Ieskats 2012.gadā
 

Vispirms vēlos jūs apsveikt ar šī brīnišķigā gada sākšanos. Šis it tas laiks kuru daudzas civilizācijas, dvēseles un mūsu mīļā planēta Zeme ir gaidījušas daudzus tūkstošus gadu, šis ir laiks kad planētas un katra cilvēka individuālais energoinformatīvais lauks tiks pilnībā pārtransformēts jaunās vibrācijās. Un šobrīd vēlos jums atgādināt par jūsu dievišķo izcelsmi un arī to, ka tikai visstiprākās dvēseles šajā laikā ir pieņēmušas izaicinājumu iemiesoties uz zemes.

Dvēseles pirms šī iemiesojuma pilnībā apzinājās ka šis ir tas brīdis kad materiālās, alkatības, varaskāres un citas saspiešanās enerģijas uz zemes ir pašā kulminācijā, un niecīgas ir izredzes saglabāt savu dievišķumu un nekrist kārdinājumā. Jo arī tos spēkus kas vēlas saglabāt pastāvošo situāciju un nepieļaut notiekošās pārmaiņas nedrīkst novērtēt par zemu, pat stiprākie gaismas darbinieki krīt izliktajās lamatās uzķeroties uz tumsas radītām dievībām, energo informatīvajiem laukiem un substancēm no kurām tiek saņemti itkā gaismas spēku sūtītie čenelingi, jeb eņģeļu un gaismas skolotāju vēstījumi. Šis ir tumsas spēku radītais visnelietīgākais plāns, jo viņi apzinās ka dvēsele nākot iemiesojumā alkst pēc garīguma un pēc atgriešanās mājās pie radītāja, un agri vai vēlu dvēseles nostāsies uz garīgās izaugsmes ceļa un tad materiālās, alkatības, varaskāres un baiļu enerģijas būs nepietiekošas lai sagūstītu un pakļautu dvēseli. Tāpēc ļoti labi zinot dvēseles alkas pēc mājām tika radītas viltus mājas, jeb viltus dievi, lai dvēseles, zaudējušas orientieri iesprūstu šajā samsāras ratā, jeb bezgalīgajā atdzimšanā uz zemes.

Tieši tāpēc ir pienācis šis laiks, kad tiek sagrautas visas ilūziju enerģijas, duālisma enerģijas un tiek norauti visi, dauzu tūkstošu gadu laikā radītie melu plīvuri, gan galaktiskajā, gan planetārajā, gan katra cilvēka individuālajā līmenī. Nav vairs jābaidās no pasaules valdības plāniem atņemt mums skaidru naudu, kontrolēt katru mūsu soli, katru pirkumu, aplikt mūs ar tādu nodokļu slogu, lai katra mūsu dzīves diena ir kā žurku skrējiens par izdzīvošanu, jo tas viss ir radīts tikai ar vienu mērķi, nodarbināt mūs ar bezjēdzīgu izdzīvošanu un rēķinu nomaksu, lai mūsu dzīve nekļūtu rimtāka un neviens nespētu aizdomāties par savu augstāko būtību.

Arī šī globālā krīze ir radīta, ne jau tāpēc, ka pasaules valdībai trūktu naudas, bet lai pamērdētu mūs badā un atgrieztu pie paklausīgas kalpošanas. Protams, daudzi arī kritīs šajās lamatās, jo kā jau es teicu, ka nedrīkstam nenovērtēt pastāvošās pārvaldes struktūras vēlmi noturēt savas pozīcijas. Kaut gan mēs visi zinām ar cik primitīvām metodēm tiek pakļauti šīs planētas iedzīvotāji. Pirmkārt sašķeļot sabiedrību cik vien iespējams, gan pēc reliģiskās piederības, gan rasu, daudzās kultūrās arī pēc dzimuma nevienlīdzības, gan bagātajos un nabadzīgajos, gan latviski un krieviski runājošajos un tā šo sarakstu var turpināt bezgalīgi, jāatcerās tikai ik pa laikam pieliet eļļu ugunī un uzkurināt jaunu savstarpējo konfliktu, bet kā redzat, to pat mūsu ne pārāk pieredzējušie politiķi ir apguvuši. Otrkārt uzturot visus cilvēkus pastāvīgās bailēs, gan no varas iestādēm, gan totālas kontroles, gan policijas, gan bailes no rītdienas, vai būs līdzekļi rēķiniem un pārtikai un tā tālāk. Tātad viss no kā pasaules varas baidās ir cilvēku vienotība un atmošanās no masu mēdiju un citām hipnozēm, jo tiko kā mēs modīsimies, tad atskārtīsim ,ka mēs maksājam nodokļus par savu zemi tiem, kuriem šī zeme pat nepieder, ka lielāko daļu sava darba augļus atdodam birokrātiskajam pārvaldes aparātam kas mūs pašus tur verdzībā. Tātad visa pamatā ir sevis apzināšanās kā apsolūti brīvu dvēseli, radītu pēc radītāja līdzības. Un šis gads ir tas brīdis, kad kosmoss sūta uz zemi ļoti augstu vibrāciju enerģijas, kuras palīdzēs mums šajā sevis apzināšanās un mošanās procesā.

Mēģiniet šo gadu nodzīvot pilnīgā saskaņā un mierā ar sevi, lai arī kādi notikumi jums apkārt risinātos. Atcerieties, ka jebkurš negaidīti izdevīgs finanšu darījums var būt tikai mēģinājums, jūs vēl vairāk piesaistīt pie blīvās, materiālās pasaules, un jebkurš negaidīts zaudējums var būt kā atstrāde, kura palīdz izrauties no materiālās pasaules. Šī gada notikumus jūsu dzīvē jums nevajadzētu analizēt, vērtēt vai nosodīt, jo viss kas ar jums šogad notiks, patiešām nesīs augļus jau pat šī gada beigās. Atcerieties, ka arī nesaņemot viskārotāko var saņemt vislielāko svētību, mēģiniet kļūt bezrūpīgi, kā tad kad bijāt bērni, neļaujieties bailēm, pamestības sajūtai un nemieram, jo tikai mierīgs prāts sadzird sirdsbalsi, un tikai atvērta sirds sadzird dievu.

Sargiet savus mīļos un tuvos un sniedziet viņiem jūsu beznosacījumu mīlestību, neko negaidot un neprasot, jo katram šī gada notikumi būs atbilstoši viņa apziņas stāvoklim. Un nedomājiet, ka tad, kad jums klājās vissliktāk, tad jums ir zems apziņas līmenis, jo bieži vien tiem stiprākajiem uzliek smagākos pārbaudījumus, jo kaut kur kāds, kas jūs ir radījis un vienmēr vērojis un sargājis, zin vislabāk no kā jums jāatbrīvojās, kas jāiegūst un kas jāmācās.

Vēl šis gads ir svarīgs ar to, ka vienīgais skolotājs jums būs tikai jūsu pašu augstākais ES, jeb jūsu pilnīgā daļa. Ir pienācis laiks pateikties saviem skolotājiem, kuri jūs ir vadījuši un mācījuši, un tālāko ceļu veikt patstāvīgi, klausot tikai sirdsbalsij, jo šis gads jūsu ceļā ir tikai jūsu pašu. Ļaujiet jūsu dvēselei šogad iegūt vislabāko, un tikai savu pieredzi. Atcerieties, ka neviena mācība, neviens skolotājs nav ne pilnīgs, ne absolūts, pat ja jūs soli solī atkārtotu Budas ceļu uz apgaismību, jūs kļūtu tikai par Budas kopiju, nevis par sevi vai Budu. Varu jums tikai pateikt, ka jums vienmēr paliks jūsu garīgie gaismas skolotaji un sargeņģeļi, kas rūpējās un sargā jūsu dvēseli šajā smagajā, bet svinīgajā iemiesojumā uz šīs planētas.

Tagad, kā vienmēr, beigās paris vārdu no savas pieredzes tiem, kuri jau ir izgājuši caur visiem duālisma līmeņiem un ilūziju pasaules enerģijām. Ceru, ka mana pieredze būs jums kaut nedaudz noderīga, jo mūsu ceļi ir tik pat atšķirīgi, kā mēs paši. Tas notika apmēram pus gadu atpakaļ, kad jau vairākus gadus apzināti atstrādājot piesaistes un ceļoties pa gaismas līmeņiem, man, tāpat kā jums visiem, katrā līmenī nāca cits garīgais skolotājs, un procesam paātrinoties tas sāka notikt ik pa dažiem mēnešiem, un tie kas to ir apzināti pieredzējuši zina, ka enerģijas transformācijas un skolotāju maiņa ne vienmēr ir gan fiziski, gan psiholoģiski harmoniska.

Tā kā uz to brīdi mana enerģētiskā būtība atradās tīrās gaismas enerģijās, kaut gan vēl duālismā, es tomēr nolēmu vērsties pie radītāja ar lūgumu, noņemt man visus skolotājus, un turpmāk vairs nesūtīt, bet ļaut man doties tālāk, balstoties tikai uz manas dvēseles uzkrātās pieredzes un nākotnes atmiņām. Pēc manis izteiktā lūguma iestājās neliela pauze, un tāds kā apjukums, bet pēc brīža mani skolotāji pakāpās atpakaļ un lēnām izzuda, un tā mans eksperiments sākās.

Vispirms izzuda enerģētiskais fons, kas radīja iekšējās cīņas, tiesāšanas un izvērtēšanas nepieciešamību, tad ar katru dienu radās arvien lielāka tukšuma sajūta, līdz zaudēju visus ierastos orientierus gan fiziskajā, gan garīgajā plānā. Bija tāda sajūta, ka mans fiziskais ķermenis neatkarīgi no manis cenšas strādāt un pelnīt naudu, visas prasmes, kā gaišredzība, telepātija un citas dziedniecībā nepieciešamās lietas vairs nebija pieejamas. Līdz šim, vakara meditācijās biju pieradis pieslēgties manu mīļo un tuvo cilveku energoinformatīvajam laukam lai pārliecinātos vai viss ir kartībā un arī šīs spējas izzuda. Vienu vādu sakot atkrita tik daudz pierastu, un man ikdienišķu lietu, ka beigās atlika tikai cīņa par to lai nezaudētu ticību. Tā ka, pēc savas pieredzes varu teikt, ka pēdējais, kas manī palika bija cīņa starp ticību un bezcerību. Tātad manā gadījumā, spēcīgākais virzītājspēks tomērt bija ticība nevis mīlestība.

Grūti, protams, vārdos un īsā tekstā aprakstīt visu, kas notika šī pusgada laikā, varu tikai ar savu pieredzi ļaut jums apzināties, cik daudz mūsu labā dara, māca un pavada mūsu gaismas skolotāji, bet tomēr arī to, cik milzīgu garīgās attīstības soli iespējams spert, liekot uz spēles visu savu esību, paļaujoties tikai uz radītāju un savu ticību. Ar apbrīnu un milzīgu pateicību es noliecu galvu savu mīļo un tuvo priekšā par apbrīnojamo pacietību šī pusgada laikā esot man blakus, un arī izsaku milzīgu pateicību Skaidrītei un Ventim, kuros ir tik daudz mīlestības un gaismas, par to, ka bija man šajā laikā atbalsts, kad draudēja trūkt pēdējais diedziņš.

Visiem gaismas darbiniekiem un gaismas dvēselēm vēlos nodot šajā pieredzes laikā apgūtās enerģijas, kuras ir ārpus duālisma, ārpus gaismas un tumsas cīņas un tās ir absolūta enerģijas, kuras es varētu nosaukt, kā bezgalīgās esības enerģijas, beznosacījuma mīlestības enerģijas, bezpretrunu radīšanas enerģijas un absolūtās realitātes enerģijas. Kas attiecās uz tādām lietām kā astrālā redze, telepātija, energoinformatīvā lauka nolasīšana, tad tas viss vairs neeksistē, tā vietā ir kaut kas līdzīgs absolūtai zināšanai, kura ļauj cilvekiem palīdzēt pilnīgi citā līmenī, bet dažreiz arī ierobežo palīdzības sniegšanu, ja kādas ciešanas ir saskaņā ar cilvēka scenāriju, un ir vienkārši jāļauj viņām notikt.

Es vēlu jums šogad iegūt vislabāko iespējamo pieredzi. Par jaunajām enerģijām kas plūdīs šogad uz zemi, un par iespējām, kuras jums tiks dotas, es centīšos informēt katru mēnesi. Tas nekas, ka ir jau februāra beigas, neko lielu neesat nokavējuši, jo gads sākās ar tādu kā pauzīti, droši vien jau pamanījāt, ka lai arī ko jūs sāktu darīt, nekas tā īsti nesāka sākties. Bet tagad dodamies kopā Amerikāņu kalniņos. Nākošā pauzīte būs tikai jūnija beigās.

Kategorija: Cits | Pievienoja: laimiga (27.07.2012) | Autors: Andis Lapiņš W
Skatījumu skaits: 1695 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]