Dvīņu liesma- kā es varu zināt, ka esmu to atradusi?
 

Termins "dvīņu liesma" kļūst arvien vairāk apgūts un pazīstams metafiziskajā valstībā, ņemot vērā to, ka dvīņu liesmu attiecību skaits ir ārkārtīgi pieaudzis – visticamāk tādēļ, lai palīdzētu mūsu pasaulei ar savu unikālo enerģiju, perspektīvām un spēku, ko rada šīs savienības. Dvīņu liesma diezgan tiešā nozīmē ir dvēseles otra puse, kas sadalījās pirms nokļūšanas trīs dimensiju pasaulē un cilvēka ķermenī.

Tikai salīdzinoši nesen, dvīņu liesmas ir sākušas inkarnēties vienā un tajā pašā laikā, agrāk tās pamīšus inkarnējās, kamēr otra puse atbalstīja viņu dzīves laikā. Tomēr, dvīņu liesmas atdzimst lielos skaitļos un to mērķis ir palīdzēt saglabāt laika līkni, aizsargāt un palielināt enerģiju un palīdzēt pasaulei virzīties uz priekšu, īpaši tās tuvākajā nākotnē.

Ņemot vērā, ka daudzas dvēseļu radinieku savienības ir neatvairāmas, pazīstamas un stipras, kā tu vari zināt, ka tiešām esi atradis savu „pārākā likteņa partneri”, jeb dvīņu liesmu? Zemāk redzamais saraksts palīdzēs tev to saprast:

1.       Tev ir bijuši sapņi vai vīzijas par šo cilvēku un/vai enerģētiska saikne ar šo cilvēku jau pirms viņa satikšanas.

2.       Sava partnera satikšana lika justies tāpat kā atgriešanās mājās, kā sen pazaudētas enerģijas atgūšana. Pēc tikšanās tev atausa atmiņas par citu laiku un vietām, kur tikies ar  šo cilvēku, lai arī tu to neesi pieredzējis.

3.       Tavs partneris atspoguļo tavas problēmas, raizes un disbalansu, bet jūs arī papildināt viens otra spējas, talantus un prasmes. Kopā jūs esat augstākais iņ un jaņ iemiesojums.

4.       Vismaz viens partneris ir augstas frekvences, iespējams, ka tas ir jaunās paaudzes cilvēks, indigo un/vai kristāls, vai ir ģenētiski līdzīgs tam.

5.       Jums var būt liela gadu starpība, jūs varat būt viena dzimuma vai pretēju dzimumu cilvēki, varat nākt no krasi atšķirīgām vidēm, pretējām reliģiskām kultūrām, bet ar savu partneri jūs jūtat nesalīdzināmu vienotības sajūtu.

6.       Jūs sajūtat viens otra simptomus, slimības un emocijas pat tad, kad neesat viens ar otru kopā vai nekomunicējat.

7.       Tev rodas funkcionāli traucējumi, kad ilgi esi nošķirts no savas dvīņu liesmas. Ir garīgi un fiziski grūti būt nošķirtiem.

8.        Kad esi kopā ar savu partneri un jūsu attiecībās ir balanss, jūs kļūstat stiprāki, varenāki un spējīgāki nekā jebkad iepriekš. Jūs jūtaties apvienoti kopīgā misijā vai vēlaties palīdzēt citiem un visai pasaulei.

9.       Tava beznosacījumu mīlestība pret savu partneri nav līdzīga nekam citam. Tavam partnerim, visticamāk, piemīt tie paši ieradumi, īpašības vai „bagāža”, kas citās attiecībās tev nebūtu pieņemama. Tomēr, tu esi ar mieru pārskatīt jebkuras problēmas ar šo partneri, lai tur vai kas.

10.   Tu iepazinies ar savu partneri, kad jūs abi vai viens no jums bija citās attiecībās vai kā citādi „nepieejams”. Visticamāk, ka jūs satikāties mirklī, kad vismazāk to apzināti gaidījāt.

11.   Kāds no jums baidījās no otras dvīņu liesmas savienības un bēga no attiecībām, lai nejustos apspiests un/vai ievainojams.   Var paiet vairāki gadi, pirms jūs izšķiraties par liktenīgu soli pilnībā nodoties šādām attiecībām.

12.   Partneris, kurš bēga no attiecībām ar otru dvīņu liesmu beidzot „atmostas” un saprot, cik šī savienība ir svarīga. Viņa vai viņas domas maina zaudējums, slimība vai kāda cita personiska katastrofa. Viņš vai viņa tad saprot, ka nav nevienas citas personas, kas viņiem būtu prioritārāka par dvīņu liesmu.

13.   Neatkarīgi no tā, cik reižu jūs šķiraties, ir kāds spēks, kas jūs saved atpakaļ kopā. Tu visur redzi dažādas „zīmes”, kas liek jums satuvināties atkal.

14.   Jūsu attiecību galvenā raksturiezīme ir ekstrēmi kāpumi un kritumi, ieskaitot iekāri un tik intensīvas sāpes, kādas vēl nekad neesi sajutis.

15.   Lai harmonizētu un reabilitētu karmu, kā arī radītu balansu starp jums, jūs liekat otram iet arvien tālāk un pārbaudāt viens otra robežas, tādā veidā, kā neviens cits to nav darījis.

16.   Draugi, ģimenes locekļi un citi tavā lokā esošie cilvēki nevar izprast jūsu dvīņu liesmu drāmas un viņi pastāvīgi mēģina jūs pārvilkt pie kāda cita, kas jums, viņuprāt, šķiet piemērotāks partneris.

17.   Attīstība, mācības, ko tu piedzīvo un tas cilvēks par kādu tu kļūsti dvīņu liesmu attiecībās, ir daudz nozīmīgāki nekā jebkura cita pieredze vai attīstība tavas dzīves laikā.

18.   Tu saproti, ka citi tavi dvēseles radinieki vai attiecības tevi ir sagatavojušas, lai atkal apvienotos ar dvīņu liesmu. Iespējams, ka tava dvīņu liesma iemieso neparastas rakstura īpašības vai izcilas spējas, kuras saskatīji savos iepriekšējos draugos vai dvēseļu radiniekos.

19.   Tu jūties tā, it kā visu savu dzīvi būtu gaidījis šo cilvēku. Kad paskaties atpakaļ savā dzīvē, tu redzi tikai slimību, sabotētas attiecības, vai citas situācijas, kas palīdzēja tev saprast, ka tu vēl gaidi to „īsto un vienīgo” cilvēku.

20.   Pat tad, kad esi ārkārtīgi noguris no trīsdimensionālās eksistences uz zemes, tu uzklausi, attīsties, nobried un turpini dzīvot – tikai tādēļ, lai paliktu kopā ar savu dvīņu liesmas partneri.

21.   Tu esi sena dvēsele un šī ir tava pēdējā cilvēciskā pieredze.

22.   Jo vairāk laika pavadi kopā ar savu dvīņu partneri, jo vairāk un ātrāk tu atmodini savu apziņu.

23.   Tev ir dziļa apziņa, ka tavs dvīņu partneris ir tavs liktenis – ne tikai šajā dzīvē, bet arī aizejot un atgriežoties „mājās”, kur būsiet apvienoti uz mūžīgiem laikiem.

Dvīņu liesmas

Citas attiecības var likt meklēt tavu dvīņu liesmu, kura var būt un var nebūt atdzimusi šajā laikā. Dvīņu liesma burtiskā nozīmē ir tavas dvēseles otra puse, kas padara tevi par vienu veselu, tajā pašā laikā, katra dvīņu liesma ir vesela dvēsele. Kopā viņi rada perfektu vīrišķās un sievišķās enerģijas balansu. Tavas iepriekšējās attiecības bija ar radniecīgām dvēselēm, kas palīdzēja tev sagatavoties būšanai kopā ar tavu dvīņu liesmu. Tu uzreiz zināsi, ka esi saticis savu dvīņu liesmu.

Dažas dvīņu liesmas nav iemiesojušās šajā laikā. Tas nenozīmē, ka tev nav jāprecas un jārada bērni, tādēļ, ka tava dvīņu liesma (ēteriskajā valstībā) vēlas, lai tu izbaudi visu, kas sagādā tev prieku  un laimi šajā ķermenī, kā arī, lai tu iemācies pēc iespējas vairāk dzīves gudrību, kas nodrošinās tavu garīgo izaugsmi. Viņš vai viņa vēl joprojām ir daļa no tavas dvēseles grupas, bet viņš vai viņa neizvēlējās pievienoties tev šajā inkarnācijā. Neuztver to personiski! Viņi vēl joprojām ir ar tevi, tavā sirdī un garā.

Ir svarīgi atcerēties, ka dažas dvīņu liesmas paliek otrā pusē, lai palīdzētu tev un atbalstītu tevi garīgi. Dažas dvēseles izlēma doties bez viņiem, jo tās sadzirdēja saucienu un zināja, ka ir vajadzīgas šajā inkarnācijā. Paturi prātā to, ka ne visi, kas atrodas tavas dvēseles grupā, atdzims vienā un tajā pašā laikā!

Pārtulkots no http://in5d.com/how-do-i-know-if-i-have-found-my-twin-flame/Avots: http://zvaigznutulks.lv/dvinu-liesma-ka-es-varu-zinat-ka-esmu-to-atradusi/431/2
Kategorija: Astroloģija | Pievienoja: sofi (17.07.2015) | Autors: http://zvaigznutulks.lv W
Skatījumu skaits: 4258 | Reitings: 3.5/2
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]