New Soleil - Vērsis
 • Sākums

 •  

  Mēness spēks Vērša zīmē

  ness, nonācis Vērša zīmē, dāvā cilvēkiem miera un drošības sajūtu, izturību un stabilitāti. Pēkšņi norimst kaislības, kas cilvēku pirms tam bija pārņēmušas, un to vietā nāk lēnprātība un pacietība.
  Laikā, kad Mēness atrodas Vērša zīmē, spēcīgi naida un neapmierinātības uzliesmojumi faktiski nav iespējami pat visai saspringtās situācijās. Mēness, atrazdamies šajā zīmē, pastiprina pašsavaldīšanos un paškontroli.
  Mēness palīdzēs pabeigt agrāk iesāktos darbus, taču liks šķēršļus jaunu ideju īstenošanai.
  Mēness uz cilvēkiem ied
  arbojas atšķirīgi. Daži tajā laikā, kad Mēness iet caur Vērša zīmi, izjūt enerģijas pieplūdumu, viņu darbs ir produktīvs. Daudzi izjūt emocionālu komfortu, saņemot no nakts spīdekļa mundruma lādiņu.
  Tas ir labs laiks finansiālu jautājumu risināšanai. Šajā periodā uzlabojas praktiskais ķēriens, un, pateicoties tam, naudas jautājumi atrisinās paši no sevis. Šajā laikā jāveido naudas uzkrājumi.
  Mēness, atrodoties Vērša zīmē, cilvēkam parasti paver divas iespējas: būt pasīvam, sēdēt un prātot par to, kā viņa vietā darbu paveiks labi cilvēki, vai, ne mirkli nekavējoties, pabeigt agrāk iesāktos darbus.

  Ietekme uz cilvēku : cilvēki jūtas mierīgi, droši, apmieriāti; ietiepība, gausums, flegmātisms.

  Ietekme uz veselību : vārīgs kakls, balss saites, žoklis, zobi, ausis, vairogdziedzeris.

  Šajās dienās ie labi veikt mājas darbus, risināt ikdienas sadzīviskās problēmas – iegādāties produktus, veikt sīko remontu, darba laiku veltīt kārtējo rutīnas pienākumu veikšanai. Biznesa lietas labāk pārlikt uz vēlāku laiku.

  Maģiskā prakse: stabilitātes un pacietības vārdojumi. Labs laiks mīlestības, draudzības, prieka un citu pozitīvu emociju burvestībām.

  Iepriekšējo dienu sasprindzinājums pakāpeniski noplok. Vērša dienās cilvēki jūtas mierīgi, droši un apmierināti. Mēs stingri stāvam uz zemes, jūtamies droši un zeme vairs nešūpojas zem kājām. Domas arī vairs tā nejoņo pa galvu kā tas bija Auna zīmē, reakcija kļuvusi gausāka, rodas zināma nosliece uz ietiepību. Domāšana arī ir palēnināta, tāpēc šajās dienās nav ieteicams slēgt lielus darījumus un parakstīt kontraktus.
   Šajās dienās ir labi veikt mājas darbus, risināt ikdienas sadzīviskās problēmas.
                                                                         Mēness tranzīts pāri Vērša zodiaka zīmei

       Šajās dienās cilvēka uzvedībā vērojams maiguma izpausmes un paaugstinās vēlēšanās pēc mīlestības un jūtam. Izsmalcinātāka paliek estētiskā garša, pieaug nepieciešamība pēc gastronomiskiem gardumiem, palielinās apetīte. Cilvēki paliek daudz mierīgāki, stabilāki, piezemētāki un uzmanīgāki, bet tajā pašā laikā arī lēnīgāki, it kā miegaini un pat nedaudz slinki, paliek daudz jūtīgāki un spilgtāk uztver apkārtējās pasaules skaistumu, tiecas pēc maziem dzīves prieciņiem. Mēness Vērsī rada cilvēkos vēlēšanos baudīt ērtības, ievest kārtību mājās, apkopt puķes, pastrādāt dārzā, pazīmēt, paklausīties mūziku, parādās jutīgums pret zemes lietām un spilgtāk izpaužas merkantilisms un tāpēc cilvēki nevēlas šajā laikā tērēt naudu. Bērni šajā laikā kļūst daudz mierīgāki un prasa vairāk uzmanības un maiguma no saviem vecākiem. Šai periodā cilvēka uzturā vēlams lietot tikai svaigus produktus un ievērot diētu, jo bieži palielinās apetīte un cilvēks nevar turēties pretī, lai neapēstu kaut ko garšīgu. Badošanās tomēr nav ieteicama.

  Labs laiks

  > Darbiem, kuriem nepieciešams ilgāks laiks, lai tos realizētu.

  > Visam, kas ir saistīts ar mākslu, modi, rotas lietām, kultūras pasākumiem un izklaidēm.

  > Emocionālo saišu nostiprināšanai, mīlestībai, lai iepazītos, it īpaši ar sievietēm un māksliniekiem.

  > Lai saderinātos, svinētu kāzas, uzņemtu viesus, organizētu banketus un saietus ar cienastiem.

  > Laiks, kas jāiegādājas izmeklētas lietas un rotaslietas.

   > Zemkopībai un lopkopībai.

   > Koku, krūmu un sakņaugu stādīšanai, visam, kas aug lēnām un domāts ieziemošanai vai glabāšanai līdz pavasarim vai nākošajai ražai.

   > Kaitēkļu apkarošanai, kas dzīvo zemē.

  > Lauksaimniecības inventāra, celtniecības materiālu, mēbeļu, ilgas lietošanas laika priekšmetu iegādei. Apģērbs, kas ir nopirkts laikā, kad Mēness atrodas Vērsī, nēsāsies ilgāk un labāk, tāpat ieteicams iegādāties modernas mantas, kosmētiku.

  > Sakņaugu sagatavošanai.

  > Komercdarbībai, autoritātes, prestiža un reputācijas paaugstināšanai un paplašināšanai.

  > Biržas operācijām, kapitālieguldījumiem, finanšu darījumiem, testamenta un naudas dokumentu noformēšanai un parakstīšanai, naudas pārvedumiem un saņemšanai.

  > Dzīvokļa jautājumiem – nekustamā īpašuma pirkšana, maiņa, pārcelšanās (vēlams 2., 8., 21. un 25. Mēness dienā), remontam, uzkopšanai, mēbeļu pārbīdīšanai, pārbūves uzsākšanai.

  > Satikšanās un kontaktēšanās ar vajadzīgiem cilvēkiem.

  > Nopietnām pārrunām, līgumu parakstīšanai      

  > Lai turpinātu vai nobeigtu iepriekš iesāktos darbus, it īpaši tos, kas ir saistīti ar īpašumu, mantu, lauksaimniecību.

  Slikts laiks

  (it īpaši, ja tā ir 3., 5., 12., 13. un 29. Mēness diena)

  > Lietām, kas ir saistītas ar risku un nepieciešamību pieņemt ātrus lēmumus.

  > Darbiem, kas ir saistīti ar metālu, bīstamiem instrumentiem.

  > Ķirurģiska iejaukšanās kakla rajonā, kaklam, rīklei, balsenei, trahejai, vairogdziedzerim, mandelēm, dzimumzīmju likvidēšanai, potēm, asins pārliešanai.

  Bīstamība

   > Naudai, jo to tērēt baudai, to var nozagt.

    > Problēmas ar kuņģi pārēšanās dēļ.


  Kosmozofijas Institūts SASKARSME