Fiktīvo planētu horoskops

MĒNESS. BALTAIS UN MELNAIS.

 

Lilita un Selēna jeb Melnais un Baltais Mēness.

 

 

Lilita un Selēna jeb Melnais un Baltais Mēness ir divi Mēness orbītas galējie punkti -sātaniskā un dievišķā atspīdums dvēselē. Cauri abiem enerģētiski piesātinātākajiem Mēness orbītas galējiem punktiem īstenojas šī spīdekļa saikne ar Zemi un tās iemītniekiem;tie atkarībā no Mēness kustībām iespaido cilvēka dzīvi un raksturu.

 

Abas fiktīvās planētas - Melnais Mēness (Lilita) un Baltais Mēness (Selēna) -ir

saistītas ar cilvēka iepriekšējās iemiesošanās reizēm.

 

Lilita atbilstoši indivīda iepriekšējām dzīvēm veido individuālās iezīmes -kaislības un kompleksus. Tieši Lilita ir tā, kas demonstrē cilvēka individualitāti.

 

Selēna savukārt ir saistīta ar psihes dzīlēm un mūsu senčiem; tā atbild par rases, nacionalitātes un cilvēciskās dabas izpausmēm. Kas bijāt savā iepriekšējā dzīvē? Kā zvaigznes ieteic vadīt šo dzīvi?

 

Lilita cilvēkam ļauj apzināties savu unikalitāti, bet Selēna liek sevi uztvert kā plašā Kosmosa daļu un just saikni ar pārējo cilvēci. Sadzīvē tās abas noteic cilvēka karmiskos uzdevumus.

 

Lilita liek cilvēkam labot iepriekšējās dzīves negatīvās personības īpašības, izpirkt tagadnes un pagātnes amorālo vai noziedzīgo rīcību, sūta kārdinājumus un ilūzijas. Mierinājumam var teikt: jo augstāka cilvēka garīgā attīstība, jo šiem vilinājumiem vieglāk pretoties.

 

Selēna noteic ģimenes, dzimtas, nācijas un rases karmu. Stipra Selēna horoskopā ir varoņiem, cilvēkiem, kuri tautas labā nedomādami riskē ar savu dzīvību. Uzdevumi, ko noteic Selēna, ne vienmēr ir grūti un neizpildāmi, un katram varoņdarbam seko atalgojums- sargeņģeļa atbalsts. Selēna cilvēkam liek sevi pilnveidot - mēs esam dzimuši, lai ik stundu taptu labāki un labāki. Tomēr Baltais Mēness ne tikai palīdz, bet arī traucē: ja kārojat darīt kaut ko nelāgu, tomēr tas neizdodas, vainojiet  Selēnu,kas neļauj sabojāt jūsu dzimtas karmu.

 

Ne visiem Melnais un Baltais Mēness strādā vienādi. Viss atkarīgs no cilvēka garīgā un morālā līmeņa. Tādēļ šo horoskopu punktu ietekme dzīves laikā var mainīties. Neraugoties uz grūtībām izmērīt cilvēka garīgo pacēlumu vai kritumu, astrologi izdala trīs Lilitas izpausmes līmeņus.

 

1. līmenis (zemākais) ir cilvēkiem, kuri līksmi un netraucēti soļo pa negatīvās pieredzes radīto taku un necenšas dzīvē neko mainīt, lai no šī sloga atbrīvotos. Nejūtot sirdsapziņas pārmetumus, turpina melot, krāpties, apspiest citus. Iespējams - šādi viņi gūst morālu baudījumu.

 

2.līmenis-apzināšanās un izpirkšana. Šis līmenis ir tiem, kuri saklausījuši savu sirdsapziņu. Viņi uz paša ādas izjūt visu pasaules netaisnību un paveiktie ļaunie darbi pie viņiem atgriežas kā bumerangs. Labojot karmu, ieteicams bruņoties ar pacietību: jo skaļāk brēksi par likteņa netaisnību, jo vairāk netaisnības tiks! Ar samierināšanos sirdī dzīvot būs vieglāk, jo cilvēka uzdevums šajā līmenī ir iemācīties samierināties.

 

3.līmeņa cilvēks spēj pretoties kārdinājumiem. Visi centieni kaitēt šim cilvēkam atduras pret viņa garīgo spēku un nespēj nodarīt ļaunu.

 

 

Sīkāk analizēsim 1. un 2. līmeņa cilvēkus, jo uzskata, ka viss, kas ir šajos līmeņos, 3. līmenī nav atrodams.

 

Ja Lilita un Selēna jūsu dzimšanas brīdī ir vienā zīmē, tas liecina, ka, attīstot Selēnas īpašības, jūs neļausiet izpausties Lilitas negatīvajai ietekmei!

 

Kategorija: Astroloģija | Pievienoja: sofi (30.03.2012) | Autors: ***
Skatījumu skaits: 3622 | Atslēgvārdi: Fiktīvās planētas, astroloģija | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]