New Soleil - Talismani/Amuleti
 • Sākums
 •      Rūnas ir sensena piktogrammu sistēma, kurā ietverti priekšstati par Dabā, un Visumā valdošiem spēkiem.  Senos rūnu rakstus, fantastisku simbolisku priekšstatu, mistisku domu un zināšanu krājumu mēs esam saņēmuši mantojumā no senajām ziemeļu civilizācijām. Darbs ar Rūnām ir slēptu spēku atbrīvošanas veids, kas ļauj ielūkoties pagātnē, īstenot vēlmes, brīdināt par iespējamajiem sarežģījumiem. Rūnas ir sākotnējās aktivitātes glabātuve dabā un mūsos pašos. Kad tās atver un aktivizē, sākas kustība.

    Laimes nesēji tiek nēsāti ar mērķi pievilkt veiksmi – tie kalpo kā laimīga gadījuma magnēti. Amuleti atvaira visu negatīvo – tie nodrošina aizsardzību pret ļaunu aci, slimībām un citām briesmām. Talismanus speciāli izgatavo un nēsā, lai piesaistītu to īpašniekam kādu sevišķu labumu vai atbalstu.

    

  Personalizēti amuleti/talismani dažādiem, labiem mērķiem

  Izgatavošana un izsūtīšana pēc tikšanās klātienē

  Amuleti/talismani sagatavoti personīgi Tev, par pamatu ņemot Tavus datus

  Amulets/talismans - aktivizēts un novārdots Tavam mērķim

  Materiāls - koks

  Zīmes- iededzinātas kokā

  Negatavoju rotas lietas, amulets/talismans būs jānēsā citu acīm slēptā veidā

  Savu iekšējo spēku aprakstu var pasūtīt šeit: un nāciet uz konsultāciju jau ar gatavu spēku aprakstu.

  * Ja rodas jautājumi - rakstiet tos čata lodziņā lapas apakšējā malā vai uz e-pastu new.soleil@inbox.lv!

   

  Novērojumi:  Izveidotie amuleti ir spēcīgi, bet visi ir tendēti vispirms uz cilvēka iekšējās pasaules sakārtošanu. Un nereti tās ir kādas iekšējās problēmas, kas neļauj piepildīt sapņus. Amuleti vispirms veiks ķermeņa un auras sakārtošanu. Tāpēc ieteicama ir tikšanās klātienē, kur divu stundu laikā tiks izrunāta situācija un piemeklēts pareizākais un piemērotākais amuleta vai talismana variants.

         Amuleta/talismana pasūtīšana klātienē - 10Eur