New Soleil - Zivis
 • Sākums


 • Mēness spēks Zivju zīmē

  Līdz ar Mēness ieiešanu Zivju zīmē beidzas tā ceļojums pa zodiaku, tātad pienāk pēdējā iespēja, kad Mēness var pakļaut cilvēku saviem untumiem. Zivju dienu ietekmē cilvēks kļūst iejūtīgāks, līdzjūtīgāks pret citiem, līdzcietīgāks, atsaucīgāks. Zivju zīmes laiks ar nepieredzētu intensitāti saasina intuitīvās spējas. Cilvēks labāk uztver citu ļaužu viedokli. Viņš var tik ļoti pakļauties apkārtējo psiholoģiskajai ietekmei, ka viņa paša iekšējās izjūtas un domas vairs neko nenozīmē.
  Šajā lunārajā periodā sevišķi aktīvi darbojas iztēle, tāpēc nu ir laiks rīkoties tiem, kuri mēdz pastāvīgi nodoties sapņiem. Mēness Zivju zīmē iesaka galveno vērību veltīt garīgajai pasaulei, jo šajā laikā cilvēka psihiskās spējas sasniedz maksimumu.
  Taču piesardzīgiem jābūt mīlas attiecību sfērā. Šajā lunārajā ciklā cilvēks visai bieži uz pasauli raugās caur rožainām brillēm.

  Ietekme uz cilvēku : romantiskums, sapņainība; saasinās intuīcija; mistisks noskaņojums; maigums; laipnība, sentimentalitāte.

  Ietekme uz veselību : jūtīgas pēdas, palielinās alerģiju un infekciju draudi.

  Vēlams apmeklēt izstādi, muzejus, teātri, lasīt dzeju un citas grāmatas.

  Maģiskā prakse: vārdojumi, kas palīdz attīstīt intuīciju un prakses uz psiholoģisko un citu spēju attīstīšanai. Tāpat šajā laikā var veikt bagātības, draudzības, veselības rituālus.

  Mēness Zivju zīmē piešķir romantiskumu un sapņainību. Saasinās intuīcija, var rasties mistisks noskaņojums. Kad Mēness ir Zivju zīmē, mēs vairāk ticam visam brīnumainajam, noslēpumainajam, nesaprotamajam. Var pastiprināties reliģiozas jūtas, ir daudz vieglāk nekā parasti izprast notikumu, lietu un parādību apslēpto būtību. Cilvēki kļūst maigāki, laipnāki un pat sentimentāli. Šajā laikā gribas būt kopā ar mīļajiem cilvēkiem, teikt viņiem labus, jaukus vārdus.
   Zivju dienās smalki un dziļi izjūtam dzeju, mūziku, visus mākslas darbus. Dvēsele alkst pēc estētiskiem pārdzīvojumiem. Tādēļ vēlams apmeklēt izstādi, muzeju, teātri vai gluži vienkārši palasīt dzejoļu krājumu, noskatīties iemīļotu filmu. Taču izteikti izklaidējoša māksla šīm dienām nebūs piemērota. Sirds alkst dzīvot līdzi, smalki un dziļi just. Tāpēc Zivju dienās iederas nopietna māksla, kas dvēselē atstāj dziļas pēdas.


                                          Mēness tranzīts pāri Zivs zodiaka zīmei

       Mēness Zivīs paaugstina jūtīgumu, viņas vēlas rūpes, uzmanību, sapratni un līdzjūtību. Tajā pašā laikā cilvēki kļūst daudz aizdomīgāki un norobežojas. Mēness tranzīts Zivīs var izraisīt žēlumu pret sevi, tieksmi uz vientulību, vēlēšanos aizbēgt no problēmām, dažreiz ar alkohola vai narkotiku palīdzību. Bet tieši šajā laikā visvairāk izpaužas talanti, bet vecām problēmām tiek atrasti negaidīti risinājumi. Šajā periodā realitātes izjūta paliek vājāka, tāpēc svarīgus darbus labāk nedarīt, toties šajā periodā skaidrāki paliek fakti. Bērni šajā periodā ir jūtīgāki kā parasti, viņi paliek niķīgi, raudulīgi, stundās viņiem ir grūti koncentrēties, viņi dod priekšroku „lidināties pa mākoņiem”. Šajā laikā nevar ļaut vaļu emocijām, jo tas ne tikai ļaus atslābināties, bet tieši otrādi, uz ilgu laiku izsit no sliedēm. Labāk kontaktēties ar cilvēkiem, kuri ir patīkami. Labi ir atrasties dabā, it īpaši ūdens tuvumā – tas paaugstina tonusu, dod garīgos spēkus. Nav ieteicams iet pie zīlniecēm, jo viņu pareģojums var izrādīties melīgs vai arī to var nepareizi iztulkot. Vajadzīga uzmanība lietojot zāles un ierobežot šķidruma lietošanu.

       Pie bojāta Mēness viss augstāk minētais pastiprinās uz negatīvo pusi. Žēlums pret sevi var radīt apātijas lēkmes līdz pat depresijai. Bieži aizbēgt no problēmām, līdz pat pilnīgai izolācijai un nevēlēšanās ar kādu kontaktēties. Iespējamas kaprīzes, pārmetumi, žēlošanās, raudulīgums. Cilvēki izjūt nemieru bez iemesla, viņus moka bailes, nelāgas priekšnojautas, sapņos rādās murgi. Šo parādību stiprums ir atkarīgs no planētām, kurām ir aspekts ar Mēnesi un aspektiem, kuri Mēnesim ir natālā kartē. Vajag uzmanīgi izturēties pret zāļu lietošanu, hroniskiem slimniekiem labāk samazināt zāļu devu. Pastāv iespēja saindēties ar sadzīves ķīmijas līdzekļiem, kļūdīties izrakstot zāles u.c. (esot papildus norādījumiem natālajā kartē).

  Labs laiks

  >   Sagatavošanās darbiem, kontraktu noslēgšanai, kapitālieguldījumiem.

  >   Garīgai un sabiedriskai darbībai.

  >   Juridisko problēmu risināšanai, tiesas procesu sākšanai.

  >   Lietām, kas ir saistītas ar slimnīcu, klosteri, slēgtām iestādēm.

  >   Slimnīcu, tiesu, klosteru un citu slēgto iestāžu darbībai.

  >   Ārzemju apmeklējumiem, kontaktiem ar ārzemniekiem.

  >   Griešanās pie sponsoriem, mecenātiem, labdarības akcijām, cilvēktiesībām, palīdzība slimajiem, invalīdiem, darba nespējīgiem, cilvēkiem, kurus ir apdalījis liktenis un dzīve.

  >   Reklāmām, uzstāšanās sabiedrības priekšā, radošam darbam un visam, kas ir saistīts ar mākslu, saskarsmei ar mākslas aprindu cilvēkiem.

  >   Lai iepazītos, mīlas sakariem, intīmiem kontaktiem, lai saderinātos, ģimenes svinībām, ballītēm.

  >   Laulībām, ar noteikumu, ja Mēness atrodas Zivju pirmajā pusē.

  >   Ārzemju braucieniem, atpūtai, tūrisma pārgājieniem, ekskursijām, braucieniem pa ūdeni, jūras plašumiem (labāk 8., 11., 14., 16., 21., 25. Mēness diena).

  >   Fenomenālo pielietošanas spēju treniņam, meditācijām, ieiešanai transā, parapsiholoģiskiem pētījumiem, hipnozes veikšanai, mēdiju un spiritiskiem seansiem un citām garīgām un okultām nodarbēm.

  >   Baznīcas apmeklējumam, saskarsmei ar garīgiem cilvēkiem un kulta kalpotājiem.

  >   Pirts, saunas un baseina apmeklējumam.

  >   Zvejai, medībām, alus vārīšanai.

  >   Jaunceltnei, zemes darbiem.

  >   Augu stādīšanai, pārstādīšanai, barošanai un laistīšanai, zālāju pļaušanai.

  Slikts laiks

  (īpaši, ja tā ir 3., 5., 12., 13 vai 29. Mēness diena)

  >   Jaunām lietām un lieliem projektiem.

  >   Lai ietu pie zīlniecēm un pareģiem.

  >   Lai dotos kalnos, nodarbībām ar alpīnismu.

  >   Matu griešanai, pedikīram.

  >   Dažu veidu konservēšanai (sālīšanai, marinēšanai, skābēšanai, tam, kur nepieciešams izspiest vai pievienot šķidrumu, bet, ja raža ir savākta, kad Mēness ir Zivīs, tad nav ieteicama neviena konservēšana).

  >   Operācijām potītei, pēdai, kāju pirkstiem, saitēm, gremošanas sistēmai, limfmezgliem.

  >   Kāju masāžām, ūdens ārstnieciskām procedūrām, narkotisko līdzekļu lietošanai.

  Bīstamība

  >   Sola vairāk, nekā var izpildīt.

  >   Krāpšana, mānīšana, dvēseles slazds.

  >   Dažāda veida pārmērības, kas ir saistītas ar ēdienu, alkoholu un seksu.

  >   Saindēšanās, vīrusa un infekciju saslimšanas.


  Kosmozofijas Institūts SASKARSME