Taro burvība

Kas par koku mīt tevī? Ķeltu koku zodiaks.
1. Bērzs - Sasniedzējs! 24 Decembris - 20 Janvāris. Ja tu esi dzimis zem Bērza enerģijas tu vari būt ļoti motivēts un bieži vien motivēt arī citus, viņi viegli ieķeras dēļ tavas centības, motivācijas un ambīcijām. Tu vienmēr sniedzies pēc kaut kā vairāk, meklējot labākus horizontus un iegūstot augstākas vēlmes. Druīdi attiecina šo visu uz tavu dzimšanas laiku, to gada laiku, kas ir tumsas apņemts tātad tu vienmēr stiepies lai atrastu gaismu. Bērza zīmē dzimušie (tieši tāpat, kā koks) ir toleranti, izturīgi un stabili. Jūs neesat karstgalvji un esat dzimuši valdnieki, bieži vien pārņemot vadību, kad kādai situācijai ir vajadzīga vadība. Kad esat saskaņā ar savu maigāko pusi jūs arī ienesat skaistumu pretējā gadījumā tukšajā vietā, padarot istabu gaišāku ar savu viltību un savaldzinot pūļus ar savu asprātību. Ķeltu koku astroloģijā Bērza zīme ir saderīga ar Vīteņauga zīmi un ar Vītola zīmi.

2. Pīlādzis - Domātājs! 21 Janvāris līdz 17 Februāris
. Ķeltu koku astroloģijā Pīlādža zīmē dzimušos atpazīst, kā filozofiskos prātus starp zodiakiem. Ja tu esi dzimis zem Pīlādža enerģijas tu iespējams, ka esi labprāt domājošs sapņotājs, ar augstiem ideāliem. Tavas domas ir oriģinālas un radošas, pat tik ļoti, ka citi bieži vien pārprot to no kurienes tu nāc. Tas tev dažreiz liek justies nomaļus, kad sarunājies ar citiem, jo tu jūti, ka viņi tāpat nesaprastu nu kurienes tu nāc. Tomēr lai gan jums no citu redzes loka ir vēsa ārpuse, jūs iekšpusē degat no saviem kaislīgajiem ideāliem. Šī iekšējā kvēle nodrošina iekšējo motivāciju jūsu ceļā cauri dzīvei. Jums ir dabīga spēja pārveidot situācijas un cilvēkus jums apkārt ar savu pilnīgo/tīro klātbūtni. Jūs esat ļoti ietekmējoši klusā veidā, citi skatās uz jums dēļ jūsu unikālās perspektīvas. Pīlādzim ir labi pārī ar Efejas un Vilkābeles zīmi.

3. Osis - Apbūrējs! 18 Februāris līdz 17 Marts.
Tie, kas ir dzimuši zem Ķeltu koku astroloģijas zīmēs Osis ir brīvdomātāji. Izdomas pilns, intuitīvs un dabiski māksliniecisks, jūs redzi pasauli ar ūdens krāsu skaidrību. Jums ir tendence būt kaprīziem un dažreiz jūs esat nomaļus no visa, bet tas ir vienkārši tādēļ, ka jūsu iekšējā ainava vienmēr ir kustībā. Tu vienmēr esi saskarē ar savu mūzu un jūs viegli var iedvesmot daba. Tāpat tevi iedvesmo viss ar ko tu asociējies un cilvēki meklē tevi dēļ tavas apburošās personības. Māksla, rakstīšana (īpaši dzeja), zinātne un teoloģija (garīgie jautājumi) ir tās zonas, kas tevi spēcīgi interesē. Citiem var likties, ka tu esi izolēts no visa, bet godīgi sakot tu vienkārši esi iegrimis pats savā fantastikas, sapņu un nodomu pasaulē. Tu esi pastāvīgā pašatjaunošanās stadijā un tev reti kad ir svarīgs citu viedoklis. Oša zīme saskan labi ar Vītola un Niedres zīmi.

4. Alksnis - Taku Iezīmētājs! 18 Marts līdz 14 Aprīlis.
Ja tu esi dzimis zem Ķeltu koku zodiaka zīmes Alksnis tu esi dabisks pēddzinis. Tu esi kustītājs un kratītājs, tu iededzināsi taku ar ugunīgu kaisli ar kuru tu bieži vien iegūsti sekotājus savam mērķim. Tu esi apburošs, sabiedrisks un saskaņojies viegli ar plaši personību miksli. Citos vārdos sakot Alkšņa zīmē dzimušie saprotas ar visiem un visiem patīk tusēt ar viņiem. Tas iespējams, ka ir dēļ tā, ka Alkšņi ir viegli pārliecināti un viņiem ir stipra ticība sevī. Šī pašgarantija ir lipīga un citi cilvēki atpazīst šo kvalitāti nekavējoties. Šajā zīmē dzimušie ir ļoti uzmanīgi un viņiem nepatīk izsšķērdība. Līdz ar to viņi redzēs cari ārējam izskatam un necietīs ārišķības. Alkšņu cilvēki necieš lieku laika tērēšanu. Viņus motivē darbība un rezultāti. Alkšņiem labi saskan ar Vilkābeles, Ozola un pat Bērza zīmi.

5. Vītols - Novērotājs! 15 Aprīlis līdz 12 Maijs.
Ja tu esi dzimis Vītola zīmē tevi ietekmē mēness un tādēļ tavai personībai ir daudz kas kopīgs ar mistiskajiem Mēness valstības aspektiem. Tas nozīmē, ka tu esi ļoti radošs, intuitīvs (ļoti psihiski cilvēki (nu tādā nozīmē, kā piem. Medijs, burvis nu kaut kas tāds, kā ekstrasensu cīņās) ir parasti ir dzimuši zem Vītola zīmes) un inteliģenti. Tu labi saproti ciklus un tu pēc būtības saproti, ka katrai situācijai ir savs periods. Tas dod tev reālistisku perspektīvu lietās un arī izraisa to, ka tu esi pacietīgāks par lielāko daļu koku zīmju. Kopā ar tavu inteliģenci nāk dabīga spēja saglabāt zināšanas tu bieži vien iespaido savu kompāniju ar spēju skaidrot dažādas tēmas no atmiņas. Vītola zīmē dzimušie Ķeltu koku astroloģijā ir pilni ar potenciālu, bet viņiem ir tieksme turēt sevi atpakaļ, dēļ bailēm parādīties pārāk ekstravagantiem, Tās ir tavas uztveres spējas, kas beigu beigās atļauj tavai patiesajai dabai spīdēt un, kas ved tevi uz panākumiem dzīvē. Vītola zīme labi savienojas ar Bērza zīmi un Efejas zīmi.

6. Vilkābele - Sapņotājs! 13 Maijs līdz 9 Jūnijs.
Vilkābeles zīmē dzimušie ne vienmēr ir tie par ko viņi izliekas. Ārēji viņi var šķist kāda noteikta persona lai gan iekšpusē viņi ir diezgan savādāki. Uz viņiem var attiecināt teicienu ''Nekad nevērtē grāmatu pēc tās vāka''. Viņi dzīvo šķietami viduvēju dzīvi, kamēr īstenībā iekšpusē viņi nes ugunīgu kaisli un neizsmeļamu radošu liesmu. Viņi labi pielāgojas un var iejusties lielākajā daļā dzīves situāciju labi - padarot sevi apmierinātu un mierinot citus tajā pašā laikā. Viņi ir dabiski ziņkārīgi un viņus interesē plašs tematu loks. Viņi ir izcili klausītāji un cilvēki meklē viņus, kā izeju savai nastai. Ja tu esi dzimis Vītola zīmē tev ir veselīga humora izjūta un skaidra ironijas sapratne. Tev ir nosliece redzēt lielo bildi un tev ir apbrīnojama izpratne - lai gan tipiski tu netici savām novērošanas spējām. Vilkābeles zīme iet labi kopā ar Osi un Pīlādzi.

7. Ozols - Stabilizētājs! 10 Jūnijs līdz 7 Jūlijs.
Šajā zīmē dzimušajiem ir īpaša spēka dāvana. Viņiem ir tieksme aizsargāt un viņi bieži vien kļūst par varoņiem cilvēkiem kuri nespēj runāt paši par sevi. Citos vārdos sakot viņi ir krustneši un pārstāvji nespējīgākajiem. Apkopj ir devīgi un izpalīdzīgi, jūs esat maigie milži citu zīmju starpā. Jūs izdodat vieglu pašpārliecinātību un pieņemat pašu par sevi saprotamu, ka visam būs pozitīvs iznākums. Jums ir dziļa cieņa pret vēsturi un saviem senčiem, šajā zīmē dzimušie bieži vien kļūst par skolotājiem. Jūs mīlat dot pagātnes zināšanas citiem. Ozola zīmei ir vajadzība pēc struktūras un sastāva un viņi bieži vien darīs daudz ko lai tikai iegūtu kontroles sajūtu pār savu dzīvi. Veselīgie Ozoli dzīvo ilgu, piepildītu un laimīgu dzīvi viņiem patīk lielas ģimenes un viņi visdrīzāk iesaistīsies plašā sociālajā/kopienas tīklā. Ozola zīmei iet labi kopā ar Osi, Niedres zīmi un ir zināma harmonija esot kopā arī ar Efejas zīmi.

8. Aslapainā palma - Valdītājs! 8 Jūlijs līdz 4 Augusts.
Ķeltu koku astroloģijā šī ir viena no tām ar karalisku statusu. Cēli un augstsirdīgi ir tie, kas ir dzimuši Aslapainās palmas ērā, viņi var viegli dabūt vadītāja pozīciju un varu. Ja tu esi dzimis šajā zīmē tu pieņem izaicinājumus viegli un tu pārvari visus šķēršļus ar retu prasmi un taksiskumu. Ja rodas neveiksmes jūs vienkārši dubultojat centienus un allaž esat modrs lai iegūtu to ko jūs vēlaties. Ļoti reti jūs tiekat sakauti. Tieši tādēļ tik daudzi cilvēki skatās uz jums un izvēlas sekot jums, kā viņi līderiem. Jums patīk konkurēt un jums ir ambīcijas pat vis parastākajās situācijās. Var likties, ka jūs esat augstprātīgi, bet īstenībā jūs vienkārši esat ļoti pārliecināti par savām spējām. Īstenībā jūs esat diezgan devīgi, laipni un sirsnīgi, kad jūs iepazīst. Ļoti inteliģenti, mācoties tiek cauri visam pat tām vietām kurās citi parasti mokās. Dēļ tā, ka tik daudz kas tev nākas viegli tev ir tendence paļauties uz to. Citiem vārdiem sakot ja tu neko nedarīsi lai pilnveidotos tu vari kļūt slinks. Aslapainās palmas zīme iet labi kopā ar Osi un Plūškoku.

9. Lazda - Zinātājs! 5 Augusts līdz 1 Septembris.
Ja tu esi dzimis zem Lazdas enerģijas tu esi ļoti inteliģents, sakārtots un efektīvs. Tāpat, kā Aslapainā palma tu esi dabīgi apdāvināts akadēmiskajā ziņa un tu izcelies klasē. Tev ir arī spēja saglabāt informāciju tu vari atcerēties, stāstīt un skaidrot par dažādām tēmām ar pārsteidzošu precizitāti. Tu zini savus faktus un tu vienmēr esi labi informēts. Tas dažreiz tev liek parādīties, kā viszinītim citu priekšā, bet tu tam nevari palīdzēt, tu esi patiešām gudrs un tu parasti zini pareizu darbības ceļu dēļ saviem iespaidīgajiem zināšanu pamatiem. Tev ir acs uz detaļām un tev patīk, kad lietas ir ''tieši tā''. Dažreiz šī vēlme pēc kārtības un kontroles var vest pie kompulsīvas uzvešanās, ja netiek pārbaudīta. Tev ir iemaņas ar skatļiem un zinātnē, lietās kurās var izmantot tavas analītiskās spējas. Tev patīk noteikumi, lai gan tu parasti tu tos drīzāk izdomā nevis spēlē pēc viņiem. Ķeltu koku astroloģijā Lazdas zīmei ir laba harmonija ar Vilkābeli un Pīlādzi.

10. Vīteņaugs - Vienlīdzinātājs! 2 Septembris līdz 29 Septembris.
Vīteņauga zīmē dzimušie ir dzimuši rudenī, kas padara viņu personības mainīgas un neparedzamas. Ja tu esi dzimis šajā zīmē tu vari būt pretrunīgs un bieži vien neizlēmīgs. Bet tas ir tādēļ, ka tu redzi abas stāsta puses un tu jūti līdzi abiem vienādi. Tev ir grūti izvēlēties kurā pusē būt, jo tu redzi labus argumentus katrā galā. Tomēr ir arī tādas tavas dzīves daļas par kurām tu esi diezgan pārliecināta. Tas ietver smalkākās lietas dzīvē, kā piemēram ēdienu, vīnu, mūziku un mākslu. Tev ir ļoti atšķirīga gaume un tu esi lietpratējs uzlabošanā. Greznība atbilst tev un zem labiem apstākļiem tev ir spēja pārvērst visu garlaicīgo dramatiskā skaistumā. Tu esi apburošs, elegants un tu saglabā līmeni un tas vinnē tev cieņu no lielas fanu bāzes. Tu tiešām bieži vien atrodies publiskās vietās kur visi var apbrīnot tavu klasisko stilu un stāju. Vīteņaugam saskan ar Vītolu un Lazdu.

11. Efeja - Izdzīvotājs! 30 Septembris līdz 27 Oktobris.
Līdzās citām lolotām kvalitātēm tava vis vērtīgākā kvalitāte ir spēja pārvarēt visas atšķirības. Tev ir ass intelekts, bet vēl acīm redzamāka ir tava līdzjūtība un uzticība citiem. Tev ir devīga daba un tu vienmēr sniedz izpalīdzīgu roku citiem. Tu esi dzimis tajā laikā, kad ir maz saules tādēļ dzīva var būt grūta tev dažreiz. Tas dažreiz var likties netaisni, jo šķēršļi parādās uz tava ceļa bez jebkāda pamudinājuma no tavas puses. Tomēr tu izturi briesmu laikus ar klusu neatlaidību un izjustu grāciju. Tiešām Efejas zīmei ir tendence būt dziļi garīgiem un pieķerties ticībai, kas parasti izved viņus cauri briesmām. Tu esi apburošs, harizmātisks un tu labi māki palikts tas, kas esi lielākajā daļā sabiedrības veidu. (aut. piez. nezinu vai pareizi iztulkoju šito pēdējo daļu.) Efejas zīmi visvairāk saista Ozola zīme un Oša zīme.

12. Niedre - Izmeklētājs! 28 Oktobris līdz 24 Novembris
. Niedres zīme citu zīmju starpā ir noslēpumu turētāja. Ja tu esi dzimis šajā zīmē tu ierocies dziļi iekšā patiesajā lietu būtībā un tu atklāj patiesību zem visām kārtām, kas ir domātas lai novirzītu no tēmas. Kad vajag tik līdz jautājuma sirdij tieši Niedres zīme atradīs visa centru. Tev patīk labi stāsti un tevi pievelk baumas, skandāli, leģendas un zināšanas. Šīs tendences tevi padara arī par izcilu vēsturnieku, žurnālistu, detektīvu vai arheologu. Tev patīk cilvēki, jo viņi reprezentē nozīmju dažādību kuras tu vari interpretēt. Tu esi pielāgota lai pierunātu cilvēkus runāt ar tevi un tu dažreiz vari būt mazliet manipulitīva. Tomēr tev ir stipra patiesības un goda izjūtā, tādēļ lielākā daļa tavu shēmu ir nekaitīgas. Niedres zīmē dzimušie iet labi kopā ar citām Niendrēm, Osi un Ozolu.

13. Plūškoks - Meklētājs! 25 Novembris līdz 23 Decembris
. Plūškoka zīmē dzimušie tiecas būt brīvību mīloši un dažreiz viņi var likties nedaudz mežonīgi citām zodiaka zīmēm. Agrākajos gados jūs iespējams dzīvojāt dzīvi ātrajā ceļā, bieži vien esot atpazīti, kā saviļņojuma meklētāji./thrill seeker/ Tavas dzimšanas laikā saules gaisma bija ātri gaistoša tu esi pārņēmis to pašu īpašību no dabas. Tevi bieži vien nepareizi novērtē, kā cilvēku no malas (outsaideri),jo jums ir tendence būt atsauktam neskatoties uz jūsu ekstroverto (atvērto) dabu./šis ir kkāds nesakarīgs teikums/. Īstenībā jūs esat ļoti domīgs ar filozofisku ievirzi. Jūs arī mēdzat būt ļoti uzmanīgi pret citiem un patiesi cenšaties būt noderīgi. Šīs palīdzības darbības dažkārt izjauc jūsu brutālais godīgums (kuru jūs atklāti dalāt prasītu vai nē.
Kategorija: Astroloģija | Pievienoja: laimiga (12.05.2012) | Autors: http://www.spoki.lv/
Skatījumu skaits: 2899 | Komentāri: 2 | Atslēgvārdi: Ķeltu koku zodiaks | Reitings: 5.0/2
Komentāru kopskaits: 2
0
1  
20.12.2010
3. (sarmites2)
Par Vilkābeli ...arī pilnīga patiesība

15.11.2010
2. Līga Rozenbaha (Līga)
Par cik sev pazīstamiem cilvēkiem un sevi izlasīju - SUPER!!!!! TRāpīgi!!!

11.11.2010
1. Arnis (garais7)
Sakritība pat pārsteidzoša.

0
2  
3 Viss atkarīgs no tā vai dzīvojam un rīkojamies pareizi. Iespējams atbildes atradīsiet šeit: LINKS

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]