• Sākums
 • Sākums » Publikācijas » Cits » Cits

  Nauda un panākumi- uzzini, kāds ir Tavs ceļš uz bagātību!

  Šis unikālais tests dod iespēju uzzināt par savu potenciālu un iespējām kļūt bagātam un sasniegt panākumus, kā arī ar tā palīdzību ir iespējams izvēlēties piemērotāko darbības sfēru, kurā Jums vajadzētu darboties!

  Viss, kas Jums ir jādara – jāizvēlas viens no attēliem, kurā atspoguļota vardīte! Vadies tikai pēc savām iekšējām sajūtām. Kura no bildītēm Tevi visvairāk piesaistīja?!

  Tad, kad esi izvēlējies sev tīkamāko attēlu ar vardīti, noskaidro, ko tas liecina par Tavu ceļu uz bagātību un panākumiem!

   

   

  1.

  Jūs varat sasniegt panākumus profesijās, kas saistītas ar plašsaziņas līdzekļiem, reklāmu vai skaistumu. Žurnālistika, skaistumkopšanas sfēra, rotaslietu vai apģērbu tirdzniecība – tas ir tas, kas var uzlabot Jūsu finansiālo stāvokli. Nav izslēgts arī tas, ka panākumus Jūs varat gūt kā aktieri un mūziķi.

  2.

  Jūsu ceļš uz bagātību un panākumiem ir Jūsu “galvā”. Jūsu idejas, loģiskā domāšana un plašā perspektīva palīdzēs Jums realizēt jebkuru lietu! Panākumi Jūs gaida finanšu jomā, tieslietās vai zinātnē – Jūs esat ideju ģenerators!

  3.

  Pats svarīgā Jūsu īpašība – ticība sev. Nav svarīgi, kam un kuram Jūs ticat, būtiskākais ir tas, ka Jūsu ticība sev, neskatoties ne uz ko, dod Jums spēku iet tālāk. Lai sasniegtu panākumus, Jums, pirmkārt, ir jātic sev un saviem spēkiem, tad arī viss izdosies! Ideāli piemērots darbs Jums ir tāds, kas saistīts ar cilvēkiem un palīdzības sniegšanu – piemēram, ārsts, psihologs vai pedagogs.

  4.

  Ja vēlaties kļūt bagāti un gūt panākumus, tad nekavējoties meklējiet sev domubiedru. Vieni paši Jūs to nespēsiet izdarīt, Jums palīdzēs darbs kolektīvā.

  5.

  Jūsu ceļš uz bagātību – tas ir viss, kas saistīts ar mājām un komfortu. Kulinārijas sfēra, būvniecība, remonts – tas viss var Jums atnest finansiālu labklājību. Pats galvenais, ka Jums patīk dāvāt cilvēkiem mājīgumu un komfortu, padarot viņu dzīvi daudz ērtāku un vieglāku.

  6.

  Ceļš uz naudu un bagātību ir ielikts Jūsu pastāvīgajā kustībā. Rutīna un monotona darbība noteikti nav priekš Jums! Izbraucieni, ceļojumi, sports – lūk, tas ir priekš Jums! Jūs varat gūt panākumus, pārvēršot savu hobiju par darbu!

  7.

  Jūsu ceļš uz bagātību un labklājību ir alkatība. Neiet runa par alkatību kā tādu, bet par kāri pret dzīvi. Jūs ar prieku izmantojat visas dzīves sniegtās baudas, un Jūs tās varat sniegt arī citiem, atverot restorānu vai darbojoties izklaides sfērā. Tāds darbs Jums pilnīgi noteikti sniegs gandarījumu un prieku!

  8.

  Jūsu ceļš uz bagātību – tas ir viss, kas saistīts ar svētkiem, dāvanām un labu noskaņojumu! Jūs esat ļoti spilgts cilvēks, tāpēc arī Jūsu profesijai jābūt tādai. Jūs sevi varat realizēt svētku un pasākumu organizēšanas sfērā. Varat kļūt par dizaineriem, pasākumu vadītājiem, mūziķiem vai fotogrāfiem. Jums ir nepieciešams darbs, caur kuru Jūs cilvēkiem dāvāsiet pozitīvas emocijas. Jūsu ceļš uz labklājību – radošums, taču Jūs esat arī ļoti jūtīgi cilvēki, kuri ir spējīgi labi izprast apkārtējos, tāpēc varat gūt panākumus arī psihologa darbā.

  9.

  Jūsu ceļš uz bagātību – darbības sfēras, kas saistītas ar kārtības uzturēšanu un drošību, lai gan tāpat Jūs varētu būt lieliski arī biznesā, jo dot norādījumus, uzraudzīt  un koriģēt – tā ir Jūsu lieta!

   

  10.

  Jūs varat sasniegt panākumus sfērās, kas saistītas ar būvniecību, jo Jums ir nepieciešams radīt kaut ko jaunu, vajadzīgu un kvalitatīvu, kā arī Jūs esat ļoti labs vadītāji.

  11.

  Jūsu panākumi slēpjas tajā, kas saistīts ar metālu vai ātrumu – visticamāk, tie ir automobiļi un citi transporta līdzekļi. Jūs iemiesojat ātrumu un kustību, taču reizēm Jums no tā ir vajadzīgs pārtraukums.

  12.

  Jūsu ceļš uz laimi un panākumiem – dāvāt cilvēkiem prieku un siltumu. Jūsu uzdevums – ģenerēt idejas, ko realizēs apkārtējie.

  13.

  Jūsu ceļš uz panākumiem slēpjas Jūsu humora izjūtā un pozitīvismā, turklāt Jūs ļoti viegli atrodat kopīgu valodu ar cilvēkiem. Jums noteikti veiksies sfērās, kas saistītas ar pārdošanu. Pats galvenais – prast it visā ieraudzīt pozitīvo!

  14.

  Jūsu ceļš uz bagātību slēpjas Jūsu morālē un domu tīrībā. Apmāns, meli un nodevība noteikti nenovedīs Jūs pie panākumiem. Esiet stingri savā pārliecībā, dzīvojiet saskaņā ar sirdsapziņu un nespēlējiet “netīras” spēlītes, tad arī veiksme būs ar Jums!

  15.

  Jūsu ceļš uz panākumiem ir saistīts ar ūdeni. Jūsu darbības sfērai noteikti jābūt saistītai ar to. Panākumus Jūs varat gūt arī kādā citā valstī!

  16.

   

  Jūsu ceļš uz labklājību ir saistīts ar uzņēmību, asu prātu un radošu domāšanu, tāpēc Jums steidzami nepieciešams savs bizness!  Avots: http://zeltene.lv/tests-nauda-un-panakumi-uzzini-kads-ir-tavs-cels-uz-bagatibu/50469
  Kategorija: Cits | Pievienoja: sofi (17.11.2016) | Autors: zeltene.lv
  Skatījumu skaits: 948 | Atslēgvārdi: Nauda, panākumi, bagātība | Reitings: 5.0/1
  Komentāru kopskaits: 0
  Vārds *:
  Email *:
  Visi smaili
  Kods *: