Taro burvība

Ķeltu dzīvnieki
1. Briedis - 24 Decembris līdz 20 Janvāris! Šajā zīmē dzimušajiem ir augsti ideāli un vēlmes. Ja gribi iesāk jaunu projektu šajā zīmē dzimušais būs īstais palīgs. Nekas viņus neatturēs no savu vīziju piepildīšanas. Viņi ir ļoti pacietīgi un viņu neatlaidība nodrošina triumfu. Kad citi jau sen ir padevušies, brieži izcīna savu ceļu pāri robežai. Viņi ir lepni un ne bez iemesla, viņi pastāv par sevi karaliskā veidā. Viņi ir dabīgi dižciltīgi, it kā nāktu no karaļnama. Bet nevar teikt, ka viņi jūtas titulēti. Pat tālu no tā. Viņi tic taisnīgam un grūtam darbam. Viņu taisnīgums ir viņu pazīme.

2. Kaķis - 21 Janvāris līdz 17 Februāris
Kaķis ir ātri domājošs un ar vēl jaudīgāku prātu. Uzbrukums karalistes intelektam. Šai Ķeltu dzīvnieka zīmei ir nevainojamas pamatošanas spējas un vēl piedevām viņiem ir ķēriens uz lietu zemteksta saskatīšanu sauksim to par ''sesto prātu'' ja vēlaties. Viņiem ir neparasta redze un tieši viņiem vajadzētu prasīt padomu, kad projektam ir nepieciešamas svaigas, jaunas perspektīvas. Viņi ir arī laipni un cilvēcīgi un tas viņus padara mīlamus. Lai gan dažreiz viņi var šķist vientuļnieki, jo viņiem patīk būt notikumu malā, vienmēr vērojot. Lai gan vienmēr tikai ar labākajiem nodomiem sirdī. Kaķi ir arī ļoti radoši un viņiem ir vajadzīga mākslinieciskā izpausme lai izteiktu savas jūtas.

3. Čūska - 18 Februāris līdz 17 Marts
. Šai zīmei ir auksta ārpuse, bet viņi ir mūžīgi dzīvīgi. Viņi ir ziņkārīgi un vienmēr pilni jautājumu par to, kā strādā pasaule un, kā darbojas cilvēki viņiem apkārt (pat ja viņi to atklāti neprasa, tu vari derēt, ka viņi meklē atbildi paši savā prātā) Čūskas ir dabīgi komunikablas un var būt ļoti pārliecinošas. Un viņas ir ļoti kaislīgas kāda iemesla dēļ, viņas var savākt visu apkārtni ar savu centību un entuziasmu sava mērķa dēļ. Čūskas var būt arī spontānas un neparedzamas. Lai gan viņas ir diezgan lokanas, viņām patīk iet savu ceļu un viņas nesadarbosies ja tiks iegrūstas stūrī.

4. Lapsa - 18 Marts līdz 14 Aprīlis
Lapsas zīme ir apbrīnojami viltīga un zina, kā ''apstrādāt'' istabu ar viltīgu, seksīgu humoru. Pilna viltības, spara un spožas inteliģences lapsa ir nepieradināms spēks. Šajā Ķeltu zīmē dzimušais ir īstais kuru ņemt sev līdzi uz kādu eksotisku atvaļinājumu, viņi iepīs tavus ceļus brīnišķīgos piedzīvojumos. Viņiem ir ķēriens uz stāstu stāstīšanu un katra viņu pieredze ir barība kādam no viņu stāstiem. Viņi ir labsirdīgi, lai gan neparāda savu maigo pusi īpaši bieži jo ir pārāk aizņemti izspēlējot un izmetot jokus. Bet tomēr viņu nav kautrīgi izrādot savu lojalitāti; ja tu esi lapsas draugs, zini - tu esi ieguvis draugu uz mūžu. Ļoti enerģiski un drosmīgi, lapsai ir nevaldāms gars.

5. Govs/Bullis - 15 Aprīlis - 12 Maijs.
Stiprs, mīlošs, stabils un pārliecināts ir īstie vārdi par šo zīmi. Govs/Bullis ir tā zīme pie kuras griezties, kad ir vajadzīgs plecs uz kura paraudāt, godīgs viedoklis vai arī īsts padoms (it īpaši attiecībās). Šai zīmei ir laba intuīcija un viņi var saskatīt meli jau no liela attāluma. Dēļ tā, ka viņi ir ļoti intuitīvi viņi var tikt pārprasti, kā kaprīzi vai nu pārāk emocionāli. Viņiem ir arī godīgi piešķirta spītība. Viņiem ir izcila gaume un tieksme uz klasisku eleganci gan modē, gan mājas dekorā. Šajā zīmē dzimušie ir uzticami un zina, kā turēt noslēpumus.

6. Jūras zirdziņš - 13 Maijs līdz 9 Jūnijs.
Šī Ķeltu dzīvnieka zīme ir ievērojami elastīga un atjautīga. Jūras zirdziņš ir tā persona kuru tu gribi tavu finanšu pārvaldīšanai un tavu juridisko interešu pārstāvēšanai, jo šie cilvēki ir bezgala gudri (ja ir kāds caurums zināšanās viņi to ir vai nu atraduši paši vai izdomājuši.) Viņiem ir iespaidīgas atmiņas spējas. Dažreiz ir grūti sekot viņu domu gājienam jo viņu prāti ir ļoti asi. Viņi var būt arī mainīgi, bet viņi vienmēr atgriežas uz augsta pievilcības līmeņa. Šie cilvēki ir apbrīnojami daudzveidīgi un ļoti labi pielāgojas jebkurai vide. Jūras zirdziņi ir arī ļoti pievilcīgi. Pat labāk viņiem ļoti patīk tikt apbrīnotiem un viņi viegli atbild uz pieķeršanos.

7. Paceplītis - 10 Jūnija - 7 Jūlijs
! Paceplīša zīme rada asociācijas ar svaigumu un atvērtību jauniem iespaidiem, un saulainu dabu. Viņi ir iedzimti aprūpes sniedzēji un viņi dziedās saldas melodijas lai iepriecinātu viņu draugus un ģimeni. Viņi ir mierīgi pat vētras vidū. Tu gribi lai šādi cilvēki ir kopā ar tevi, kad tu piedzīvo krīzi; viņi ir attapīgi un mierīgi zem spiediena. Paceplīši ir motivēti (viņi zina, kā dabūt to ko vēlas) un strādā vislabāk vienatnē. Viņiem ir arī laba atbildības izjūta un morālā sapratne. Viņi meklē līdzsvaru savās dzīvēs kļūstot par līderiem darbā un sabiedrībā, lai gan slepeni viņi labprātāk ceļotu apkārt dzīvojot čigāna dzīvi (lai gan tas tomēr bieži ir pret viņi principiem)

8. Zirgs - 8 Jūlijs līdz 4 Augusts
Pārbagāti, plaši un vareni šī Ķeltu dzīvnieka zīme būs grūti pārspējama. Dabīgi konkurējoši un arī pareizi, ka tā. Viņiem ir daudz talantu un diezgan pārliecības it īpaši biznesā. Viņiem ir sestais prāts, kad lieta nonāk pie stratēģijas un navigācijas (šai zīmei ir pārdabisks iekšējais kompass). Viņi ir sabiedriski un atklāti valdzinoši (pat koķeti). Viņiem patīk grandioza parādīšanās un viņi zina, kā parādīt sevi ar stilu un autoritāti. Viņiem labi padodas būt līdera pozīcijā, bet viņi ir arī tik pat priecīgi palīgi (kamēr viņiem tiek dota pietiekama atpazīstamība viņu talanta un ieguldījuma dēļ). Viņiem ir arī potenciāls, spēcīgs prāts un viņi ir drosmīgi nelaimes laikos.

9. Zivs/Lasis - 5 Augusts līdz 1 Septembris!
Laša zīme nirst dziļi savos iekšējos ūdeņos priekš iedvesmas, spožas vīzijas un sapņaina perspektīva. Viņi ir dabīgi intuitīvi bet viņi neuztaisa lielu sensāciju no tā. Šiem cilvēkiem ir vienreizējs pasaules skatījums, kas padara viņus par vieniem no labākajiem sabiedrības māksliniekiem, dzejniekiem un fantazētājiem. Dažreiz viņi ienirst daudz par dziļu priekš mums pārējie, un daži vienkārši nevar sekot viņiem uz turieni uz kurieni viņi peld. Bet tas ir ok, zivs zīmei ir vajadzīgs tāda tipa dziļums, izolācija un pašanalīze jo, kad viņi atgriežas pēc gaisa, pasaule ir viņu spožuma un izpratnes aizrauta.

10. Gulbis - 2 Septembris līdz 29 Septembris!
Garīgi attīstīti un daiļrunīgi sevis izpaušanā, gulbji peld paši savā grupā. Viņiem ir augsti standarti, bezgalīgi atšķirīga gaume un kāra acs uz skaistumu (pat, ja citi to neredz). Ļoti izsmalcināti un dižciltīgi, dažreiz gulbji tiek kļūdīgi uzskatīti par atdalītiem. Lai gan šis, nav tas gadījums. Gulbis ir mīlnieks un var būt diezgan kaislīgs attiecībās. Tas ''aukstums'' nāk no gulbja sapratnes par savaldību. Viņi ir dabīgi aristokrāti. Viņiem var būt stingra prasība uz detaļām un viņiem var būt specifiska ideja par to, kā lietām vajadzētu notikt. Ja jūs gribat kādu kas labi uztver, organizē un ir īpaši gaumīgs, dabūjiet gulbja perspektīvu.

11. Taurenis - 30 Septembris līdz 27 Oktobris!
Šajā Ķeltu dzīvnieka zīmē dzimušie dzīvo pēc standarta ''sabiedrības dvēsele.'' Lidojot no viena drauga ballītes uz otra drauga ballīti un vienmēr kontaktā ar saviem mīļajiem (viņi ir tie kad vienmēr runā pa telefonu vai nu sarakstās ar īsziņām) Viņi nevar neko padarīt paši sev. Taureņi ir maigas dvēseles kuras nevar piesiet kaut kur uz īpaši ilgu laiku. Viņiem patīk sapņot, izteikt jaunas idejas un runāt par viņi augstajiem plāniem ar visiem saviem draugiem. Šie ir tie cilvēki kas padara gaišāku jebkuru tumšu dienu ar savu garastāvokli un gaišo personību. Viņi ir dabīgi iejūtīgi un nekad nenodarītu pāri kādam pāri ar nodomu. Labprātāk viņi viegli iedraudzējas ar citiem un viņiem patīk redzēt citus iepriecinātus. Taureņi dod brīnuma un jaunības sajūtu mūsu pasaulei. Šādi cilvēki tev apkārt vienmēr atgādinās par to cik tiešām laba dzīve var būt.

12. Vilks/Medību suns - 28 Oktobris līdz 24 Novembris.
Vilkiem ir stipra mērķa sajūta un viņi noies lielu gabalu lai redzētu to, ka viņu norāde ir sadzirdēta un pilnīgi saprasta. Šī Ķeltu dzīvnieka zīme ir bezbailīga, drosmīga un reti pieļauj kompromisus. Viņi ir tie varoņi kurus tu vēlies savā pusē cīņas karstumā. Viņi neatkāpsies un nepieņems nekādu ceturtdaļu. Citi apbrīno viņu gara spēku. Kur viņi atrod enerģiju un visu nepieciešamo lai turpinātu iesākto? Viņi zeļ pie izaicinājuma un tas viņiem dod iekšējo izturību. Viņiem ir nevainojams raksturs un ''gods'' ir viņu otrais vārds. Viņiem ir stipra griba un dažreiz viņi dzīvo ar ''vientuļā vilka'' statusu. Tomēr neskatoties uz to tu vienmēr zināsi, kas tu viņiem esi un viņi būs vienoti ar tavi tik ilgi kamēr jums būs vienots mērķis.

13. Piekūns/Vanags - 25 Novembris līdz 23 Decembris
Mēs reti redzam lielāku uzmanību citās Ķeltu dzīvnieku zīmēs, ka tajā kas ir vanaga. Kad šīs zīmes (piekūns un vanags) redz kaut ko, ko viņas grib viņas metas tam pakaļ, lai gan, ja viņas nav ieinteresētas projekta viņas aizlidos prom uz kādu interesantāku apgabalu. Viņiem dziļi rūp gudrība un viņi bieži pievērš uzmanību šīs gudrības dalīšanai ar citiem. Viņi var būt ļoti filantropiski un dāsni. Vanagiem ir stipra balansa izjūta un viņi vada sevi cauri dzīvei ar saviem iekšējiem ''patiesajiem ziemeļiem'' kas rada baismīgu integritāti viņos iekšā. Lai gan viņus izklaidē visu veidu hipotēzes viņi ir ļoti pašpārliecināti (tā ''patieso ziemeļu'' lieta). Bet nevar arī teikt, ka viņus nav iespējams pārliecināt.
Kategorija: Astroloģija | Pievienoja: laimiga (12.05.2012) | Autors: http://www.spoki.lv/
Skatījumu skaits: 2081 | Komentāri: 1 | Atslēgvārdi: Ķeltu dzīvnieki | Reitings: 3.0/1
Komentāru kopskaits: 1
0
1  
15.11.2010
3. Līga Rozenbaha (Līga)
Jā, atbilstoši man. Varbūt, ja nesaskan, tas tādēļ, ka mūsu laika skaitīšana ir patālu no
ķeltu laika skaitīšanas, mēs jau visu esam saputrojuši kā ar laika, t.i., pulkstens grozīšanu pavasaros un rudeņos. Tāpat arī ir ar dienām, jo sejnāk taču bija savādāk.

09.11.2010
2. Arnis (garais7)
Var teikt,gandrīz kā no manis norakstīts.

09.11.2010
1. marta Eversone (maarte)
Interesanti, bet diez ko neatbilst ne man ne pazīstamajiem cilvēkiem
ja nu vienīgi kādas slēptāsīpašibas:)

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]