Rakstura horoskops
 

Dzimšanas datums: 20.marts – 30.marts
Šajā laika periodā dzimušajiem piemīt milzīgs enerģijas lādiņš un spēks, kas bieži var tikt vērsts destruktīvā virzienā. Šajā laika periodā dzimušie būs lieliski karavīri, mīnētāji, spridzinātāji un ķirurgi. Ar apkārtējiem cilvēkiem komunicē ar grūtībām, var censties “iznīcināt” savu un līdzcilvēku dzīves. Viegli aizkaitināmi, greizsirdīgi, ātri aizsvilstas dusmās. Seksuālā jomā dominē nestandarta tieksmes, kas var balansēt uz sabiedrībā pieņemto normu pārkāpšanu.

Dzimšanas datums: 31.marts – 9.aprīlis
Cilvēki, kas bieži neizmanto liktens dāvātās iespējas. Ignorē iespējas, kas negaidīti paveras. Sabiedriski. Kritiskos pārbaudījumu mirkļos parāda savu “īsto seju”. Īpašu talantu, kas var tikt izmantoti konkrētā darbības jomā nav. Greizsirdīgi, viegli aizkaitināmi. Veidojot savstarpējās attiecīabs ar pretējo dzimumu orientējas uz stabilām vērtībām un sabiedrībā pieņemtajām morāles normām.

Dzimšanas datums: 10.aprīlis – 20.aprīlis
Paaugstināta varbūtība līdzdarboties dažādos fātāla rakstura notikumos. Bieži saistīti ar biznesa kompāniju bankrotu. Sabiedriski, viegli un nepiespiesti komunicē ar apkārtējiem. Principiāli aizstāvēs “pareizo” viedokli, tādejādi nodarot sev ļaunu. Īpašu talantu kādā darbības jomā nav. Veidojot attiecības ar pretējo dzimumu priekšroku dāvā stabilitātei.

Dzimšanas datums: 21.aprīlis – 30.aprīlis
Šiem cilvēkiem jau esošās dzīves laikā nākas norēķināties par pieļautajām kļūdām. Kategoriski aizliegts iesaistīties darbībās, kas pārkāpj likumu vai morāles normas. Ja netiks ievērota šī norāde, tad maksa par likumu pārkāpumiem var būt augsta. Attiecības ar līdzcilvēkiem veidojas smagi un sarežģīti. Ietiepīgi. Īpašu talantu, kas varētu tikt izmantoti kādā konkrētā darbības jomā nav. Lai arī veidojot attiecības ar pretējo dzimumu orientājas uz sabiedrībā pieņemtajām normām un stabilitāti, tomēr tās bieži vien gandarījumu nedāvā.

Dzimšanas datums: 1.maijs – 9.maijs
Samērā veiksmīgi cilvēki, kuriem par savu veiksmi nākas “maksāt”. Sabiedriski. Īpašu talantu kādā darbības jomā nav. Veidojot attiecības ar pretējā dzimuma pārstāvjiem priekšroku dāvā stabilitātei.

Dzimšanas datums: 10.maijs – 20.maijs
Enerģiski un ar iniciatīvu apveltīti cilvēki. Bieži iekuļas dažādās ķezās un tāpēc varam sacīt, ka par savu enerģiskumu tiem nākas “maksāt”. Komunikabli un sabiedriski. Īpašu talantu kādā darbības jomā nav. Toties viņos mutoļo seksulitāte un viņiem piemīt seksapīls.

Dzimšanas datums: 21.maijs – 30.maijs
Viens no veiksmīgākajiem cilvēku tipiem. Materiālie labumi paši tiecas pie viņiem. Daudzi no viņiem nespēj pretoties kārdinājumiem un sāk ļaunprātīgi izmantot šo liktens dāvanu. Bieži veicas azartspēlēs un sportā. Mērķtiecīgi un neatlaidīgi. Veiksmīgi darboņi it visās jomās, kas saistītas ar finanšu pārvaldīšanu. Seksuāli aktīvi.

Dzimšanas datums: 31.maijs – 10.jūnijs
Veiksmīgi cilvēki, bet bieži vien savas muļķības dēļ zaudē gūtās materiālās vērtības. Var veikties azartspēlēs. Taupīgi. Īpašu talantu kādā noteiktā darbības jomā nav. Seksuālā dzīve ir samērā nelīdzsvarota.

Dzimšanas datums: 11.jūnijs – 21.jūnijs
Izsmalcināti cilvēki. Bieži vien mākslinieki, muzikanti, aktieri. Šie cilvēki vislabāk spēs izpausties radošās jomās. Nav ieteicams pieķerties materiālām lietām, pārkāpt likumus. Ļoti erotiski, piemīt zināms seksapīla lādiņs, bet… intīmajā dzīvē bieži vien vajā neveiksmes.

Dzimšanas datums: 22.jūnijs – 30.jūnijs
Viegli traumējamas personības. Šiem cilvēkiem raksturīgs fanātisms, lai gan ar laiku savus uzskatus spēj mainīt. Īpašu talantu kādā noteiktā darbības jomā nav. Mīl komfortu, rūpējas par savu mājokli. Savdabīgi uzskati par sieviešu un vīriešu savstarpējām attiecībām.

Dzimšanas datums: 1.jūlijs – 11.jūlijs
Psiholoģiski nenosvērtas personas, tendētas uz histēriju. Viegli piemērojas dažādām dzīves situācijām. Enerģiski un aktīvi, ātri apgūst jaunas iemaņas. Augstu vērtē komfortu, tāpēc rūpējas par savu mājokli. Intīmā dzīve un savstarpējās attiecības ar pretējo dzimumu veidojas savdabīgi.

Dzimšanas datums: 12.jūlijs – 21.jūlijs
Radošas personības. Bieži vien talantīgi muzikanti, mākslinieki, rakstnieki. Darbīgi un enerģiski, pastāvīgi atrodas kustībā. Sabiedriski. Bieži vien atrodas pozitīvu notikumu centrā, kas var mainīt apkārtējo dzīvi. Šiem cilvēkiem nepieciešams nodarboties ar radošām nodarbēm. Mierīgi un nosvērti. Piemīt zināma deva seksapīla. Greizsirdīgi.

Dzimšanas datums: 22.jūlijs – 7.augusts
Psiholoģiski nenosvērtas personas, viegli aizkaitināmas. Personības attīstība iespējama tikai stipru ārējo apstākļu (situācijas) iespaidā. Bieži vien piemīt milzīgs gribasspēks. Talantīgi ierēdņi (karjeristi), avantūristi. Mīl izsmalcinātu un dārgu dzīvesveidu. Savstarpējās attiecības ar pretējo dzimumu veidojas samērā saspringtas.

Dzimšanas datums: 8.augusts – 21.augusts
Šiem cilvēkiem bieži vien izpaužas muzikāli vai līdzīgi talanti. Ja nodarbosies ar ezoterisko zinātņu studēšanu, tad gala rezultātā var kļūt par spēcīgiem magiem, ekstrasensiem. Bieži vien psiholoģiski nenosvērtas personības. Ātri aizsvilstas, ilgi sevī patur aizvainojumu. Mīl izsmalcinātu un dārgu dzīvesveidu. Augsts seksapīls.

Dzimšanas datums: 22.augusts – 7.septembris
Veiksmīgi avantūristi, ceļotāji, zinātnieki un uzņēmēji. Sabiedriski un vairumā gadījumu prot radīt labu iespaidu par sevi. Ļoti mērķtiecīgi cilvēki. Bieži mīl dārgu un izsmalcinātu dzīvesveidu. Seksuāli un erotiski.

Dzimšanas datums: 8.septembris – 21.septembris
Neveiksmīgi avantūristi. Šiem cilvēkiem nepieciešams stingri ievērot likuma burtu, pretējā gadījumā iespējamas liktenīgas apstākļu sakritības… Komunikabli, sabiedriski, dzīvespriecīgi. Vienlīdz veiksmīgi var darboties dažādās dzīves sfērās. Personiskajā dzīvē bieži vien vajā problēmas un likstas.

Dzimšanas datums: 22.septembris – 2.oktobris
Ļoti nelīdzsvarotas personības. Lēmumus pieņem pēc ilgstošu pārdomu periodu un nav izslēgts, ka var negaidīti atteikties no savas izvēles. Vienlīdz veiksmīgi spēj darboties gandrīz visās dzīves jomās. Personiskā dzīve ir samērā problemātiska un neveiksmīga.

Dzimšanas datums: 3.oktobris – 13.oktobris
Cilvēki, kuri samērā labi piemērojas konkrētiem apstākļiem un situācijām. Talantīgi inženieri, mehāniķi utt. Mērķtiecīgi izskaitļo katru soli un prognozē iespējamās sekas. Ātri un godīgiem paņēmieniem virzās augšup pa karjeras kāpnēm. Savstarpējās attiecības ar pretējo dzimumu veido nosvērti un līdzsvaroti.

Dzimšanas datums: 14.oktobris – 6.novembris
Šo cilvēku rīcību nav iespējams paredzēt. Vienlīdz veiksmīgi spēj darboties gandrīz visās dzīves jomās. Talantīgi, bet bieži vien egoisti. Slinki, bet šī kvalitāte taču esot tehniskā progresa virzītājs. Komunikabli un sabiedriski. Noturīgi savos uzskatos. Savstarpējās attiecības ar pretējo dzimumu veido līdzsvaroti, piemīt zināma deva seksapīla.

Dzimšanas datums: 7. novembris – 22.novembris
Ātri aizsvilstas dusmās. Talantīgi, bet ar neadekvāti augstu pašnovērtējumu. Mīl, ja apkārtējie pievērš pastiprinātu uzmanību. Komunikabli un sabiedriski. Vienlīdz lieliski spēj darboties dažādās dzīves jomās. Jāsargās no ieslīgšanas alkoholismā, kategoriski aizliegts niekoties ar narkotikām. Piemīt paaugstināta seksualitāte.

Dzimšanas datums: 23.novembris – 1.decembris
Noslēgtas, bet pašpārliecinātas personības. Attiecības ar apkārtējiem līdzcilvēkiem veidojas samērā sarežģīti. Tendēti uz intrigu vērpšanu. Dievina materiālās vērtības. Vienlīdz veiksmīgi spēj darboties dažādās dzīves jomās. Savstarpējās attiecības ar pretējo dzimumu vairumā gadījumu veidos uz salta aprēķinu pamata, reti kad jūtu un emociju vadīti.

Dzimšanas datums: 2.decembris – 12.decembris
Patīkami un visnotaļ komunikabli cilvēki ar īpašu izpratni par notikumiem un procesiem, kuru gan atklāj tikai retajiem. Viegli apgūst jaunu informāciju. Vienlīdz veiksmīgi spēj darboties dažādās dzīves jomās. Augstu vērtē tradicionālās vērtības – ģimeni. Saimnieciski un darbīgi. Seksuāli un erotiski. Dažreiz nedaudz neķītri.

Dzimšanas datums: 13.decembris – 21.decembris
Komunikabli un sabiedriski cilvēki. Lieliski skolotāji, pasniedzēji. Var darboties dažādās apmācību struktūrās. Darbīgi un enerģiski. Attiecības ar pretējo dzimumu veido līdzsvaroti un mierīgi.

Dzimšanas datums: 22.decembris – 31.decembris
Oriģināli un talantīgi cilvēki. Komunikabli, sabiedriski, lai arī nedaudz egoistiski. Šiem cilvēkiem Fortūna uzsmaida biežāk nekā pārējiem. Viegli apgūst jaunu informāciju un iemaņas. Vienlīdz veiksmīgi spēj darboties dažādās dzīves jomās, jo īpaši radošajaš nozarēs. Erotiski un seksuāli, lai gan personiskā dzīve bieži vien nav izdevusies.

Dzimšanas datums: 1.janvāris – 9.janvāris
Šo cilvēku raksturīgākā iezīme – palaist garām laimīgu likteņa izdevību. Pie tam vairākkārtīgi. Pietiekami sabiedriski, tomēr savus patiesos nolūkus un viedokli rūpīgi slēpj no apkārtējiem. Ietiepīgi. Vienlīdz veiksmīgi spēj darboties dažādās dzīves jomās. Seksuāli un erotiski, bet personiskajā dzīvē bieži vien nelaimīgi.

Dzimšanas datums: 10.janvāris – 20.janvāris
Lieliski piemērojas dažādiem dzīves apstākļiem un situācijām. Īpaši nepieciešams izcelt viņu enerģiju, spēju atri apgūt jaunu informāciju un iemaņas. Mīl komfortu, cenšas pēc iespējas labāk iekārtot savu mājokli. Materiālisti, kuri spēj reāli novērtēt situāciju. Attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem veidojas samērā sarežģītas. Vienlīdz veiksmīgi var darboties dažādās dzīves jomās.

Dzimšanas datums: 21.janvāris – 29.janvāris
Sabiedriski, bet dažreiz vieglprātīgi un pļāpīgi. Ar iniciatīvu apveltītas personības. Cenšas pievērst apkārtējo uzmanību. Labas izredzes kļūt par lieliskiem rakstniekiem vai oratoriem. Emocionāli jutīgi. Attiecības ar pretējo dzimumu veidojas samērā sarežģīti.

Dzimšanas datums: 30.janvāris – 8.februāris
Avantūru un piedzīvojumu iniciatori, lai gan personiski tajos reti kad ņem dalību. Sabiedriski un komunikabli. Bieži vien samērā ietiepīgi. Vienlīdz veiksmīgi spēj darboties dažādās dzīves jomās. Attiecības ar pretējo dzimumu veidojas samērā sarežģīti.

Dzimšanas datums: 9.februāris – 18.februāris
Bieži vien ar neveiksmīgu rīcību sabojā labi uzsāktu projektu. Samērā sabiedriski, lai gan neuzticas apkārtējiem. Cenšas pievērst apkārtējo uzmanību. Labus rezultātus var gūt darbojoties reklāmas un sabiedrisko attiecību lauciņā. Emocionāli jutīgi cilvēki.

Dzimšanas datums: 19.februāris – 28.februāris
Naivi, bet apburoši cilvēki. Elastīgi, spēj pielāgoties dažādām dzīves situācijām. Optimsti. Emocionāli jutīgi. Vienlīdz veiksmīgi spēj darboties dažādās dzīves sfērās. Bieži vien attiecības ar pretējo dzimumu neveidojas pietiekami harmoniski un līdzsvaroti. Seksuāli un erotiski.

Dzimšanas datums: 1.marts – 11.marts
Sabiedriski un komunikabli cilvēki. Lieliski apgūst jaunu informāciju un iemaņas. Vienlīdz veiksmīgi spēj darboties dažādās dzīves sfērās. Bieži veicas – Fortūna vieņiem uzsmaida biežāk nekā pārējiem. Attiecības ar pretējā dzimuma pārstāvjiem veido mierīgi un līdzsvaroti.

Dzimšanas datums: 12.marts – 19.marts
Sarežgīts liktenis. Dzīvē bieži vien nākas daudz ko zaudēt, upurēt. Personiskā dzīve neveidojas īpaši veiksmīgi. Viegli apgūst jaunas iemaņas un informāciju. Vienlīdz veiksmīgi spēj darboties dažādās dzīves jomās.

Kategorija: Horoskopi | Pievienoja: Victory (04.01.2013) | Autors: www.dvesele.lv
Skatījumu skaits: 2568 | Reitings: 5.0/2
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]