ĶĪNIEŠU HOROSKOPS 2013. gadam
 

ČŪSKA – CILVĒCES REANIMATORS.
Čūska ir pārliecināta, ka viņa ir radīta kādam lielam mērķim un, ka viņa šo mērķi sasniegs. Lai neizšķiestu savus spēkus sīkumos, viņa cenšas sevi veltīt tikai vienai lietai, vienai ticībai, kur tā jūt savu aicinājumu.
Čūska ir apveltīta ar sesto prātu un tā paredz notikumus, kuriem jāīstenojas nākotnē. Neraugoties uz to, ka Čūska ir skopa, egoistiska, godkārīga, tomēr viņa ir spējīga just līdzi mazāk veiksmīgiem. Viņa ir piesardzīga un tālredzīga. Uz rezultātu virzās lēni un pakāpeniski. Domā dziļi, lietas risina ilgi, pārdomāti un ļoti pamatīgi. Viņas skats ir tālu uz priekšu. Cenšas pielāgoties cilvēkiem un apstākļiem. Čūsku neinteresē cietokšņi, kuri jāieņem ar varu.
Mīlestībā Čūska ir nepacietīga un greizsirdīga. Partneri izvēlēsies rūpīgi. Vislabāk Čūska jūtas mājās, tā viņai ir pati drošākā vieta. Čūskas iemīļotākā nodarbošanās ir rāpties kalnos, nirt, makšķerēt zivis. Buru sports, regbijs un vaļasprieks ir tie mākslas veidi ar kuriem var nodarboties vienatnē. Acs Čūskai ir modra, redz tālu, bet bieži lepnums traucē redzēt to, kas ir īstenībā. Neatzīst un nepamana personīgās kļūdas.
Dzīves pirmās divas trešdaļas var būt mierīgas, bet pēdējā dzīves trešdaļā nav izslēgti dažāda veida sarežģījumi.
Čūskas gads ir domātāju un filozofu gads. Vislabākais laiks radošam darbam, lielu atklājumu vērošanai, neatrisinātu jautājumu nokārtošanai, sevis pilnveidošanai. Vajadzēs parādīt arī politisku gudrību, izvairoties no kara, piespiešanas un vardarbības. Agresīvas darbības rezultātā iespējami upuri un neparedzams iznākums. Ieteicams šajā gadā savest kārtībā savas problēmas. Darbs, nodarbošanās, laulības, ģimenes attiecības. Šis laiks ir jāizmanto lietderīgi.
Gads sola dinamisku dzīvi ar zināmu spriedzi un labām iespējām realizēties kā praktiskā tā arī garīgā sfērā. Spēcīgā Enerģija pastiprinās spējas pārvarēt grūtības, kuras vienmēr ir kā stimuls progresam.

AUNS - VADONIS

Vai nu tas tev patiks vai nē, tomēr būs nepieciešams caur spēcīgu Enerģiju sevi noskaņot uz saskaņu un saticību. Un galvenais, lai visi saprot, ka tu esi ugunīgs un kaislīgs. Šeit būs problēmas, jo Čūsku, laiku pa laikam apciemo necieņa, vienaldzība uz visu pasauli un pazīstamā Čūskas bezjūtība. Bet aukstumu tu parādīt nedrīksti, tikai uguni.
Pateicoties apkārtējo cilvēku negaidītām darbībām, tu pastāvīgi saņemsi jaunu virzienu. Iespējama ietiepība un priekšlaicīgi lēmumi. Nervozitāte un bieža domu maiņa.

VĒRSIS – PROFESORS

Čūskai nav nekādas problēmas atrast sevī racionālismu, sausumu un vēsumu. Un tev to vajadzētu darīt tur, kur sāk veidoties tava karjera. Citās vietās vari būt jūtīgs un emocionāls. Lasot cilvēkiem lekcijas vari būt stingrs morālists – tas ir atļauts. Tikai nevajag klusēt. Tu pratīsi katrā situācijā atrast vajadzīgos vārdus. Ar acīm, rokām un kājām gan nav ieteicams žestikulēt vai kaut ko veidot.
Vajadzētu līdzsvarot emocionālo un seksuālo dzīvi, nostiprināt enerģētiski savu ķermeni, būt izturīgākam. Nodarboties ar savas Dvēseles attīstību, uzkrājot materiālās un garīgās vērtības.

DVĪŅI – ARISTOKRĀTS

Netici nevienam, kas saka, ka tu neesi skaists. Tevi var apmānīt cilvēki, var apmānīt spogulis, bet Horoskops nekad. Tu meklē skaistumu savā sejā, acīs, figūrā, gaitā, bet galvenais- atrodi to skaistumu savā Dvēselē. Čūskas Dvēsele ir liela un silta. Neslēp maigumu sevī, izvelc visu uz āru. Cilvēki to visu novērtēs un tevi iemīlēs. Cilvēkiem ļoti vajadzīgs elks, savs personīgais, kurš dzīvo blakus. Tad nu kļūsti par to. Tikai nenoslēdzies šaurā lokā. Jo vairāk tev apkārt būs cilvēku, jo augstākas akcijas. Meklē lielākus kolektīvus. Ja tevī novērtēs skaistumu un domu tīrību, tad pārējo piedos.
Nepieciešams atbrīvoties no nevajadzīgas spriedzes. Transformē iekšējo nelīdzsvarotību. Vairāk stabilitātes. Ieteicams nolīdzināt iekšējos pārdzīvojumus un pretrunas.

VĒZIS – BRUŅINIEKS

Šī ir jūtīga un vienlaicīgi veikla Čūskas zīme, kas ne visai saistīta ar stiklaino bruņinieka tēlu. Čūskai grūti nofiksēt un iegūt bruņinieka nelokāmību, sajust spēku, nodemonstrēt to pārliecības un stabilitātes pakāpi, kurai spētu noticēt citi. Čūskai sava laipnība. Tad nu parādi, cik tu esi labs un rūpīgs. Mazāk tīksminies par sevi un, sevi liec Visuma vidū.
Intuīcija palīdzēs izvairīties no nepatikšanām. Izturība un spēcīgas novērošanas spējas palīdzēs dzīvē. Tev piemīt spējas ātri atbrīvoties no stresa un nervozitātes.

LAUVA – ĀKSTS

Loģiskām zīmēm humora stihija ļoti tuva. Īpaši panākumi šajā lietā ir Gailim un Vērsim. Čūskai pasaules uztvere drūmāka, kas mazliet traucē bezrūpīgi smieties, kā citi. Taču Čūskai ir vieglums, gaisīgums un arī uzzīmēts tukšums. To var izmantot veidojot priecīgu un gaišu tēlu. Cits svarīgs āksta moments – ironija, parodēšana, dzēlība. Šeit Čūskai vieglāk.
Tiks formēta pastāvīga spriedze. Iespējama vilšanās. Tas prasīs lielu izturību un pacietību. Jāmācās samierināties ar redzamo netaisnību un meliem.

JAUNAVA – KARALIS

Čūska pārvalda holerisko temperamentu un var būt ārkārtīgi aktīva. Viņai ir spējas pamirt, kad iestājas bezjūtība. Kā arī var neko nedarīt, ne par ko neinteresēties un it kā atslēgties no cīņas. Tieši to vajadzētu ņemt par bāzi, veidojot karalisko tēlu. Karalis labestīgs un vienkāršs, bet lepns un vientuļš. Nekāda familiaritāte, nekāda kolektīvā iedzeršana. Tikai dzīvot, valdīt, paplašināt interešu diapazonu un nekur nepiedalīties kamēr neuzaicina. Ir nepieciešams uzturēt lepnumu, gudrību, un filozofisku mieru.
Ieteicams uzmanīgi izturēties pret apkārtējiem notikumiem. Ļoti daudzas situācijas veido garīgo mācību stundu tev. Tiek parādīts pareizais attīstības ceļš ar daudzām izmaiņām.

SVARI – ĀKSTS

Ja Čūsku uzskata par indīgu, tad nemaz nav tik slikti to attiecināt uz ironisku, āksta, jokdara Horoskopu. Sabiedrība ākstam piedos jebkuras izdarības un izsmieklus, jebkuru parodiju. Jo agresīvāk un drošāk izpaudīsies āksta psiholoģiskās spējas, jo pret viņu labvēlīgāka būs sabiedrība. Galu galā āksts, tas ir greizais spogulis, kurā mēs visi atspoguļojamies. Kas attiecas uz āksta starojumu un gaišiem spēkiem, tad Melnās Čūskas sākuma izpildījums ne vienmēr ir pārliecinošs. Tomēr neskatoties uz to pasmaidi.
Jāmācās noturēt līdzsvaru. Būs lietas, kuras nevarēs realizēt, jo nebūs labi pārdomātas. Ieteicams mazāk solīt, vairāk pildīt un mazāk iesaistīties strīdos.

SKORPIONS – VEKTORS

Ja Čūsku inde citā savienojumā bija ārstnieciska, tad tavai indei jābūt īstai, kura gāž no kājām pērtiķi. Patiesībā šādā stāvoklī ir tēls, kurš jāapgūst neironizējot slaveno Čūskas sludināšanu. Tad nu esi indīgs, dusmojies, nodarbojies ar intrigām, nepalaid neko garām, ielien visur, duļķo ūdeni. Tieši tāds tu esi vajadzīgs sabiedrībai, tieši to no tevis gaida cilvēki. Bez tevis pasaule būs pārāk rožaina un salda.
Smags darbs, disciplīna un šķēršļi personīgā dzīvē. Tev apzināti jāuztur optimisms un dzīves prieks. Vilšanās rada pesimismu. Tevī būs izturība un pacietība, labi tiksi galā ar stresa situācijām.

STRĒLNIEKS – VEKTORS

Gan jau kaut kad tu iemācīsies atšķirt divus dažādus vektorus. To, kurā saimnieko gada zīme un to, kurā ir Zodiaka Zīmes saimnieks. Un tad kļūs skaidrs ar ko atšķiras Čūska Skorpions un Čūska Strēlnieks. Pagaidām viņi ir līdzsvarā ar kopīgām rekomendācijām. Esi spožāks, vieglprātīgāks, saniknotāks. Nepārstāj riņķot ap cilvēkiem un notikumiem, nekautrējies izskatīties riebīgs, jo tad sabiedrība atļaus tev veikt maksimāli daudz labus darbus.
Tev brīžiem vajadzēs paslēpt savas jūtas un interesi no apkārtējiem. Iespējami šķēršļi un psiholoģiska rakstura problēmas saistībā ar reliģiju.

MEŽĀZIS – PROFESORS

Pašai Čūskai, kā loģiskai un pietiekami vēsai būtnei, nebūs grūti piedēvēt sev spriest spējīgu un gudru profesora tēlu. Tikai nepieciešams novākt nevajadzīgu Čūskas estētismu, tikt pāri rosībai. Vajag solīdāk. Kas attiecas uz runu, tad neskaidra runa un tas nemaz nav tik daudz. Daiļrunības funkcija Čūskai izpaužas gandrīz kopš piedzimšanas.
Gribēsi savus dzīves uzskatus uzspiest citiem. Var būt lielāka tieksme uz naudu un varu. Iespējams, ka bieži savu Enerģiju iztērēsi nevajadzīgi.

ŪDENSVĪRS – VADONIS

Čūska var būt miegaina un pilnīgi atslēgusies no dzīves, vai arī neticami aktīva. Šajā imidžā vajag demonstrēt savu aktivitāti, kaujas degsmi, skaļi paziņot par aizraušanos. Tēls ne visai inteliģents, tāpēc savu izsmalcinātību un estētismu Čūskai jāpieņem pievēršoties mājām, izceļot ekspresiju un pat agresivitāti.
Jāveido sevī līdzsvars, jo citādi iespējamas nepatikšanas ar sabiedrību, vilšanās laulībā un problēmas ar darba partneri. Jāatbrīvojas no lepnības.

ZIVIS – ARISTOKRĀTS

Čūska- estētiska zīme. Smalka, neparasti jūtīga un skaista. Tieši šīs Čūskas īpašības ir maksimāli jānodemonstrē. Rosību un daudzvārdību, mīlestība jāaizmirst. Nevajag aizrauties ar lielību, bet atstāt viltīgus izsmieklus un visu atribūtiku izcilai Čūskai, kā viltīgam darbonim un veiklam mahinatoram. Jāparāda savu tikumību, aristokrātiju un cildenumu. Mazāk runāt, vairāk jūtas caur mīmiku un žestiem. Lai tevi mazliet žēlo. Nostājies aizvainotā pozā. Tas Čūskai nemaz nav grūti.
Spējas labi darboties aizkulisēs. Jāsaglabā nopietnas, patiesas un dziļas jūtas. Var uzrasties daži pārdzīvojumi no iepriekšējās dzīves. Dzīve caur garīgo attīstību.

Kategorija: Horoskopi | Pievienoja: Victory (04.01.2013) | Autors: www.dvesele.lv
Skatījumu skaits: 2649 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]