New Soleil - Ūdensvīrs
 • Sākums


 • Mēness spēks Ūdensvīra zīmē

  Vienīgi atrodoties Ūdensvīra zīmē, Mēness ļauj cilvēkam justies kā visu mīlulim, laba iespēja paveras, pateicoties Mēness enerģijai, kas vērsta uz draudzīgu attiecību veidošanu.
  Šajā laika visi ir ļoti sentimentāli un romantiski noskaņoti. Mēness provocē uz nemākslotu izturēšanos un apkārtējo novešanu šokā. Vēlme pārsteigt sarunu biedrus dominēs pat pār jūsu teiktā būtību: jo mazāk standartam atbildīs jūs izteikumi, jo lielāku baudu jums sagādās to cilvēku apmulsums un satraukums, kuri klausās jūsu vārdos.
  Laikā, kad Mēness atrodas Ūdensvīra zīmē, daudzi zaudē dvēseles mieru. Cilvēkiem ir grūti vienlaicīgi būt noslēgtiem un kontaktēties ar paziņām, imitējot savu pārākumu un nozīmīgumu.
  Tādas situācijas, kurās jūs būtu pakļauts citu gribai, šajā laikā nav jums piemērotas. Tas izraisīs vienīgi rūgtumu, saasinātu netaisnības un aizvainojuma sajūtu, jums šķitīs, ka netiekat pienācīgi novērtēts, ka neviens necenšas jūs izprast.
  Justies patiesi laimīgs, kad Mēness atrodas Ūdensvīra zīmē, var tikai tad, ja domāsiet, ka pilnīgi neviens nekontrolē jūsu rīcību.


  Ietekme uz cilvēku : tieksme pēc iekšējas brīvības un atraisītības; iekšēja neatkarība; vēlme pēc jaunā.

  Ietekme uz veselību :
  jūtīgas kājas, nervi sistēma, maņu orgāni.

  Šajās dienās labi padodas reformas un visdažādākie eksperimenti, var ķerties pie visriskantākajiem projektiem. Sekmīgi tiek ieviestas jaunas idejas. Var riskēt, risks ir attaisnojams.

  Maģiskā prakse:
  zīlēšana. Laiks piemērots praksēm ar gariem, nekromantijai, visu veidu malefistikas rituāliem.


  Ūdensvīra dienās vēlamies iekšēju brīvību un atraisītību. Emocijas atdzīvojas un sāk izpausties atklāti un brīvi. Šajā brīdī ir grūti paciest pat vismazāko spiedienu uz sevi. Par galveno mērķi kļūst iekšējā neatkarība. Šajās dienās gribas sevi palutināt - nopirkt kaut ko skaistu vai garšīgu. Un labprāt to atļaujamies. Mēs vēlamies kaut ko jaunu, speram negaidītus soļus, no dažiem cilvēkiem var sagaidīt visādas dīvainības.
   Šajās dienās, cenšoties celt savu vērtību paša acīs un visiem demonstrējot savu brīvību un neatkarību, galvenais ir neļauties anarhijai, nenostādīt neveiklā stāvoklī apkārtējos.
   Ūdensvīra dienās labi padodas reformas un visdažādākie eksperimenti, var ķerties pie visriskantākajiem projektiem. Sekmīgi tiek ieviestas pēkšņas idejas un jauninājumi. Tātad var riskēt - risks ir attaisnojums. Veiksme smaida azartspēlēs un loterijās. Šajās dienās ieteicams uzturēties cilvēkos, draugu, kolēģu un paziņu lokā. Klusa atpūta mājās jūs tikai nogurdinās.                                                        Mēness tranzīti pāri Ūdensvīra zodiaka zīmei

       Mēness Ūdensvīrā padara cilvēkus daudz jūtīgākus un nervozākus. Zemapziņā viņi vēlas brīvību, pārmaiņas, tāpēc var rasties vēlēšanās mainīt ierasto lietu gaitu, kaut vai mājās pārbīdīt mēbeles, to, ko var padarīt, kamēr Mēness ies pa Ūdensvīra zīmi. Slikti padodas rutīnas darbs, grūti risinās ikdienas problēmas, vairāk pievelk jaunais, interesantais, neparastais. Šajā laikā iespējams nopietni pārrēķināties, kas, savukārt var atsaukties uz karjeru un darījumu aktivitāti. Bet tas ir labs laiks zinātniskiem un izgudrojuma darbiem, un jaunās idejas dod rezultātu. šajā periodā ieteicams orientēties uz nākotni, bet reāli jānovērtē savas iespējas, nedodot virsroku fantāzijām. Kārtīgi jāpadomā, pirms kaut ko saka. Taisnību sakot, šajās dienās praktiski ir bezjēdzīgi apelēt pie skaidrā saprāta, dvēsele prasa kaut ko aizraujošu, tāpēc noticēt pasakām un brīnumiem ir daudz vieglāk. Šajās dienās cilvēki daudz biežāk griežas pie astrologiem, gaišreģiem, zīlniecēm, paši mēģina zīlēt.

       Mēness Ūdensvīrā bieži nes negaidītas lietas, pārsteigumus, tikšanos ar interesantiem cilvēkiem, veciem draugiem. Piepildās pareģojumi un priekšnojautas. Paša un citu cilvēku uzvedība var būt visai negaidīta un neparasta. Rodas vēlēšanās pabūt draugu vidū, parunāt par politiku, pārmaiņām, zinātnes problēmām, pavadīt laiku intelektuālās izklaidēs (šahs, dambrete, bridžs). Sievietes šajā periodā ir daudz reālistiskākas, nekā vīrieši, un viņu padomos vajag ieklausīties, īpaša uzmanība jāpievērš mātes padomam.

       Bērni var pārsteigt ar negaidītiem izlēcieniem, viņi šajā laikā ir daudz ziņkārīgāki nekā parasti un biežāk uzdod jautājumus pieaugušajiem.

       Saspringtie aspekti prasa lielāku uzmanību, it īpaši, ja tie ir ar Marsu, Saturnu un augstākām planētām. Šajās dienās brīvības gars laužas ārā, cilvēki paliek atvērtāki un viegli padodas provokācijām, veic prātam neaptveramas lietas un ir spējīgi pat uz huligānismu. Briesmu sajūta notrulinās, bet pašpārliecība pieaug, tāpēc šajās dienās krasi palielinās traumu skaits. Tam līdztekus pieaug elektriskās aparatūras un datoru bojājumu iespējamība, sakaru traucējumi, transporta avārijas un citi negadījumi, kas bieži vien pārsniedz saprāta robežas un to iemeslu nav iespējams noteikt. Tas ir tas, ko vienmēr nepareizi dēvē par cilvēcisko faktoru.

  Labs laiks

  >   Darbiem, kas saistīti ar tehniku, elektroniskām iekārtām, datoriem.

  >   Jaunu ideju realizācijai, dažādiem jaunievedumiem, jaunu tehnoloģiju ieviešanai.

  >   Mācībām, pašmācībai, zinātniski pētnieciskam darbam, konstruktoru un racionalizatoru darbam, intelektuāliem treniņiem un izklaidēm.

  >   Garīgai un radošai darbībai, politiskiem, sabiedriskiem un humanitāriem darbiem.

       Lekcijām, referātiem, kopējam darbam, līdzautoriem.

  >   Fenomenālu spēju pielietošanai, okultām zinātnēm, astrologa praksei, garīgām nodarbēm.

  >   Kultūras masu, aktiera, sporta nodarbībām un pasākumiem.

  >   Sapulcēm mītiņiem, demonstrācijām, kontaktiem ar draugiem, vienādi domājošiem, aizbildņiem, sponsoriem, mecenātiem.

  >   Lai iestātos par biedru kādā organizācijā, interešu pulciņā, sporta sekcijā, slepenā organizācijā.

  >   Paziņojumu un reklāmas iesniegšanai (kad Mēness ir tuvu pilnmēnesim).

  >   Draugu saietiem, lai saderinātos, laulībām, svētku, jubileju, ģimenes svinību un jauniešu tikšanās organizēšanai.

  >   Tirdzniecībai ar metāliem, akmeņiem, nekustamo īpašumu, zemes gabaliem.

  >   Elektronikas, gāzes aparatūras, elektroniskās aparatūras, datoru tehnikas pirkšanai, visa jaunā, neordinārā iegādei (tikai gadījumos, kad nav negatīvo Mēness aspektu).

  >   Dzīvokļa pirkšanai, lai pārceltos uz jaunu dzīves vietu.

  >   Lai aizņemtos naudu.

  >   Fenomenālu spēju treniņam un izmantošanai (1., 4., 6., 14. Mēness diena).

  >   Ravēšanai, celiņu attīrīšanai, dārza rotāšanai.

  >   Fiziskiem vingrinājumiem un vingrinājumiem, kas ir saistīti ar fiziskās enerģijas uzkrāšanu.

  Slikts laiks

  (īpaši, ja tā ir 3., 5., 12., 13. vai 29. Mēness diena)

  >   Darba vietas maiņai.

  >   Lai dotos pie priekšniecības, uz augstākstāvošām un valsts organizācijām.

  >   Dārza kultūru uz ziedu stādīšanai un pārstādīšanai.

  >   Elektroierīču, datoru un citas smalkas tehnikas remontam (it īpaši, ja ir negatīvs aspekts ar Marsu, Saturnu, Urānu vai Plutonu).

  >   Operācijām ekstremitātēs, kājām no ceļgala līdz potītei un jebkurām procedūrām, kas ir saistītas ar kāju, artrītu, nervu sistēmas, acu slimību ārstēšanu.

  Bīstamība

  >   Iesaistīties nekārtībās.

   >  Traumu, lūzumu, kritienu, avāriju.

  >   Elektrības sitiena, gāzes balona sprādziena, saindēšanās ar indīgām gāzveida ķīmiskām vielām.

   
  Kosmozofijas Institūts SASKARSME