New Soleil - Taro kursi
 • Sākums
 •  

  TARO KURSI  IESĀCĒJIEM

  Taro kursi

  Taro – tā ir sena zināšanu sistēma, kura gadsimtu gaitā tika mācīta slepenajās mistiskajās skolās. Tās gudrība parādās caur attēliem, kuros simboli bieži slēpti ezoteriskos tēlos. Taro piemīt intensīvs transformējošs spēks, kas var dot vērtīgas atklāsmes, izrāvienus, paaugstinātu skaidrību un daudz dziļāku uztveri attiecībā pret tām dzīves jomām, kas mums ir īpaši svarīgas.Taro  simboli - tas ir mūsu dvēseļu spogulis. Jo dziļāk mēs ieskatāmies sevī, jo vairāk atveramies savai dzīvei. Vēlaties iemācīties?  

   

  Programma: Viss par un ap Taro. Zīlēšanas tehnika. Mīti par zīlēšanu un atbrīvošanās no tiem. Iespējas,ko dod Taro. Pierakstu veikšana par Taro kāršu nozīmēm. Uz pirmo nodarbību kārtis var nebūt vēl līdzi, ja nav iegādātas. Jābūt tikai pierakstu kladei un pildspalvai!

  Ieskats Taro kārtīs,to nozīmju apskatīšana.Rokas ievingrināšana dažādu izklāstu izlikšanā.Darbs pie intuīcijas atvēršanas. Mājas darbi.

  Mājas darbu atrādīšana. Darbs pie izklāsta, kas apliecinās jūsu spējas un iespējas, norādīs,norādīs uz vietām, kur nepieciešams pielikt pūles, ejot pa ezotērikas ceļu. Izklāstu dažādība - praktiskais darbs ar kārtīm.

  Mācību maksa un cita informācija:

   

   

   

  Ūdensvīra Ēras Taro var iegādāties: internetveikalā ******
     Rīgā Rēriha grāmatnīcās. Januss grāmatnīcās varot pasūtīt kārtis arī citās pilsētās.