Ieskaties sevī no jauna
 

Bieži vien esam nomāktas. Nedomājam vairs par savu izskatu. Mati ir neķemmēti, neesam uzkrāsojušās. Bet sievietei vienmēr vajadzētu savest sevi kārtībā.
Pārdomā savas problēmas. Lielākoties tās mēdz veidoties, ja laulātajiem draugiem ir atšķirīgi gan dzīves mērķi, gan rīcība. Nesaskaņas var radīt arī ģimenes locekļu dažādie uzskati par to, ko un kā vajadzētu darīt, kā arī kopīgās jūtas.
Jāiemācās priecāties un neļaut, lai tevi izsit no līdzsvara tavas problēmas vai ikdienas grūtības.
Varbūt vērts ieskatīties sevī no jauna. Paskaties uz sevi no malas.
Svarīgi pievērst uzmanību dekoratīvai kosmētikai un ko tā piedāvā.
Atcerieties kādu situāciju, kad jums kāds izteica komplimentu vai atzinīgus vārdus, tad kad bijāt kādā skaistā tērpā. Varbūt tas arī ir jūsu īstais stils kā izteikt sevi.
Lūk, ieskaties varbūt tu atpazīsti sevi kādā no aprakstītajiem stiliem.

Avangardiste.
Gara, kalsnas dabas sieviete, piesaisti uzmanību ar izteiktu skaistumu. Jums patīk viss, kas ir nestandarta, jauns, negaidīts, ātri mainīgs. Jums patīk nostādīt cilvēkus neērtā situācijā. Jūs esat pašpārliecināta, noteikti neatkarīga, savukārt apkārtējie jūs bieži vaino, ka jūs nerēķināties ar citu viedokli.
Jūs labi izskatīsieties apģērbā ar spēcīgiem akcentiem, kas var būt pat neprātīgi.
Krāsas ir košas, spilgtas. Aksesuāri- ekstravaganti,. Klasiskos, praktiskos tērpos jūsu izskats būs pabāls.

Intelektuāle.
Velies būt neatkarīga. Nemēdz šokēt apkārtējos. Vēlies iekarot apkārtējo uzmanību ar smalku uzvedību, gaumi, ar savu šarmu, kas piemīt tikai jums.

Ārējais izskats- skaistas, labi koptas rokas ar gariem, smalkiem pirkstiem. Vislabāk piestāv klasisks stils.
Jums pavisam nav tuvs sportiskais un retro stils.

Klasiskā stila piekritēja. (elegances sinonīms).
Pavisam neieredzat ekstravagantu, uzkrītošu apģērbu. Uzvedība ir ieturēta, mierīga, taktiska, līdzsvarota. Jums piemīt kārtības izjūta un atbildības sajūta. Teicama darbiniece. Jums ir proporcionāls augums, pareizi sejas vaibsti, kārtības ir veiklas un racionālas.
Lieliski iederas zelta ķēdīte, pērļu kaklarotas, smalkas piespraudes un rokassprādzes. Krāsās izvairīties no pārāk spilgtiem un uzkrītošiem toņiem.
Šāda tipa sievietes brīvā, nevērīgā tērpā zaudēs savu respektu. Bet avangardisks apģērbs izskatīsies kā karnevāla tērps.

Romantiķes stils. (koķete).
Jūs esat izskatīga ar izteiksmīgam acīm. Jūtām piešķirat svarīgu nozīmi. Aizrauj viegls flirts un visādi mīlas pārdzīvojumus. Bet esat neizlēmīga un daudzas attiecības tā arī paliek kā aizraušanās
Ja neesat pilnīga auguma sieviete, tad jūsu sievišķību noteikti izcels dekoltē, plati svārki, krokojumi, piegulošas bikses un blūzes.
Jums noteikti patiks mīksti audumi, dārgas rotas
Krāsas. Tās ir košas, dzidras.

Brīvais stils. Mūsdienīga sieviete.
Izskats.
Sportiska tipa, vingrs augums, atsperīga gaita un bez aizspriedumu dzīves uztvere. Uzvedībā tiesas, augstu vērtē ērtības, necieš manierīgumu.
Apģērba aprasti valkā džinsus, krekliņus, botas košas krāsas.
Stils izsaka nenospiestu dvēseles noskaņojumu un to izcels minimāla dekoratīva kosmētika.

Ja tev šķiet, ka tev mazliet raksturīgas īpašības no katra stila, tad ieklausies savā intuīcijā un uzklausi savu gaumi, iekšējo es, kas tev vislabāk pateiks visu priekšā.
Ja tu sev liecies romantiķe, bet tev arī ir tuva eleganta klasika, pamēģini šos stilus apvienot. Piemēram, tu vari vienkāršai žaketei piešūt zelta pogas un izvēlēties kurpes ar augstiem papēžiem.
Ja tu jūties kā mūsdienīga sieviete. Tevi pieradusi redzēt brīvā, ērtā apģērbā, bet tu gribi pārsteigt citus vai arī vēlies kaut ko sevī mainīt, un tu vēlies būt eleganta atturīgā klasiska tipa kostīmā no smalka auduma, tad labāk uzvelc taisnus svārkus, kreklblūzi un elegantu un ieturēta stila žaketi.
Necenties sev piedēvēt kādu no stiliem, jo to kombinācijas var būt ļoti dažādas un daudzveidīgākas. Svarīgi ņemt vērā modi un konkrētos apstākļus.

Kategorija: Cits | Pievienoja: laimiga (01.06.2012) | Autors: www.reikinet.lv
Skatījumu skaits: 1319 | Atslēgvārdi: Ieskaties sevī | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Email *:
Visi smaili
Kods *: