Personīgā gada plāns
  Katrs cilvēks var savu gadu ietekmēt sastādot plānu pēc principa kāda diena, tāds turpmākais gads. Dzimšanas diena šajā plānā ir viens mēnesis. Otrā diena pēc dzimšanas dienas ir otrais mēnesis. Pirms dzimšanas dienas apsēdieties un saplānojiet savu turpmāko gadu. Plānojot ir jāievēro daži principi. No astroloģiskā viedokļa 12 dienas sākot no dzimšanas dienas atbilst 12 zodiakālajām mājām.

 

 1 diena jeb 1 mēnesis- jāieplāno tādas lietas, kas ir saskaņā ar paša personīgo esību. Veltiet sev šo dienu, visu to labāko ieplānojot priekš sevis.

 

2 diena jeb 2 mēnesis- jādara kaut kas tāds, kas saistīts ar materiālajiem resursiem, ar personīgo īpašumu, ar paša varu, ar darba rezultātiem, ar ienākumiem, ar naudu. Vai nu kaut kas jānopērk, vai jāiegūst kādi naudas līdzekļi. Ir šajā dienā jāstrādā.

 

3 diena jeb 3 mēnesis- šajā dienā jāvelta visa uzmanība ģimenes lokam. Tie ir brāļi, māsas, radi, tuvākie kaimiņi. Mācības, informācijas apguve. Var būt neliels maziņš izbrauciens, ne pārāk tālu vai vienkārša pastaiga.

 

4 diena jeb 4 mēnesis- iezīmēs to, kāda jums visu gadu būs psihiskā veselība. Dienu var veltīt meditācijai. Jāsakārto zemapziņa. Ir jāvadās pēc tā, kas jums patīk. Tā ir diena, kad ir jāpārlūko sava teritorija, jāpārstaigā, jāpārskata, piem., dzīvoklis, māja. Tā ir diena, kad vēlams apciemot kādu no vecākiem radiniekiem. Attieksme pret vecākiem. Ja vecāki ir tajā saulē, tad vēlams aizbraukt uz kapiem.

 

5 diena jeb 5 mēnesis- diena, kad jādarbojas ar bērniem, viņiem pastiprināti pievēršot uzmanību. Var būt jāuzspēlē tajā dienā ģimenē kādas spēles. Jāapmeklē koncerti, teātris, kādi sabiedriski pasākumi. Šajā dienā laiku var veltīt arī kādam savam hobijam.

 

6 diena jeb 6 mēnesis- jāveido sociāli kulturālais modelis. Jākontaktējas ar darba biedriem darbā pa darba līniju. Tā ir diena saistībā ar darbu, saistībā ar sociumu. Var apmeklēt arī iestādes, nokārtot sociālos jautājumus. Veselības pārbaudes, profilaktiskās pārbaudes, lai pārliecinātos par savu veselības stāvokli.

 

7 diena jeb 7 mēnesis- pavadiet dienu kopā ar savu partneri, mīļoto cilvēku, vai draugu. Partnerības diena. Jānosaka kaut kādi kopīgi mērķi. Ģimenes mērķi. Veiksmīga vienošanās par kaut ko. Arī derības piemēram. Jeb kas, kur ir iesaistīti līgumi un ir derīgi priekš jums.

 

8 diena jeb 8 mēnesis- šajā dienā jāskatās uz partnerību komercijā. Pirkšana, pārdošana. Naudas ieguldījumi, aprite, kapitāls. Vajag pievērsties sev tīkamām lietām, kas ir no komercijas sfēras. Jāliek lietā radošā fantāzija par šo pamattēmu.

 

9 diena jeb 9 mēnesis- Iespējas paplašināties. Iziet plašumā jebkurā veidā, iziet tautā. Doties ceļojumā. Arī mācīties. Paplašināties uz visiem virzieniem. Arī garīgs darbs. Ļoti ieteicamas garīgās meditācijas. Arī baznīcas apmeklējums.

 

10 diena jeb 10 mēnesis- svarīgi lai jūs atrastos savā profesijā. Lai jūs šajā jomā kaut ko izdarītu. Nelieli profesionāli panākumi. Sabiedriskā dzīve. Svarīgi šajā dienā nesēdēt mājās, būt sabiedrībā, būt centrā, būt redzamam. Galvenais ir nesēdēt četrās sienās. Tad no astroloģiskā viedokļa zodiakālajai mājai nebūs izpausmes nākošajā gadā.

 

11 diena jeb 11 mēnesis- Laiks kad transformēt, pārvērst sev derīgi, novecojušas lietas, struktūras,piem. Kaut ko pāršūt, pārveidot, pārmainīt. Aktīvi rīkoties kopā ar līdzcilvēkiem. Tā ir diena, kad vienoties ar draugiem par kopīgu pasākumu, apmainīties ar informāciju savā starpā. Un ja pieņemsim,10 dienā profesionāli kaut ko iegūstat, tad 11 dienā kopā ar draugiem šos augļus nobaudiet. Svarīgi savi draugi, veltiet viņiem uzmanību.

 

12 diena jeb 12 mēnesis- pilns, apaļš cikls. Iegūstam kaut kādu rezultātu. Noteikti ir jāuzraksta apkopojums par iepriekšējām dienām- no jūsu dzimšanas dienas līdz tam brīdim. Jākoncentrējas, jāskatās ko var pamainīt, kas pietrūkst. To vēl pagūt no tā visa vēl šajā dienā ielikt. Un šajā dienā jāsāk gatavoties jaunam dzīves ciklam.

 

      Šādā veidā varam gadu ievirzīt sev veiksmīgā periodā.

 

Kategorija: Astroloģija | Pievienoja: sofi (30.03.2012)
Skatījumu skaits: 1973 | Komentāri: 3 | Atslēgvārdi: gada plāns | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 3
0
1  
Interesanti.... Jāpamēgina!!!

0
2  
Interesanti, var mēģināt īstenot.

0
3  
3 Viss atkarīgs no tā vai dzīvojam un rīkojamies pareizi. Iespējams atbildes atradīsiet šeit: LINKS

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]