Gaišreģa Edgara Keisija prognozes par 2012. gadu
 

Edgars Keisijs (1877-1945) savas dzīves laikā veica neskaitāmus pareģojumus par civilizācijas nākotni. Pierakstīti vairāk kā 14 000 pravietojumu, kas veikti atrodoties gaišreģim transa stāvoklī. Daļā pravietojumu tiek runāts par klimata izmaiņām uz Zemes. Edgars Keisijs savos pravietojumos brīdināja par temperatūras izmaiņām okeānu dzīlēs, kas radīs dramatiskas klimatiskās izmaiņas uz planētas.

Kas attiecas par Jauno Laikmetu, kam it kā vajadzētu iestāties pēc 2012.gada, tad Edgars Keisijs norādīja, ka iepriekšējā reizē (civilizācijas attīstības ciklā) cilvēce guva apbrīnojamas prasmes izmantot dažādus spēkus un enerģijas. Diemžēl tās tika nepareizi izmantotas, rezultātā tika iznīcinātas dižas kultūras, bet cilvēku dvēselēm nācās doties ilgstošā karmiskā ceļojumā caur haosu, sāpēm. Šobrīd cilvēce tuvojas robežai, kad kolektīvas apziņas līmenis atkārtoti dāvās iespēju cilvēcei pakāpties kvalitatīvi augstākā attīstības pakāpē.

Saskaņā ar Edgara Keisija pareģojumiem 2012.gada 21.decembrī noslēgsies klimatu maiņas cikls, iespējams arī polu maiņa.

Hipotēze, ka Zemes orbītas parametri var iespaidot klimatu uz planētas nav jauna. Pirmo reizi to publiskoja 20.gs sākumā zinātnieks Milutin Milankovitch. Viņš pieņēma, ka klimatu ietekmē Zemes orbītas ekscentritāte un planētas griešanāss slīpums. Zināms, ka Zemes orbītas ekscentritāte periodiski mainās (aptuveni reizi 100 000 gados), bet griešanās slīpums mainās no 22,1 grādiem īdz 24,5 grādiem (periods 41 000 gadu).

Edgars Keisija apgalvoja, ka senie ēģiptieši zinājuši par šiem cikliem un Lielā piramīda Gizā būvēta ar nolūku norādīt uz Zemes asi jeb Polārzvaigzni. Saskaņā ar gaišreģa vēstīto mūsu nākamā "polārzvaigzne” būs Vega, kas atrodas Liras zvaigznājā.

Saskaņā ar Edgara Keisija vēstīto, polu maiņa beidzamā reizē bijusi saistīta ar Zemess griešanās ass maiņu par 26 grādiem. Šoreiz Zemes ass varētu novirzīties par 51 grādiem. Tomēr, ja izmaiņas norisināsies pakāpeniski, tad iespējams cilvēcei izdosies paglābties no iznīcības.

Kādu reizi atrodoties transa stāvoklī Edgars Keisijs pavēstīja, ka neviens no viņa agrāk izplatītajiem pareģojumiem, kas saistīti ar dramatiskām kataklizmām un civilizācijas iznīcību, nepiepildīsies. Par planētas likteni atbildīgi cilvēki ar savu rīcību un joprojām spēkā esot kristīgās mācības aksioma, ka desmit labi un taisni cilvēki var glābt simtiem un tūkstošiem netaisno.

Ja tā, tad visticamāk cilvēci 2012.gadā dramatiska katastrofa nesagaida. Atbilstoši no viņa sacītā varam pieņemt, ka nākotni lielākos laika periodos paredzēt nav iespējams, jo tā ir nenoteikta. Šāds pieņēmums zināmā mērā skaidro, kāpēc tā dēvētie gaišreģi samērā precīzi uzmin (paredz?) tuvākus notikumus, bet tālāka nākotne tiem ir un paliek noslēpums.

Kategorija: Cits | Pievienoja: laimiga (01.06.2012) | Autors: www.reikinet.lv
Skatījumu skaits: 3323 | Atslēgvārdi: prognozes | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]