks, lai apmeklētu kultūras pasākumus, dejas, kino, koncertu.

       Pie saspringtiem Mēness aspektiem, cilvēka uzvedībā pastiprinās vieglprātība, parādās gaisīgums un sacensības gars, skaudība, it īpaši tas attiecas uz sievietēm. Pastāv strīdu un intrigu iespējamība, baumu izplatīšana, sadursmes ar sāncenšiem, paliek vājāka izlēmība un lēmumi, ko pieņem šajā laikā, tiek ātri un viegli mainīti, vai aizmirsti.

       Pacentieties šajā laikā vairāk pastaigāties un atrasties svaigā gaisā.

  Labs laiks

  > Viesu uzņemšanai, jaunu attiecību veidošanai, kontaktēšanās ar mākslas pasaules cilvēkiem, draugiem, kultūras, izklaidējošo pasākumu un ballīšu apmeklējumam.

  > Mājas rotāšanai, apģērbu, mākslas priekšmetu, interjera priekšmetu, dāvanu, parfimērijas, kosmētikas, sieviešu tualetes priekšmetu, veļas un gultas piederumu, juvelierizstrādājumu un rotas lietu iegādei.

  > Mīlas un intīmai dzīvei, lai saderinātos, svinētu kāzas un citas ģimenes svinības, patīkamiem pārsteigumiem, dāvanām.

  > Sabiedriskam darbam, iestāšanās klubos, sabiedriskās organizācijās, autoritātes, prestiža un reputācijas paaugstināšanai un paplašināšanai.

  > Kopējam darbam kolektīvā, ar partneriem, līdzautoriem.

  > Radošai darbībai glezniecībā, dizainā, dejās, nodarbībām mūzikā.

  > Darījumiem, kas saistīti ar apģērbu, rotaslietām u.tml.

  > Darbiem, kam ir ātra gaita un kurus ir iespējams ātri pabeigt.

  > Atpūtai, tūrismam, braucieniem pa dzelzceļu (8., 14., 21. un 25. Mēness diena).

  > Ārstēšanās kursa uzsākšanai. Plastiskām operācijām, zobu un ausu ārstēšanai.

  > Lai sāktu cīnīties ar lieko svaru.

  Slikts laiks

  (it īpaši, ja tā ir 3., 5., 12., 13. vai 29. Mēness diena)

  > Tirdzniecībai ar kustamo īpašumu, metāla priekšmetu un dzīvnieku iegādei, dzīvnieku kastrācijai.

  > Biznesam un darbiem, kas saistīti ar uguni, dzelzi, tehniku, asiem un griezošiem priekšmetiem.

  > Neestētiskiem un netīriem darbiem.

  > Operācijām ģenitālijās, nierēs, urīnpūslī, uz ādas.

  Bīstamība

  > No intrigām, strīdiem, attiecību noskaidrošanas.

  > Nokļūt citu cilvēku ietekmē.

  > Amorālas uzvedības sekām.


  Kosmozofijas Institūts SASKARSME