Mēness nozīme cilvēka dzīvē
 

          

     Mēness, tāpat kā Saule, pastāvīgi pāriet no vienas Zodiaka zīmes otrā. Ja Saule atrodas katrā Zodiaka zīmē mēnesi, tad Mēness pāriet no vienas zodiaka zīmes uz nākamo zīmi katras divas-trīs dienas.

     No Mēness atrašanās noteiktā zodiaka zīmē ir ļoti atkarīga arī cilvēka garastāvokļa tendences, intereses un noslieces uz vienu vai otru dzīves sfēru vai darbību.

    Zinot katras Mēness dienas raksturu, mēs būtiski atvieglojam savu dzīvi un izvairāmies no kļūdām, saglabājot sev labvēlīgu noskaņojumu. Mēness stāvoklis zodiakā kļūst par mūsu emociju, vēlmju un nodomu dzīves kompasu, kas palīdz sakārtot mūsu ikdienu, padarot to ērtāku.

    No Mēness stāvokļa dzimšanas brīdī ir atkarīgs, cik spēcīgi uz mums iedarbojas Mēness, jo tas iedarbojas uz mums visiem, bet dažādā līmenī, jo katra cilvēka dzimšanas brīdī viņš ielicis tikai šim cilvēkam raksturīgu savu programmu.

    Lai labāk orientētos savā Mēness horoskopā, ikvienam cilvēkam nepieciešams noskaidrot kādā Zodiaka zīmē un fāzē atradās Mēness, viņam piedzimstot. Uzzināt to var dzimšanas gada Mēness kalendārā, vai tajā gadā, kad cilvēkam paliek 19, 38, 57 u.t.t. gadu.

     Analizējot un pētot savu horoskopu, mēs bieži neaizdomājamies, ka bez Saules vēl eksistē arī Mēness, kurš iedarbojas uz mūsu uzvedību un raksturu ne mazāk kā Saule.

     Viens Mēness cikls - 4 fāzes - simbolizē cilvēka dzīves ciklu un tiek uzskatīts, ka katram cilvēkam savas dzīves laikā, jāiziet visas šīs 4 fāzes, jeb cilvēka dzīves ritma 4 pagrieziena punkti.

      Mēness izpausme ir saistīta ne tikai ar cilvēka noskaņojumu un pašsajūtu, bet arī ar raksturu un temperamentu, psihes individuālām īpatnībām, likteni un pat ar to, ko pieņemts uzskatīt un ko mēs saucam par „Karmu”.

     No Mēness stāvokļa mūsu dzimšanas brīdī ir atkarīgs, cik spēcīga ir Mēness iedarbība uz mums, jo tas iedarbojas uz mums dažādā līmenī, parāda arī ar kādu bagāžu mēs esam atnākuši šajā pasaulē.

 

     Cilvēks, kurš piedzimis Mēness pirmajā fāzē (vienas fāzes ilgums 7,4 dienas), KARMISKAJĀ astroloģijā tiek raksturots kā cilvēks, kurš piedzimis ar neatmodinātu dvēseli, kurai ir maza iepriekšējās dzīves iemiesošanās pieredze. Tāpēc pirmās Mēness fāzes ciklā dzimušo cilvēku spēcīgāk ietekmēs Mēness. Šādam cilvēkam būs maiga dvēsele, viņš būs bērnišķīgāks, maigāks, poētiskāks, draudzīgāks un atsaucīgāks. Viņos spilgti izpaudīsies visas maigās sievišķīgās īpašības. Tāpēc šādam cilvēkam viss liekas interesants un viņš sevī uzņems visus iespaidus. Šajā pasaulē tie ir jauniņie, kuriem vēl ir nevainīgas dvēseles un viņi vēl tik labi neorientējas reālajā dzīvē. Savā psiholoģiskajā attieksmē viņi būs vairāk piebremzēti, bieži apmulsuši, kas nešķiro iespaidus. Intuitīvi vai zemapziņā stipri apsargās savu iekšējo pasauli no rupjās pasaules ielaušanās. Jūt, ka viņu maigā dvēsele var būt ievainojama, kas var sagādāt nopietnu traumu, tāpēc nevienam neļauj pārāk dziļi ielauzties un ieskatīties savā dvēselē. Tomēr šādi cilvēki ir ar lielām potenciālām iespējām.

     Jo tuvāk Mēness cikla sākumam ir piedzimis cilvēks, jo vairāk uz viņu iedarbojas Mēness, jo maigāka un ievainojamāka ir viņa dvēsele, jo vairāk šis cilvēks aizsargās savu iekšējo pasauli no rupjas iejaukšanās. Viņiem viss vēl ir priekšā, viņi var izvēlēties jebkuru ceļu, bet nepieciešams tikai atmodināt savas iekšējās rezerves, apzināties savus mērķus un iemācīties valdīt pār emocijām.

 

     Cilvēkam, kurš ir piedzimis Mēness otrajā fāzē - ir atmodināta emocionālā dvēsele, kurai jau ir iepriekšējās dzīves pieredze, bet tā vēl nav apgrūtināta ar daudzo pārdzīvojumu nastu. Šādus cilvēkus mēs varam raksturot kā pašus harmoniskākos, jo atbilst ārējai radošai pašatklāsmei, pašizpausmei. Cilvēks spējīgs izprast otru, pārorientēties savās izjūtās, ir atklāts, nerāda savas dvēseles "striptīzu” caur emocionāli piesātināto dzīvi, kaut arī grūti pie tā pierast.

     Cilvēkam nepiemīt tieksmes uz pašanalīzi.

     Cilvēkam, kurš jau ir dzimis tuvāk Pilnmēnesim ir ierobežota emocionālā stabilitāte, aktīvāka psihe. Viņš vairāk pakļausies emocionāliem izvirdumiem, bet viņš arī zinās mēru savai pašizpausmei. Savā ikdienas darbībā cilvēks būs aktīvs, līdzsvarots un spēs arī izdzīvot piesātinātu savu emocionālo dzīvi. Šāda cilvēka iekšējā dzīve pilnībā atbildīs viņa ārējai pašizpausmei, tikai viņš būs spējīgs izprast savas sajūtas, neuzspiežot tās citiem.

     Tikai šādam cilvēkam nepietiks spēka atslābināties, jo viņam vēl nepiemīt tieksme uz pašanalīzi un viņš nav noskaņojies ar vērīgu skatienu paskatīties uz sevi un uz pasauli.

 

    Cilvēks, kurš ir piedzimis Pilnmēnesī – otrās un trešās fāzes saskarē – ir pārmērīgas un emocionālas izpausmes dvēseles īpašnieks, kurš ar to spēj viegli aplipināt savā apkārtnē esošos un tā bieži kļūst par masu panikas izcelsmes iemesla izraisītāju. Šāds cilvēks būs bieži neapmierināts ar sevi un pastāvīgi sevi pakļaus paškritikai un neapmierinātībai.

 

    Cilvēkam, kurš ir piedzimis Mēness trešajā fāzē – ir atmodināta emocionālā dvēsele, kurai jau ir liela pieredze iepriekšējās dzīves iemiesojumā. Viņš ir spējīgs uzsūkt sevī gan labo, gan slikto, vienalga ko – augstākās, arī viszemākās izpausmes. Viņam dota brīvība, kas ir kā likteņa pārbaudījums, bet ne labvēlība. Šādam cilvēkiem ir dota iespēja būt par starpnieku starp Dievu un cilvēkiem. Viņš var kļūt arī par melno magu.

Šādam cilvēkam daudz kas ir dots, bet no viņa arī ļoti daudz kas tiek prasīts. Tāpēc, lai neietu pa ļaunuma kalpošanas ceļu, viņam jābūt ļoti prasīgam pret sevi.

 

     Cilvēkam, kurš ir piedzimis Mēness ceturtajā fāzē - ir atmodināta un nobriedusi emocionālā dvēsele, kurai jau ir liela iepriekšējās dzīves bagāža un milzīga pieredze. Cilvēka izpausmēs mutuļos iekšējas kaislības, kaut ārēji viņš izskatīsies izturēts, bet jau pēc brīža šāds cilvēks ir spējīgs uzliesmot pat par vismazāko sīkumu. Šāda cilvēka dvēsele iepriekšējās dzīvēs jau ir uzzinājusi, kas ir labs un, kas ir ļauns, jo ir izgājusi cauri ugunij, ūdenim un klintīm.

     Tāpēc šodien var izrādīties, ka cilvēkā šī pieredzes pārpilnība, it īpaši negatīvā, ir iekapsulējies un viņš savās izpausmēs ir kā grimstošos kuģis, kā dilstošs Mēness.

       Cilvēkam ir laba atmiņa, informācijas uztvere. Cilvēks nedrīkst sevi sīkumos sagraut, regulāri sevi jānoskaņo uz labo, pozitīvo, arī negatīvās atmiņas.

       Ja cilvēkus, kuri dzimuši 3. fāzē velk uz tumšiem darbiem, tad 4. fāzē dzimušie jau zina, ka tiem tur nav ko darīt, jo ir pieredzējuši visas tumšās un ļaunās izpausmes. To dvēselēs dzīvo pūķis, kurš paspējis jau nodarīt daudziem ļaunuma un tāpēc tas ir jāuzvar, ja cilvēks vēlas normāli dzīvot tālāk, tāpēc viņam sevī ir nepieciešams "nogalināt šo trakojošo drakonu”, jāiemācās valdīt pār sevi, uz apkārtējiem reaģēt adekvāti un ieturēti, neizpausties caur vētrainām emocijām un tās uzplūdiem.

 

    Tagad par cilvēkiem, kuri dzimuši Mēness aptumsuma laikā.

    Šādus cilvēkus varu raksturot kā ļoti nepastāvīgus, kuriem ir nosliece uz vētrainām emocijām. Savās rakstura izpausmēs viņi ir ļoti "kontrastaini”, pretrunīgi, visai slimīgi reaģēs uz visu notiekošo sev apkārt un pastāvīgi atradīsies emocionālas spriedzes stāvoklī. Viņi nekad nebūs brīvi savā dzīves izvēlē un no viņiem nekas nebūs atkarīgs. Tāpēc šādiem cilvēkiem jāpieņem tāda dzīve kāda tā ir un tāpēc nevajadzētu daudz skumt. Tikai tādā veidā viņiem tiks atvieglots viņu liktenis.

    Jo tuvāk cilvēks piedzimst Mēness mēneša beigām, jo vairāk attīstījusies ir viņa emocionālā dvēsele, kura ir paspējusi iziet cauri vairākām iemiesošanās dzīvēm, jo apgrūtinātāka ir šo cilvēku „Karma” un šādam cilvēkam grūtāk ir dzīvot šai pasaulē. Šiem cilvēkiem ir pieredzējušas, spēcīgas un nobriedušas dvēseles un no viņiem vairāk dzīvē tiks arī prasīts.

 

     Par cilvēkiem, kuri ir dzimuši pašās pēdējās un pirmajās Mēness mēneša dienās, nepieciešams parunāt atsevišķi.

    Cilvēki, kuri dzimuši divās pēdējās Mēness dienās, pirms Jaunmēness, iekšēji cieš no dvēseliski neatrisinātām pretrunām, izjūtot neizzināmas ciešanas. Tie ir smagas „Karmas” īpašnieki. Bet, ja šādam cilvēkam pietiks spēka tikt galā ar sevi, attīrīties, viņi spēs savas dvēseles sagatavot atdzimšanai.

    Cilvēki, kuri ir dzimuši divās pirmajās Jaunmēness dienās - neattīstītas dvēseles īpašnieki, pakļausies jebkuram dzīves jaunam iespaidam. Savās izpausmēs šie cilvēki ir ar skaidru dvēseli un vistīrākiem nodomiem, bet var būt arī infantīli un lēnu emocionālo attīstību. Cilvēkam priekšā ir milzīga potencionāla attīstība, var izvēlēties jebkuru ceļu, tikai jāatmodina apslēptās rezerves, jāapzinās savs mērķis un jāiemācās valdīt pār savām emocijām. Var būt nenosvērti un nesavaldīgi, iespējama tieksme uz konfliktiem.

      Bet, ja šie cilvēki saglabās vērīgumu un jūtīgumu pret dabu, viņi saņems spēku no tās, saglabās savas dvēseles tīrību un attīstīsies nepakļaujoties jūtīgumam.Avots: http://www.kosmopulss.lv/lv/raksti/meeness-noziime-cilveeka-dziivee-12115
Kategorija: Astroloģija | Pievienoja: sofi (02.07.2012) | Autors: Kosmozofijas institūts SASKARSME
Skatījumu skaits: 1928 | Atslēgvārdi: dzimšana, mēnss dienas, Mēness fāzes | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]