Ārsts pamostas no komas un atklāj «pēcnāves dzīves» noslēpumu
 

ASV ārsts Ebens Aleksandrs, kurš ilgu laiku strādājis par pasniedzēju Hārvardas universitātē un ieguvis laba neiroķirurga slavu, pēc komā pavadītas nedēļas paziņojis, ka atklājis «pēcnāves dzīves noslēpumu», raksta «Newsweek».

Aleksandrs vienmēr sevi uzskatījis par kristieti, kas netic pēcnāves dzīvei, un jutis līdzi tiem, kas ticējuši, Dieva eksistencei.

Ārsts apgalvo, ka esot sapratis, kas notiek ar cilvēka smadzenēm brīdī, kad cilvēks atrodas uz dzīvības un nāves robežas, tāpēc vienmēr uzskatījis, ka jābūt saprātīgam izskaidrojumam stāstiem par dvēseles ceļojumiem ārpus ķermeņa klīniskās nāves laikā, Aleksandrs pastāstījis «Newsweek».

Viņa uzskati krasi mainījušies pēc tam, kad 2008.gadā viņš pats nonācis komā. Nedēļu atrodoties uz dzīvības un nāves robežas, viņš pēc paša teiktā, esot piedzīvojis ceļojumu aizkapa pasaulē, precizējot, ka esot «paviesojies Paradīzē».

Aleksnadrs atzinis - nav nekāda zinātniska izskaidrojuma tam, ka, neskatoties uz to, ka viņa ķermenis bijis komā, smadzenes turpinājušas funkcionēt, dodoties ceļojumā uz citu, lielāku Visumu, par kura eksistenci viņam neesot bijis ne mazākās nojausmas.

Ārsts atzinis, ka vieta, kurā pabijis, atbildusi tam, ko stāstījuši citi, kas piedzīvojuši klīnisko nāvi. Tā esot pavisam cita pasaule, kurā cilvēks ir kas daudz vairāk nekā ķermenis. Viņš uzsvēris, ka nāve nav apzinātās eksistences beigas, tā ir tikai daļa no bezgalīgā ceļojuma.

Ārsta ceļojums sācies sekojoši: sākumā viņš esot lidinājies augstu mākoņos, tad ieraudzījis mirdzošas, caurspīdīgas būtnes, kas lidojušas, debesīs atstājot garas, līnijām līdzīgas pēdas. No dīvainajām būtnēm esot nākušas brīnumainas skaņas, kas līdzinājušās brīnišķai dziesmai.

Aleksandrs uzskata, ka būtnes tādā veidā paudušas prieku. Viņš gan atturējies būtnes salīdzināt ar eņģeļiem vai putniem - tās vispār neesot līdzinājušās uz zemes sastopamajām radībām. Viņš ir pārliecināts, ka tās bijušas kādas augstākas radības.

Viena no šīm radībām - nezināma jauna sieviete - esot kļuvusi par ārsta pavadoni mistiskajā Visumā. Viņas izskatu ārsts atceroties detalizēti - būtnei bijušas tumši zilas acis, zeltaini brūni mati, kas sapīti bizēs un augsti vaigu kauli. Sieviete bijusi apģērbta vienkāršās, taču skaistās un spilgtās drēbēs gaiši zilā, zilā un persiku krāsā.

Ar skaisto būtni ārsts sazinājies bez vārdiem - vēstījumi viņā esot ienākuši līdzīgi vējam.

Sieviete pamazām Aleksandru ievedusi milzīgā tuksnesī, kur valdījusi melna tumsa, taču viņš sajutis bezgalību, un šī sajūta bijusi ļoti patīkama. Aleksandrs uzskata, ka tās bijušas Dieva mājas.

Drīz pēc tam Aleksandrs pamodies. Par notikušo viņš nav stāstījis kolēģiem, taču pievērsies reliģijai un sarakstījis grāmatu «Neiroķirurga ceļojums aizkapa pasaulē».

Kategorija: Cits | Pievienoja: laimiga (15.11.2012) | Autors: www.apollo.lv W
Skatījumu skaits: 1802 | Reitings: 5.0/2
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]