Naudas plūsma uz mūsu naudas makiem
 

Nauda. Tā ir visplašāk apspēlētākā, aprunātākā, diskutētākā tēma. Naudai ir milzīga vara. Par naudu mēs, protams, zinām visu! Vismaz mēs tā domājam. Nauda ir līdzeklis lietu un pakalpojumu iegūšanai. Bet lietas un pakalpojumi mums ir vajadzīgi, lai īstenotu savus nodomus. Kad nauda makā un kontā ir pietiekoši, tad naudas jautājums mūs tā īpaši nenodarbina, jo tā ir pašsaprotama, normāla situācija. Bet kad naudas nav ne kontos, ne makā, tad mūsu domas pie naudas ir kā pienaglotas un tas arī ir pašsaprotami, jo rēķini jāmaksā, ēst gribās, kultūras un citi pasākumi jāatliek, jo pilnīgi viss, izņemot gaisu, maksā. Un tad, uz domām par naudu aiziet lielākā daļa enerģijas, kā rezultātā vairāk neatliek ne spēka, ne vēlēšanās iedziļināties kāpēc tās naudas nav. Kāds gudrinieks droši vien sāks filozofēt un uzskaitīs, kas vēl ir par brīvu, jo paša konts šo tukšo stāvokli neizjūt, un Paldies Dievam, ka neizjūt, bet kad tāds padomdevējs nokļūst tādā pašā situācijā, tad citiem dotie padomi ir aizmirsušies. Tad, kad trūkst finanses, iestājas tāda kā dzīves „paralīze”. Un tad katru, kurš tev dod „vērtīgus” padomus naudas lietās, ir vēlēšanās aizsūtīt kaut kur tālu. Padomju laiku kinofilmā „Maskava asarām netic”, izskanēja tāda banāla frāze „Nemāci mani kā dzīvot, labāk palīdzi materiāli.” Diezgan skumjš joks, jo jāsaka, ka dot ir simts reizes patīkamāk, nekā ņemt un nav nekā pretīgāka, kā justies kā parādniekam. Turklāt vēl tie teicieni, ka naudā nav laimes un ne jau naudā viss mērāms, nebūt nepalīdz kad neesam tajā naudas plūsmas ceļā. Jāpiebilst, ka tad, kad naudas trūkst, cilvēks kļūst īpaši jūtīgs uz visu, kas saistās ar naudu, un ap to. Nereti arī citi cilvēki tevi sāk vērtēt pavisam savādāk, jo bez naudas citu acīs tava vērtība ir stipri sašķobījusies. Tas, protams, ir jocīgi, jo tavs DNS kods nav mainījies saistībā ar naudas trūkumu,... bet varbūt tomēr ir. Naudas trūkums tā ir atkarība no situācijas, kas ierobežo rīcībspēju. „Pie pilnas siles daudz draugu” un „Par naudu pats velns danco”. Zināma daļa patiesības šajos izteikumos ir. Ir dažādi iemesli kāpēc cilvēkam var nebūt naudas, un šie iemesli ir no ļoti primitīviem līdz izteikti banāliem, bet tas jau vairs nav arī tik būtiski, kad esi situācijā kur šāds fakts jau pastāv, un tāpēc šoreiz iztiksim bez konkretizēšanas kāpēc tāda situācija radusies. Nāks laiks, nāks saprašana, un laiks saliks visu pa vietām. Svarīgākais tādā situācijā būtu kaut nedaudz noformulēt sev, kas ierobežo naudas plūsmu uz mūsu makiem.
Cilvēks- tā ir Dieva izpausme. Cilvēkā ir apslēptas visas Visuma enerģijas. Kļūt bagātam- nozīmē kļūt pašpietiekamam kā garīgajā, tā arī materiālajā sfērā. Bagātība- tās ir īstenotas cilvēka Dievišķās iespējas. Ja cilvēkam ir daudz naudas, bet nav veselības, viņu nevar saukt par bagātu. Ja jūs esat ceļā uz Dievu, jūs esat ceļā uz bagātību, jūs ejat caur bagātību. Tāpēc, ka jūs soli pa solim kļūstat par savas dzīves saimnieku, sava likteņa noteicēju. Nav iespējams attīstīties vienpusīgi. Ja mēs tieksimies tikai pēc materiālajiem labumiem, cietīs visas pārējās sfēras. Materiālā labklājība- nozīmē pietiekošu materiālo līdzekļu daudzumu pilnvērtīgai dzīvei. Garīgā, dvēseles, morālā labklājība- nozīmē pietiekošu garīgo spēku daudzumu pilnvērtīgai, laimīgai dzīvei. Un pirmām kārtām- nodomu tīrību. Materiālais un garīgais- tās ir vienota veseluma divas daļas. Viena ir noteikti saistīta ar otru. Starp tām nav jābūt nekādiem cīniņiem. Tās atspoguļo viena otru. Bagātība- tā ir harmonijas izpausme dzīvē. Nabadzīgam cilvēkam zemapziņā ir postoši tēli, bet bagātajam- radoši. Bagātībai nav jābūt dzīves mērķim, tai jāatnāk pie cilvēka kā viņa nemitīgas attīstības, pilnveidošanās sekām, tad tā nesīs prieku.
Nauda tā ir metāla vai papīra zīmes, kas ir vērtības mērs pērkot- pārdodot. Lai būtu nauda, ir jāprot ar to rīkoties un jāzina, kā dēļ tā ir vajadzīga. Attieksme pret naudu- tā ir ļoti svarīga pasaules izpratnes daļa. Svarīgi atcerēties, ka nauda ir jāmīl. Jūs varat teikt, ko vien vēlaties: ka jūs gribat, lai jums būtu nauda, ka jums tā ir vajadzīga. Taču ne jau tukši vārdi ir svarīgi, svarīgas ir jūtas, emocijas un tēli, kas mīt jūsu dvēselē, zemapziņā. Tā arī ir jūsu patiesā attieksme pret naudu. Negatīvas, postošas domas saistībā ar naudu, bioizdzīvošanas nemiera izjūtas, dažādi aizspriedumi- tas viss veidos šķēršļus, kas kavēs naudas „uzrašanos”. Un ja cilvēks pats mainīs savu attieksmi pret naudu, pārstās sevi padarīt atkarīgu no tās, tad nauda viņam kalpos ticībā un patiesībā, palīdzot īstenot viņa tīros nodomus. Nauda kalpo! No tā izriet, ka par naudu vajag domāt tad, un tikai tad, kad mēs kaut ko iegādājamies par naudu. Tas ir, dažas minūtes diennaktī, vai arī vispār nedomāt. Tādā gadījumā nauda izvēršanas nevis par mērķi, bet par līdzekli. Un sāk darboties mūsu labā. Tas ir, stāv nevis pirmajā vietā, bet blakus. Nauda- palīgs. Viena no vispostošākajām programmām- noliedzoša attieksme pret naudu. Bet ja cilvēks kaut ko noliedz, tā viņa dzīvē arī nebūs. Ja mēs saistām negatīvās īpašības ar bagātību un naudu, tad „atgrūžamies” no tās. „Cilvēkiem nav naudas”. To var dzirdēt jebkur, ja tam ticam, tad esam ceļā uz nabadzību, jo šis apgalvojums ir tiešs novēlējums cilvēkiem, lai tiem nebūtu naudas. Bet ko atdodu- to arī saņemu. Vēl vairāk- nauda nāk pie manis no citiem cilvēkiem, bet ja viņiem naudas nav, tad no kurienes lai tā uzrodas man? Jaunais apgalvojums: „Man vienmēr ir pietiekoši daudz naudas.”
Nauda= brīvība, prieks, pārliecība, mierīgums, spēks, vara, (atrodi savējo). Kad mēs dzīvē īstenojam savu sapni, mums vajadzīgajā laikā uzrodas itin viss. Lai izvairītos no zaudējumiem, ir kāds pārbaudīts paņēmiens. Jāiemācās laikus atdot apkārtējai pasaulei. Un ne jau noteikti naudu. Tā var būt fiziska palīdzība un morāls atbalsts. Var dalīties zināšanās un pozitīvajā pieredzē. Tas var būt vienkārši prieks un mīlestība, savas sirds siltums. Parādi?.., kā mēs tos radām? Vispirms tie ir nepildīti solījumi, tai skaitā arī sev, nepateikts labs vārds, neizdarīts zvans utml. Visi tie ir morālie parādi un tieši tie arī rada materiālos parādus. Parādi ir arī pārmērīgas vēlmes, tāda attieksme pret Pasauli izpaužas kā savas enerģijas nepareizas sadalīšanas, nolaidīguma, savu dzīves mērķu neizpratnes rezultāts. Bet tikko kā tiek traucēta enerģijas apmaiņa ar apkārtējo pasauli- tūlīt pat uzrodas problēmas ar veselību, ar finansēm, attiecībās ar cilvēkiem. Žēlums pret jebkuru arī veicina parādu rašanos. Jūs jau zināt, ka šajā dzīvē nauda neko neizšķir. Tā ir tikai līdzeklis. Izšķir cilvēki. Un ja reiz nav līdzekļu, tad kaut kur dvēseles dziļumos jūs vai nu neesat gatavs šai lietai, kuras dēļ prasāt naudu, vai arī tā jums pilnīgi nav vajadzīga, jo var traucēt. Ir vēl kāds interesants moments. Kad aizņemies naudu, tad, pēc enerģijas saglabāšanas likuma, ķīlai atdod savu dvēseli (ja ne īpašumu). Starp citu, ja ieķīlā īpašumu, tad no tā brīža tas tev nepieder, un to enerģētiskā līmenī pārvalda cits cilvēks. Un tātad- aug tavs iekšējais nemiers. Un tas tevi novājina. Interesanti, ka haoss, neskaidrības ar cenām pastāv tur, kur ir cilvēku alkatība, bailes un muļķība. Ieaudzinot sevī mērenību, mierīgumu un gudrību vispār un arīdzen finansu lietās, jūs vienmēr atradīsiet lieliskas kvalitātes vajadzīgo preci par labu cenu. Labs padoms- nevajag sevi sajaukt, saistīt ar to, ar ko jūs nodarbojaties. Vienkārši centieties maksimāli efektīvi izpausties jebkurā lietā. Un centieties nodarboties ar to, kas jūs interesē. Tad jums neuznāks nogurums un depresija. Pieņemiet to darbu, kas jums ir pašreiz. Tas atspoguļo jūsu apziņas līmeni šajā brīdī. Un pēc tam veidojiet tālākos nolūkus, iedzīviniet savu sapni un īstenojiet to dzīvē. Ļoti svarīgi ievērot līdzsvaru starp enerģijas patēriņu un tās atdevi.
Ja jums būs nepieciešamās zināšanas par dzīvi, tai skaitā arī par naudu kā par tās sastāvdaļu; ja jums piemitīs personisks spēks un atbildība; ja jūs būsiet savas dzīves noteicējs, - tad jums nevajadzēs strādāt priekš kāda. Jums nevajadzēs strādāt vispār! Jūs vienkārši dzīvosiet, nodarbosieties ar savu mīļoto nodarbi, un pie tam jums būs viss, kas ir vajadzīgs. Tikko kā tu sāc dzīvot atbilstoši savam sapnim, nauda pati atnāk vajadzīgajā daudzumā.
Vajadzīga gudrība. Bet gudrība- tas ir saprāts+ sirds, tātad prāts un mīlestība. Bet mīlestība- tās ir radošas jūtas. Iznāk, ka vienīgi saprāts, virzīts uz jaunradi, var atnest materiālo labklājību un laimi.

Kategorija: Cits | Pievienoja: laimiga (01.06.2012) | Autors: www.reikinet.lv
Skatījumu skaits: 1394 | Atslēgvārdi: Nauda | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Email *:
Visi smaili
Kods *: